Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Sfinkter

Grindhousové vzpomínky, béčko jak vyšité, pro mě se vším všudy. Několik opravdu kultovních scén, chvílemi slabší technická stránka, ale já si tuto netradiční road movie užil. ()

Ryuuhei

» Předmluva: Nejprve jsem náhodně nechal zapnutý program a zjistil, že to není jen tak nějaký film. Ale potom jsem k němu musel zasednout ještě druhé noci a vychutnat si jej bez rozptylování. » Pozitiva: Neotřelý námět člověka, co se vzepřel smrti a jde za pomstou, v patách je mu anděl smrti a parťačku mu dělá nemálo drsná dívčina. Zábavné, intenzivní, ujeté, krvavé. » Negativa: Škoda, že si to nenasadilo i trochu thrillerové stránky. Respektive, je zde přítomna, ale jak se věci asi budou mít, člověk díky pekelnému intru pozná skoro hned. Samozřejmě, když k tomu člověk zasedne až po začátku, překvapení se dostaví, ale jinak se o něj nějak zvlášť nesnaží. » Celkově: Zábavný, originální filmeček, který nezvedne ze židle, ale svou úlohu plní na 100%. » Mé hodnocení: 70% » Viděno: Na Nova Cinema. ()

rowdys

R-ková B-lbina s fajn hláškami, ktorá má problémy s tempom, no za Fichtnerovo cool ochotne vyhodím 7 eur hocikedy. Hodiť do jedného filmu Pacinovho diabla a Fichnerovho účtovníka a šiel by som si to pozrieť i do pekla. A hej, Amber má prdel za 5*. ()

oveckaoa

Od Lussiera jsem viděl Hlas Smrti 2 Světlo a Krvavého Valentýna oba se my líbily. Jeho novinka Drive Angry mě nějak nezaujala dějově (určitě by na nich nešel do kina) tak jsem si ji stáhl a zkoukl doma. Nejedná se o špatný film jen trpí ztrátami tempa o některých hereckých výkonech nemluvě. Navíc ta číšnice se snaží být drsná ale je tak drsná že by jí hubu rozbil i můj 6 letý bratranec což působí komicky. Závěr je strašný (jak po filmové tak trikové stránce). Každopádně se jedná o nadprůměrný film. P.s. Cage překvapivě hraje :-) ()

Beky

Myšlenka s peklem nebyla špatná. Herci také ne ( Fitchtner skvěle přehrává ). Ale zpracování nestojí za nic, slabá akce, slabé triky. Prostě Luissier. Verdikt: 40%. ()

potas

Typické béčko a spíše horší průměr, ale ta Amber Heard byla "so sexy" až z toho byl průměr :-) a William Fichtner jako pan účetní to zahrál fakt cool viz jak už tu někdo psal: "Jak si hezky hopkal v cisternovém autíčku, jak spokojené dítko na pouťovém kolotoči" :-) ()

KitFisto

Amber Heard je supr sexy kočka a vůbec mi nevadilo se na ni dívát tu hloupou hodinu a půl, Williama Fichtnera mám opravdu rád, protože ať hraje kdekoliv tak podává prostě famozní výkon. Učetní byl prostě skvělý. Pár dobrých momentů, ale víš se to u mě nedostane a to už jsem hodně přimhouřil oči. Cage by v tom pekle měl zůstat za to jak se zase prezentoval. ()

ywo666

Lussier je kazisvet. Našťastie toho toľko nie je čo pokaziť. Akúrát to mohlo byť nahláškovanejšie, dravšie a s kvalitnejšou akciou. Ale aj tak dobre. Cage v pohode. Heard sexi až na kosť. Fincher cool. Burkovi táto rola sadla určite lepšie ako tatko z twilightu. Lepší režisér a je to najlepšia akčná jazda roka. Takto solidný film. ()

ivan bohatyr

Pekelná jízda, pekelny káry, pekelnej Cage, božská Amber Heard a ďábel lidumil. No přesně tahle slátanina z toho vznikla, ale dobry, já se bavil. Ďábel byl fakt dobrej, ten se mě libil nejvic, konec - nuda, dějovost a promyšlenost žádná, aspoň jsem ju tam teda nepotkal, ale celkově to řadím do průměru. Málem jsem zapomněl zmínit super songy, číslo jedna v tomto filmu je určitě Everlast - Stone In My Hand. ()

PiLgRiM

Fichtner je bůh. Každým filmem mi dokazuje, že je to opravdu herec. Cage nám už nic nového asi neukáže, ale zároveň zde ani nijak nezklamal. Jako každé správné béčko nesmí chybět ani pořádně akční kočka... K tomu neuvěřitelně vtipné scény a hlášky skrz na skrz prošpikované celým filmem a o zábavu na večer je postaráno. Ano nesmíme zapomínat, že je to béčko. Ale to ještě neznamená, že se u něj nemůžeme příjemně bavit. ()

