Elise Clifton-Wardovou (Angelina Jolieová) sledují na každém kroku tajné služby. V tomto případě za vším hledej muže. Žena je totiž jedinou spojkou k v několika státech hledanému mafiánovi Alexandrovi. Ten leží v žaludku nejen tajným službám, ale i Reginaldu Shawovi (Steven Berkoff), mocnému gangsterovi, kterého Alexandr po letité spolupráci obral o mnoho peněz. Tajné služby věří, že pár bez sebe nemůže dlouho vydržet, a doufají proto, že muže budou moci při jejich setkání chytit. Předpokládají, že padouch bude mít změněnou podobu. Jednoho dne při snídani v pařížské restauraci obdrží žena od svého miláčka dopis s instrukcemi. Má nastoupit do vlaku do Benátek a mezi pasažéry si vybrat někoho, kdo by se mohl Alexandrovi podobat. Chtějí tím tajné služby zmást a odvést na falešnou stopu. Elise postupuje dle plánu a do oka jí ve vlaku padne sympatický cizinec Frank Tupelo (Johnny Depp). Frank je Američan, učitel matematiky, turista. Elise je okouzlující žena a muž se do ní na první pohled zamiluje. Pár spolu povečeří a těsně před Benátkami se rozloučí. Inspektor Acheson (Paul Bettany) ze Scotland Yardu ale mezitím zjistí, že Frank není jeho cíl a že jsou na falešné stopě. I přesto, že jeho nadřízený případ uzavře a přinutí ho pátrání ukončit, inspektor v misi pokračuje. Jiný agent v domnění, že Frank je skutečně ten správný cíl, tajně informuje gangstera Shawa o tom, že jeho nepřítel právě přicestoval do Benátek. Franka tedy čekají v Benátkách samé nepříjemnosti… (TV Prima)

weris

Tak na tomdle filmu mě nejvíc asi dostalo to, že se konec dal možná místama předpovídat, ale nakonec sem ho stejně nečekala :) U filmu nebyla nuda, s obsazením taky spokojenost, takže 8/10.. ()

stado

Byla to děsivá nuda, kdo je kdo bylo jasné od začátku. Po hvězdičce dávám hlavním představitelům, ale proboha do čeho se to uvrtali opravdu nechápu. ()

Naby

Nejzajimavejsi na celem filmu byli zabery na sebejistou a vkusne vypadajici Angelinu. Pribeh byl tak malo zamotany, ze prumerny divak uhadne vyvoj a tak bohuzel neprijde nic prekvapujiciho. Opravdu lehce podprumerny film, ktery dosahl prumerneho hodnoceni jen kvuli sexy hlavnim postavam. Nalepku thriller si tenhle film ale urcite nezaslouzi. Takze total je tak na 2,7* tzn. 3* ()

Snakefinger odpad!

Ufff tak tomu se říká ta pravá pračka na peníze. Málo kdy se mi stane, že vlastně nevím o čem to celé bylo. Bez příběhu, bez námětu, bez nápadů, bez děje, bez vtipu, bez bez bez.... a vůbec by tomu nepomohlo ani kdyby Angelina pobíhala celou dobu nahoře BEZ. ()

Yara8

Johnny Depp jako nesmělý matikář . Mě se to líbilo!! Ano scény chvílema uvadaly a nic moc zajímavého se tam nedělo, ale jinak to bylo velice pěkně udělané, hudba krásná. Angelinu Jolie tedy nemusím, pravda, ale myslím, že se pro roli Elise hodila. Musím se přiznat, že film se zařadil mezi mé nejoblíbenější :). ()

schindler

Francouzký originál mě nějak neohromil, jenže americká kopie tasí silné zbraně ve formě dvou hereckých megastar a je fakt, že jsem to dokoukal jenom kvůli nim, jinak je to nudný a hlavně zbytečný film. ()

sofieikara

I když má tady film spíše negativní komentáře,tak mě se moc líbil.Nechybí v něm napětí,akce trochu romantiky a rozhodně nečekaný konec.velmi příjemné bylo i prostředí Benátek a Paříže.A co mě na filmu zaujalo nejvíc.Rozhodně výkony Johnnyho Deepa a Angeliny Jolie.Oboum role opravdu sedli.Je to zkrátka opravdu příjemný film na pohodový víkend. ()

magis

Podle výše uvedeného obsahu jsem si to nedokázala představit, ale řekla jsem si- mí oblíbení herci, nechám se překvapit. A byla jsem. Hezká pohodovka pro dlouhé zimní večery s dobrým obsazením. Je to sice obyčejný průměrný film, ale já mám průměrné filmy ráda. Návíc mě konec překvapil, což se mi stává u takových filmů málokdy, tak jsem z toho měla dobrý pocit. ()

Vozy

Typický příklad, že dvě filmové megahvězdy nejsou zárukou dobrého filmu. Honzíkovi sluší role podivínu a různých excentriků, ale role romantického trouby? To mu nesedlo, vlastně je to celkově slabý film. ()

azulka

Film jenž mne doslova dostal i napotřetí....Tohle dokonale sladěné herecké duo si zaslouží potlesk a uznání...5 Hvězd a ještě jedna za atmosféru. :) ()

enzo_cz

Po shlédnutí tohoto filmu si jen řeknete, co to mela k...a znamenat. Nemá to styl, šmrnc ani pořádnou pointu. Depp i Jolie působí jakoby byli duchem na dovolené anebo spolu v karavanu. Přitom Benátky skýtají nádherné reálie. Vlastně nebýt toho, tak ten film jsem snad vypnul již v půlce. Opravdu to mělo 3 nominace na Zlatý Glóbus? Tak to je opravdu k smíchu. Kdyby to mělo pětiminutovou stopáž a fungovalo to jako spot pro nějakou tamější cestovku, budiž, ale jako celovečerní film je to takový paskvil, že škoda slov... ()

Epco

Najväčšou chybou tohoto filmu je nie jeho totálny nudnosť, ale to že si to neuvedomujú jeho tvorcovia a ani obsadené hviezdy. Tam kde by slaboducho napísanému príbehu pomohol odstup a nadhľad sa človeku dostáva iba ďaľšia predvídateľná scenáristická kľučka nad jej vycucanosťou s prsta a nelogičnosťpo sa už ani neoplatí rozčuľovať. Samozrejme toto všetko je zacementované kamenným prejavom ústrednej dvojice, kotorá by bola čo do výkonu to aj do chémie nahraditeľná ľubovoľnou dvojicou bábok. ()

Alekks80

Jednu hvězdičku za Deppa, jednu za Angelinu a jednu za Benátky, protože na všechny tři se pěkně kouká. Ale jinak to byla pěkná slátanina. ()

JecteJogurty

Mozno lebo som ten film videl v kine, lebo tam hra Depp, mozno kvoli Angeline ale mna ten film bavil, musim sa priznat, ze zaver bol tiez prekvapujuci, nenudil som sa kedze film bol dynamicky no a mozno prave pre tieto veci davam 4* ()

bergeron

Klise, ktore kazdy pozname, obsadene par velkymi menami, ale scenarom ktory nas donuti k zamysleniu ci to uz nevypneme. Nie nevypneme, lebo este stale je cas a ocakavania. Ale zle, po skonceni filmu to budete lutovat. Jedine pozitivum je prizvuk Bettanyho, a RUFUS SEWELL, ktory je sympatak. a kusok Benatok. 2 hviezdicky za to. inak ODPAD ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (více)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (více)