Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Aven

Dva hvězďáky za Fichtnera, který evidentně pochopil v čem hraje a užíval si to, naopak Cage je snad film od filmu horší. ()

drake31

Coolová zábava, s neskutočným počtom WTF momentov ktoré si po celý čas drží tempo a nespúšťa nohu z plynu ... samozrejme niekedy sa minie palivo, ale keď sa dotankuje sme naspäť tam kde sme boli. Nic je fuckt badass motherfucker, Amber nádherná kulisa, ale William Fichtner a jeho účtovník tá najcoolovejšia postava tohoto roku a vždy keď sa objaví na scéne, je to nehorázny zážitok plný skvelých replík u ktorých sa nejde nesmiať. Veľmi slušná jednohubka, u ktorej by druhé pozretie len a len uškodilo ... ()

Danny F.

Čekal jsem nějakou další blbost s Cagem, ale docela mě to překvapilo. Nicolas snad už dostává chlapské a drsné role. Konečně. Poklidné zabíjení s kamennou tváří alá Faster mě trochu omrzelo. Efektivní scénky jsou vcelku povedené a dobrá byla když Fichtner vystupuje z cisterny na policejní auto, zato jeho dabing... no děs. Samotné vražedné scény jsou drsné, ale samotný závěr mi připadal tak trochu víc pohádkově. Nějak jsem si vzpoměl i na Ghost Rider. Nevím proč:) 75% ()

Brain-D

Hodně podobné Ghost Riderovi, ale o dost horší. Já osobně nemám rád takové rockové akčňárny, to leda že by to vzal do ruky Rodrigéz. Ten by z toho něco vymlátil, ale Cage tu vypadá hůř než peklo a je tu strašně nevýraznej. Výraznej je tu jen vyslanec z pekla v podání Williama Fichtnera, který je vždy ledově klidný a dobře tu zabíjí. Jinak přestřelky se mě nedotkli i když byly pěkně krvavé. Bohužel spíš další horší Cageův film. ()

zdenny

V posledních letech Nicolas hraje v hodně filmech s příchutí mystery. Nejsou to žádné extra pecky, ale dívat se na ně dá. A co si budeme povídat - hlavně kvůli jemu samotnému. I když je Nicolas poslední dobou dost pod palbou kritiky, já osobně si myslím, že opravdu hlavně díky jemu jsou filmy, ve kterých hraje, pořád ještě na úrovni. A tento film (ne nepodobný filmům "Next" nebo "Ghost Rider") je taková jedna jízda za pomstou své dcery u jednoho moc zlého pána, který zotročuje lidi díky své sektě. Velice dobrá byla postava "účetního", který svou účetní knihu vypisoval řádně rudým písmem. ()

hroubek

Když, před pár lety dvojice Tarantino-Rodriguez točila brakovku Grindhouse tak do toho dali srdce a své režisérské schopnosti.A byla to velká zábava a zvláště Rodriguezová část.O něco podobného se pokusil Patrick Lussier, který bohužel nemá tolik talentu jako slavná dvojice.Ale to by nebylo tak hrozný kdyby největší hvězda filmu hrála jako před lety a ne jako největší hlupák po obrně.Chvíli jsem uvažoval, že filmu dám dvě hvězdy ale to by nesmělo na plátně probíhat to co probíhalo a okomentováno těmi nejhoršími dialogy.I přesto jsem se chvílemi bavil ale spíše absurditě dění na plátně.Jediným opravdovým světlým bodem filmu je William Fichtner jemuž je úplně jedno co vypouští z úst a co předvádí.A Amber Heard je pěkná jako skoro každá mladá herečka v Hollywoodu. ()

Blue.Poison

Říkala jsem si, že Drive Angry mě nemůže ničím překvapit, ale překvapilo... Tak béčkovou zábavu jsem si už dlouho neužila! Ironická akční jízda s klasikem Cagem, drsnou Amber Heard, skvělou hudbou, trefnými hláškami a těžce suchým humorem mě jednoznačně dostala. ()

Emerelle

Osobně celkem nechápu poměrně nízké hodnocení filmu. Pro mě byl tento film velmi příjemným překvapením, sice hodnocení není 100%, ale je to slušné pokoukáníčko. V každém případě, mě osobně nejvíce zaujal "ďáblův účetní", mimochodem velmi charismatický :). Tento film je prostě žánrově můj "šálek čaje" a líbil se mi i co se nápadu týče, jediná drobnost, která mi tam neseděla, jsou občasné "zmatky" režiséra a trošku moc masakru. ()

mab odpad!