Raven0

A toto je nemilé. Po rozjetém a ultra ujetém začátku nastává nepochopitelné vyměknutí. Režisér zkrátka nedokáže udržet hladinu tupé, béčkové zábavy na vysoké úrovni a film se tak propadá do šedé nudy a zapomnění. Konec to trochu zachraňuje, avšak to nic nemění na tom, že tady jde o další Cageovu prohru. ()

Phietros

Poměrně našláplá pekelná jízda, ikdyž jsem chvíli přemýšlel, jak to vlastně s Cagem a jeho nesmrtelností je :-) Doslova mě dostala překrásná Amber Heard, která si tu zahrála drsnou blondýnu, která chlapum rve koule a pěkně je umí potrápit.. Jinak děj má akci, povedené přestřelky s krvavými jatky, ikdyž místi počítačové efekty, tak mě to celkem vtáhlo. William Fichtner jako pekelník, co si odnáší duše do pekla jde jako neúprosný zabiják po krku Miltnovi (Cagovi) aby ho přivedl zpět do pekla a role mu celkem sedla. No a Cage vyprahlý po pomstě ničí nesmyslnou sektu, která chce zabít při úplňku dítě jeho dcery.. Akční přestřelková pohoda, která i přes své mouchy rozhodně patří na lepší hodnocení :-) Navíc Cage jen potvrzuje že shelby mustang jsou typem auta, které k němu opravdu sedí... ()

Iroquaise

dvouhodinová úporně ostentativní a ve výsledku značně toporná snaha o béčkovou dynamiku a nekompromisnost...ani jedna dobrá akční scéna...slepenec samoúčelných situací...příběh uplně vypatlanej...nedodělaný postavy...navíc to jejich zapojení do příběhu je jak to "úředníkovo" házení mincí - vím, co tím chtěl autor říci a jakým způsobem to chtěl prokreslit, ale nevím, proč to dělal takhle resp. proč to nedotáhnul do nějakého ucelenějšího tvaru...pořád ale zaplaťsatan za Fichtnera, jinak by tam nebylo na co koukat....... a ten Cage...na základě scény v baru jsem pojal podezření, že jeho herectví je bytostně propojené s formou Michaela Baye...Nikča se totiž naučil grif "mytický nástup figury", který praktikuje cestou pomalého zdvižení hlavy v kombinaci s napětím v zádech a ramenou...bohužel tam ale chybí kamera, která by to zabrala v monumentálním detailu či podhledu, takže Nikča vypadá jako zpomalený retard anebo jedinec s bolavou krční páteří...opakující se hlášky dívčích postav "Nazdar fešáku" mají zřejmě zamaskovat fakt, že ten člověk začíná vypadat jako tolstolobik...... plus idiotský třidéčko...viz kulky lítající z hlavně...ale ne zpomaleně, ale jenom trochu zpomaleně...čili rychle...to je panečku vynález...horší než Ghost Rider... ()

elanius odpad!

(2/2012, DVDRip) / Jedna z najväčších sprostostí akú som kedy videl. A pritom podobné filmíky veru môžem. Tomuto s naozaj nedá odpustiť nič a vôbec nevidím zmysel hľadať na tomto čo i len jeden dôvod dať tomu aspoň 1*. Ľudia, spamätajte sa! LIVINGDEAD to vystihol krásne, bez veľkých emócií ale absolútne presne: Nudná stupidní HOVADINA s dědkem Nicolasem Cage! ()

Bobik9

Největším plusem filmu byl William Fichtner, který jako Satanům agent byl dokonalý. Scéna, kdy jede s cisternou na policejní hradbu a notuje si do rytmu osmdesátek byla naprosto úžasná! Nicolase Cage moc nechápu, proč šel do takovéhoto projektu, protože má rozhodně na lepší, výnosnější a tak dál. Jinak to ovšem nebylo zlé. Fajn béčkový akčňák jehož největší chybou je sama absurdnost scénáře. ()

uiu

Drive Angry má aspiraci na jeden z těch filmů, kteří jedni budou milovat a druzí nenávidět. Kdyby tohle béčko natočil třeba Rodriguez nebo Tarantino, byl by to asi kult, takhle je to jen ale nelogická slátanina plná zpomalených záběrů a rádoby drsňáctví Nicolase Cage. Na filmu jde hodně vidět, že byl natáčen pro 3D, což ve 2D verzi působí dost směšně (zpomalené kusy auta letící směrem k divákovi, míření pistolí v úhlu, který ve 3D "vyleze" z plátna atd.) Nejlepší postava je účetní William Fichtner. Doporučuji milovníkům laciné erotiky a úpadku bývalého Pana herce. ()

neoBlast odpad!

Nicolas Cage v nejvíc WTF snímku své kariéry - a je v plné formě. Přes odpadové kvality ale musím tento "úkaz" stále doporučit, protože... protože je nepopsatelný. Další důkaz, že Summit Entertainment musí řídit samotný Satan, ale děkujme za to, poněvadž to produkuje internetové čtivo jako je toto. 5 % ()

VasaX

Nicolas dlouhý vlas (tentokráté až od půlky hlavy) se vrhl do dalšího fláku. A vzal si k tomu Amber Heard, která ma za sebou celkem dlouhý seznam ne zrovna špatných snímků, ale zapamatovatelná je asi jako chuť bramborové kaše ve školní jídelně - člověk k tomu má konkrétní názor, ale žádné přesné vzpomínky. Tady ale není vůbec špatná, hraje poměrně oblíbenou roli poslední doby - mladou, schopnou a sexy, prostě po všech stranách emancipovanou a perspektivní, dívku. Třetí do počtu je tu William "toho-znám-ten-hrál-v-tom-tom-jak-jen-se-to-jmenovalo..." Fichtner. Opět skvěle zapamatovatelný ve filmu na který časem poněkud zapomenete. A pak je tu zbytek nějakých přehrávajících nýmandů jako například Billy Burke a jeho vůdce satanistů, který si o nakládačku říká od první chvíle, co se pokusí ztvárnit roli. Zpět k filmu jako celku. Pochybuji že by tu byl někdo takový blázen kdo by na Nicka a jeho partu šel s očekáváním špičkového blockbusteru. Spíš se jdete podívat "kam seto ten Cage zase upsal", pro změnu ve 3D. A pokud k tomu přistoupíte takhle, dostanete ty mé čtyři hvězdičky. Drive Angry je prostě další Cageovské Béčko, ale plné důmyslné (ale laciné) akce, krve, sexy Amber, stylového, ledově klidného a suše hláškujícího Fichtnera, Nicolase v akční ráži (i když jeho hlášky se pohybují zase někde na hranici laciné trapnosti a suché kultovitosti) a prostě to má celé spád. Drive Angry má nedaleko k propasti béčkového kýče, ale Nick & Will ho všemi silami drží za ruce nad útesem. ________ Dodatek k 3D: Efekt tam je, hloubku to má, jen to místy působí dost efektem dioramy, navíc 3D titulky tahají z počátku za oči, ale na dané poměry to není vůbec špatné._________ PS: Pokud tenhle film chcete brát vážně, tak pohlížejte na mé hodnocení skrze dělítko a dvojku. ()

JohnSmith

Myslel jsem,že to bude horší. Cage je celkem snesitelnej,akce je dost,je i celkem drsná a celý to uteče jako voda. Je sice několik pasáží, kdy se tlachá o ničem,ale jde to. Důvod proč dávám 3* je někde jinde. Tím důvodem je William Fichtner, který si svou roli opravdu užil a jako jediný stojí za zmínku. ()

Trustme

Nevím zda Nicolas Cage má nějaké finanční problémy či spoří na důchod, ale pravdou je, že bere kde jakou roli a to více než často. Jsou to sice většinou role/postavy zajímavé, ale filmy stojí za zlámanou grešli. Drive Angry se zdála býti v traileru stylovou pomstychtivou jízdou bez okolků s neústupnou tváří a činy DirtyBlond Nicolase, po útrpném shlédnutí celé fantasyactionmysteryroadmovie se podivuji, že tohle někdo stále a dokola točí. Možná že dorůstá stále nějaká nová generace diváků, kteří jsou líní si najít tyto ohraná schémata v dávnějších, kvalitnějších filmech a producent má dost financí na poskytnutí k takovým filmům co kopírují prakticky vše co jen divák kdy viděl v podobně žánrových podívaných. Bohužel zde není nic co by mě nějak překvapilo, snad, že se tu sem tam něco někomu ustřelí a "Rada pro zábavu a násilnosti" to povolila, nevystřihla. Cagemu to sluší, postupně získává jeho image více a více opotřebovanosti, přestřelky se snaží ve mě vyvolat líbezný pocit cool podívané, triky jsou na úrovni... Bollywoodu. A tak pro co má smysl film vidět je herec William Fichtner (král divných rolí) a jeho okouzlující ztvárnění pekelného agenta Účetního. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo