Děj filmu nás zavede do blíže nejmenovaného studia se všemi typickými postavičkami tohoto světa rychloobrátkové zábavy. Mladí začínající herci se tu potkávají s neskutečně prudivými hereckými legendami, režisér přicházející se svými nápady naráží na lokty ostré producentky, která sleduje vlastní zájmy, technici tu a tam něco pokazí a vše by běželo ve svých obvyklých zajetých kolejích, kdyby režisér Tomáš, hlavní postava filmu, nepřišel s odvážným nápadem. Aby zvedl sledovanost seriálu, vloží do děje postavu, která je inspirována reálnou postavou lobbisty - mafiána. Tím sice probudí diváky z letargie a sledovanost jen kvete, to ovšem neujde pozornosti ani samotného mafiána, který se v seriálu pozná a začne se po svém způsobu ozývat. Tomáš se pomalu, ale jistě, začíná ocitat ve velkých problémech. (A-Company CZ)

mira007

Jeden z nejvtipnějích filmů posledních dvou let. Námět je celkem dobrý, ale po první třetině, která je svižná a zábavná z toho v další třetině začne být celkem opakující se a nudná zábava a poslední třetina, kdy je hlavní hrdina přesazen dějově na Slovensko v programu na ochranu svědků, tak to je jako by ty první dvě třetiny filmu úplně odstřihli a začalo se jiným filmem, kde jsem si nejvíc zapamatoval tu trapárnu režírování pohřbů, co mi přišlo vyloženě ubohý. Mádl hraje dobře, ale naprosto famózní je Cibulková a i minimalisticky Jašków. Monika Horváthová je sympaťanda. ()

suzanne1997

Docela obstojná česká komedie, od které se nedá nic moc očekávat. Film to byl dobře udělaný, ale právě ta komediální část zde byla jen velmi úzce zastoupena. Líbila se mi ta zápletka se Šnečkem, kdy mne vývoj událostí naprosto ohromil, nejde napsat, co se mi nelíbilo, snad jen, že film mohl být víc svižnější, pokud se to takto dá pojmenovat, protože se šíleně táhl. Film doporučuji nenáročnému divákovi jako jednu z těch lepších českých komedií. ()

Terezinka198

S odřenýma ušima dávám 1*. Nepobavila jsem se, ale byla alespoň možnost koukat na Mádla. Až mě i ten omrzí, bude to pro takovéhle filmy peklo. ()

bobstock odpad!

Nakopat celej filmovej tým do zádele. Hlavně v druhé půlce to chvílema nemělo hlavu ani patu. Nevydařený scénář, kde je vrcholem dialog postav ´´Kterou nohavici chcete ušít širší? Proč? No na jakou stranu si dáváte toho...´´auuu Postavy se chovali jak parta retardovaných někde na útěku z ústavu. Nikomu sem nevěřil ani za mák, nikdo tam nebyl skutečnej, krom hysterické Zuzany Bydžovské ze začátku. Neuvěřitelný sebemrskačský product placement ani s nadsázkou neberu..to jsem snad neviděl ani u Magnuska. 10% ()

adelina8

Asi to je bizár dovedený do absurdna, ale pro mně to bylo takové miloučké a velice příjemné na dívání. Je to prostě jiný typ komedie a upřímně nemám ráda zdejší škarohlídy, kterým se člověk ničím nezavděčí a kteří k filmu už od začátku přistupují s nechutí a s tím, jak tady tomu Jirkovi zase naložíme. Poslední dobou se u nás točí jen samé vážné filmy, kde se řeší především pokřivené mezilidské vztahy a pokud už se objeví nějaká "komedie", tak se člověk často za ty herce až stydí. Já jsem ráda, že se Mádl vydává jinou cestou a rozhodně bych ho nepřirovnávala k Babovřeskám a podobným. Jako oddychovka naprosto v pořádku a vzhledem k tomu, že tady je to pouze na 41 procentech, tak dávám 4 hvězdy. ()

Bozvav

Jednu hvězdu za pár vtipných hlášek ze zákulisí natáčení debilních seriálů a za vždy výbornou Cibulkovou. Jinak slabota. ()

MickeyStuma

Jako odlehčená komedie ukazující dění na druhé straně kamery během natáčení seriálu by se to mohlo přijmout, ale nic naplat, film tradičně trpí současným filmovým vypravěčským neduhem a tím je značně pomalé tempo. Sem tam nějaký ten vtip pobaví a vykouzlí onen odlehčený úsměv, což lze však snad považovat i za zázrak. Krimi zápletka je celkově nepromyšlená, bez logiky, tudíž v tomto směru naprosto zbytečná. Příběhu to nic výrazného nepřineslo. Námět dobrý, ale chtělo by to daleko více crazy. Nic naplat, jako k Vorlíčkovým komediím se k tomuto těžko bude honosně vracet. ()

montongery

Jedna hvězda za Kaňkovského s Mádlem a druhá za ucházející sebeparodující první polovinu. Ta druhá polovina na mě byla až moc velký bizár a sotva jsem to dojel do konce. Jinak celkově na mě film bohužel působil kvalitou jak z nějaké televizní německo-maďarské koprodukce. ()

radaza

Nenáročná komedie, která se nesnažila tvářit jako velké umění a ani není. Pokud si chcete odpočinout a pobavit se , tento film úkol splní. A Monika Horváthová je moc hezká. Kruci , kdo jí dal na ČSFD fotku, kde vypadá na čtyřicet? ()

Ozzy2

Pokud si chcete zkazit film, narvěte tam Cibulkovou.To je děsná šmíra, snaží se strhnout veškerou pozornost na sebe tak, že je vysloveně trapná a působí strašně ochotnicky.Čím starší, tím je otřesnější.Mám na ni už doslova alergii ()