Plytká zápletka, samé honičky, explodující auta, dostatečné množství psychopatů, nadpřirozeno a úchylný scénárista, který neopoměl do tohohle odpadu ještě přimíchat ujetý sexuální scény, zřejmně podpora prodeje produktu. Film už nedokázali zachránít ani jako vždy krásná Amber a vynikající William Fichtner. ()

ghatos

Cage je téměř herecká mrtvola. Kromě účetního to byla jedna velká blamáž (např. hudba byla mimořádně imbecilní). 28%. Výborný komentář: Rogue a recenze na moviezone ()

svobik

Prvních 20 minut mi to přišlo jako docela dost stylová jízda, pak už je Drive Angry jenom extrémně ubíjející sračka, kterou ani božská Amber Heard nemůže zachránit. ()

blackJag

Smíchejte VANISHING POINT s PROROCTVÍM (BOŽÍ ARMÁDOU) v poměru 1:1, angažujte někdejší slovutnou hvězdu a spektakulární blonďaté kotě, přibalte mrtě nadhledu a můžete vyrazit... Až překvapivě zábavná béčková historka na jedno použití s nezaujatým Cagem, dráždivě cudnou Heardovou (přitom jinde se nestydí), výborným Fichtnerem a trapným Burkem (v roli satanistického záporáka se snaží o něco jako slizkého Billyho Draga, zoufale mu to ale nejde). Není to tak popkulturně zabarvené nebo fanouškovsky oddané jako od Tarantina s Rodriguezem, přesto se právě k jejích odkazu může snímek bez uzardění hlásit. 3D samozřejmě o ničem. 70% ()

Guzo

Dvě hvězdy a to možná ještě trochu nadsazuji aneb Nicolas Cage si hraje na drsňáka a moc mu to nejde. Drive Angry není ani po scénáristické stránce ničím moc zajímavý, ale s dobrou režií by to mohl být slušný akční film (co si budeme povídat, kolik "akčňáků" je na Oscara?). Každopádně ve výsledku je režie to, co se tu nejvíc nepovedlo. V první scéně s ustřelenou rukou je hned znát, jak to asi celé bude probíhat a bohužel se ty předtuchy vyplnily a k žádnému velkému zlepšení nedojde. Ačkoli by se ale hned z první věty tohohle komentáře mohlo zdát, že Cage je tu ta slabá stránka, řekl bych, že to tu spíš zachraňuje - jen na to prostě nemá ani on. ()

Kurikmoon

Slušná blbosť. S jednou kráskou, ktorá to snaď má zachrániť? Nebola to však ona. Jednu hviezdu navyše dávam len kvôli postave Williama Fichtnera. Ten bol dokonalý. "...Teda!" ()

J-o-k-e-r

Pekelná jízda za pomstou, o kterou usiluje N. "Vrána" Cage. Jednoduchý (neříkám originální ani dobrý) děj, většinou zaměřený na střílení, staré bouráky a jednu rádoby sektu, která chce obětovat vnučku hlavního hrdiny. Pro mě naprosto pohodová akční jízda, které samozřejmě kraluje Cage, spolu se svou sexy spolujezdkyní A. Heard, a k tomu naprosto úžasný W. Fichtner coby pronásledující "účetní" ze záhrobí :). ()

Dagoussek

Kráska, co se ráda pere a kope. ON, co se s ničím nesere a jde si za svým cílem, hlava nehlava, peklo nepeklo a to doslova. Hmm, ale nic z toho, co by mě chytlo. ()

HomeAlone

Vyborna zabava a originalne spracovane becko , v ktorom nechybala spickova akcia , mnozstvo rozstrielanych nesympatickych zmrdov a dokonca aj dokonale sceny ladene s humorom . Maximalne coolovy film ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo