Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

prezyvka

Milý príbeh, ja osobne mám veľmi rád dieťatká, a malá Sophie je naozaj rozkošná :) Samozrejme, že sa opäť jedná o šťastný koniec, to sa môže stať naozaj len vo filmoch, realita je síce úplne iná a šťastná láska nerastie len tak na stromoch. A neviem ako to je v skutočnosti, ale kto by už písal záveť a odkazoval svoje čerstvo narodené dieťa do opateri cudzím ľuďom? Nejka jednoducho sa k Sophie dostali aj cez právny systém, kiež by aj naše súdnidtvo bolo také bleskové a jednoduché :D ()

ludovit14

Život je raz taký- je priemerný romantický film,ktorého príbeh bol 888 krát sfilmovaný niekde inde.Režisér Greg Berlanti nás nedokázal prekvapiť ničím novým-a dej filmy je od začiatku do konca maximálne predvídateľný.Celkovo príbeh o malom frackovy je na jedno pozretie dobrou voľbou,film nijako neurazí a ani nenadchne.HOD:60%.Herecké výkony sú dobré,najviac ma ale zaujala Katherine Heigl.PS:ponaučenie-ak vám plače dieťa,dajte ho pod digestor-a máte pokoj! ()

unclejack

Nečakane zábavné a profesionálne zvládnuté. A Katherine Heigl si našla po 27 šiat zasa raz úlohu, v ktorej dokáže získať divákove sympatie. Len škoda, že to režisér nepojal hravejšie a nesnažil sa odkloniť od zavedených šablón - treba však férovo uznať, že potenciál by tu bol. ()

lacerta

Opět jeden z filmů na téma "jakou ještě další záminku si tvůrci najdou, jak dát dohromady dva lidi". Film, kde je od začátku jasné, jak to dopadne. Jen jedno mi vrtá hlavou. Proč se vždy v Amerických filmech dělá taková trága z toho, že se dotyčného nepodařilo chytit na letišti? Je snad nějaké větší klišé? Proč prostě nezvednou telefon a nevyjasní si to? Vzhledem k tomu, že si vždy musí koupit nějakou letenku, aby je pustili k terminálu, tak to asi není tak finančně ruinující, aby se po telefonátu mohl dotyčný vrátit. ()

kolodej1

mám dost smíšené pocity z tohoto filmu. Příliš mi neseděla ústřední dvojice, nepasovala mi k sobě. Taky se mi nezdála Kristine Heigl jako vhodná adeptka na roli cukrářky, která nezavadí o chlapa a musí jí přátelé dohazovat nápadníky. Mínusem filmu je i to, že každý, kdo už má pár hollywoodských filmů nakoukáno, už po čtvrthodině ví, jak tento film dopadne, všechno jede podle standardní šablony. Na druhou stranu je zde dost povedených humorných míst, kde se dalo zasmát. Proto dávám docela dobré hodnocení ()

LencaN

Hezky filmařsky natočené, klasický feeling romantické komedie. Akorát tady až příliš velkou část zabralo starání se o svěřené dítě po zemřelých přátelích. To, jak a jestli vznikal vztah mezi hlavními hrdiny jsem skoro nepostřehla a přitom o to by tady mělo jít primárně. Jinak to působí spíš jako ukázka toho, jak se dá babrat výchova a péče o batole. ()

Viiny

Spousta lidí tu říká, že to bylo takové .. nijaké. Mě se to naopak moc líbilo, po dlouhé době opravdu oddychová podívaná, která vykouzlila na rtech lehký úsměv. Katherine Heigl sice není bůhvíjaká herečka, ale dobře se na ní kouká a vcelku je to sympaťanda, za to na tělo Joshe Duhamela bych se mohla dívat klidně celý den :) Tenhle pár mi vůbec nevadil a dobře se na něj koukalo. Holčička tam sice mohla mít i větší roli než uřvance, který nechce jíst, či čiperku, která pořád běhá. Dávám filmu 4*, za hezký pár, dobrou režii a milý scénář (ač to první drama se mi nezamlouvalo). ()

Lonna

už z názvu musí být každýmu jasný, o co tam půjde a jak to asi dopadne, takže každej musel počítat s tim, že bude americkej happy end a klasickej příběh. Dva se nenávidí, pak se začnou mít rádi,pak se na nějakej čas opustí,načež zjistí, že bez sebe stejně nemůžou být a doják je na světě. Já říkam ano, mě se to líbilo. Věděla jsem do čeho jdu a i tak se mi to natolik líbilo, že jsem na konci pustila slzu. třeba je to tim,že jsem holka, třeba mě dojímají filmy s happy endama, třeba mi tikají biologický hodiny, myslete si co chcete :-D ()

Tanulin

No, název mě děsil, obsazení mátlo, a výsledek mile překvapil. Nesouhlasím s tím, že je tohle otřepané téma. Řekla bych, že se to vyvedlo.Zasmála jsem se, oči nabažily J.Duhamele, hudba fajn a kamera se mi taky líbila. Na to, kolik americký filmový průmysl vyprodukuje romantických komedií, je tahle ta opravdu povedená. ()

xpavelo

Pohodová oddychovka, která neurazí ale ani nepřináší nic nového. Příjemná ústřední dvojice. Pokud máte rádi romantiku ala Katherine Heigl tak film určitě stojí za shlédnutí. 75 % ()

stroke

Pokud chcete kouknout na něco se svojí hezčí polovičkou :) myslím že ideální. Tenhle kousek není tak přeslazený jako ostatní byť jen trochu romantické filmy. A nuda mě taky nezastihla. Vlastně mi to přijde celkem zdařile zpracované, herci přirození a hudba taky příjemná. 70 % ()

shinlove

Komedie, která neurazí s nápadem, který je smutný s herci, kteří jsou sympatičtí a s koncem, který je jasná od začátku. Přesto je to taková oddechovka, že jí není moc co vytknout. 3* ()