ČT24 rozjíždí první komplexně interaktivní pořad Hyde park. Každý den budete mít možnost říct živě do vysílání, co si myslíte o dění v Česku i v zahraničí. Hlavní aktér dne usedne ve studiu nejen proti moderátorovi, ale bude vystaven názorové palbě vás diváků – stanou se tak z vás spolutvůrci pořadu. K tomu chceme využít nejen živé telefonáty a zasílání SMS zpráv, ale moderní komunikaci přes sociální sítě, jako jsou Facebook a Twitter. A posílat můžete i videodotazy – přes portál YouTube. Další oponenty vyhledá náš tým – a zapojí se do vysílání z terénu – v přímých přenosech z měst i vesnic. Moderují Daniel Takáč a Pavlína Kvapilová, dva pátky v měsíci obstará Jaromír Bosák se sportovním speciálem. První opravdu interaktivní pořad v Česku: od 4. ledna každý všední den po osmé večer na ČT24. (Česká televize)

e-pilot

U publicistických diskuzních pořadů záleží vždy na třech věcech. Kdo diskuzi vede, s kým ji vede a o čem. Proto je kvalita rozhovorů mnohdy dost kolísavá. ()

DrahciiiRe

Moc povedené interaktivní zpravodajství, perfektní snaživý tým, dobrá práce s lidmi, zajímavé hosté, něco co vyplnilo obrovskou černou díru v českém zpravodajství. Díky. ()

delif

Jak k hodnocení přistoupit? Pořad jako takový snad ani nejde známkovat, protože záleží především na hostech nebo dotazech, Oboje bývá občas stupidní jindy chytré. Někdy však pouhé tlachání o ničem. Stím se však nedá nic dělat. Hyde park je skvělý nápad interaktivní publicistiky. Někdy 100%, jindy přepínám...proto 3* ()

Kivis

Plusem Hyde Parku je zejména pestrý výběr zajímavých hostů z nejrůznějších oblastí a oborů lidských činností. Kdyby někdo začal prezentovat pořad tímto způsobem, tak bych souhlasně přikývnul hlavou, ale jestli má být Hyde Park vlajkovou lodí sekce Nová média, pak se popadám smíchy za břicho:oD Klikání na to, zda se nám hostovy názory líbily či ne je opravdu velice originální a je to vrchol interaktivity, dlouhé telefonáty, při nichž si lidé chtějí spíš poplakat a zanadávat, než se na něco zeptat, jsou také často velmi úsměvné, řadu komických situací nabízí i televizní mosty, kdy se lidé často ptají jiným způsobem na to, co už v podstatě zaznělo. Na ty mosty je snad nějaká předepsaná stopáž, protože redaktoři místo aby to zabalili, snaží se z chudáků tazatelů ždímat další otázky. Jednou jsem viděl i dialog, kdy věta reportérky končila: "Nevadí. Já vím, že jste měl připravenou ještě jednu otázku..." A vyděšený chlap odpověděl: "Ne, já už se na nic jiného ptát nechtěl." Pak ještě reportérka cosi dodala a celý živý vstup vyzněl dost zoufale. No a můj nejoblíbenější interaktivní způsob kladení otázek jsem si nechal na konec. SKYPE:oD To bublání a jakýchsi pár pohybujících se pixelů končící nezřídka moderátorovou větou "Tak spojení s divákem se nepodařilo, přejděme tedy k dotazům na sociálních sítích," mě svým způsobem vytáčí, ale svým způsobem i neuvěřitelně baví. Takže ponechat široké spektrum hostů, kvalitní moderátory, možnost veřejnosti se ptát, trochu změnit formu a hlavně prostor pro jednotlivé komunikační kanály a bude z toho jeden z mála pořadů, na který může být ČT opravdu pyšná. Perfektní komentář: Morien. ()

mmajjkii

Pořad se zaměřuje na strašné množství témat a mnoho jich je pro mne nezajímavých a tímto u mne malinko ztrácí. Na druhou stranu je dělán zvláštní formou a dirigují jej sami diváci, což je u mě zase velké plus. Navíc i moderátoři jsou poměrně sympatičtí. Takže hlavně za nápad a provedení 4*. ()

Meg348577

Díky bohu za Hyde park! Když má člověk jednou za čas chuť večer něco shlédnout v televizi, je Hyde park po většinu času to jediné, co připadá v úvahu... ()

lajkus

Chápu o co se ČT snaží... ale v českém prostředí toto nemůže fungovat, politik lže (což ale neni špatně, koneckonců to je jeho práce), moderátor se těžko může pohybovat ve všech desítkách kauz, které má politik za sebou a pak tu máte otázky proletariátu typu : ,,Kdy už přestanete krást? A politika je svinstvo. A jaký reformy chcete v úřadu udělat. A proč jde politikům o koryta?" Politik pokejvá palicí a řekne, že on to vše změní a je Ježíš. Moderátor se budto proletářsky pustí s diváky do politika a sníží svou inteligenci na úroveň davu a nebo jde raději na další otázku a modlí se aby další dotaz nebyl zas od nějakého blba.... Pokud ale není hostem politik a je to někdo nepolitický tak měnim hodnocení na 5.... ()

Honzyg

Pořad skvělého formátu, který tu dlouho chyběl. Očekávám, že se bude ještě vyvíjet k lepšímu a drobné nedostatky budou v průbehu času mizet. ()

axis774

Pořad ve kterém se diskutuje nad aktuálními tématy s odborníky. Takovéto pořady si zaslouží vždy 5 hvězdiček narozdílod různých telenovel, pseudokuchařských pořadů a podobných co jen snižují inteligenci národa. ()

Vitasex

Velice zajímavý formát, s otázkami přímo od diváků. Ale to je bohužel zároveň i to co tomuto pořadu sráží jeho kvalitu. A nedejbože, když se tam ukáže nějaký politik. ()

Foltin

Někdy velice zajímavý a i poučný pořad, který díky interaktivní možnosti ptát se skrze sociální sítě, mail, sms či telefonát dělá pořad zábavným a v dnešní době i originálním. ()

macekjoe odpad!

Dnešní fiasko, které moderovala Barbora Kroužková, ukázalo, jak je ČT podjatá, neobjektivní a řízená papaláši. Proč platit koncesionářské poplatky? Abych sledovala, jak paní moderátorka odsekává hostu, ptá se ho na ty nejdebilnější otázky (nejen od lidí, ale hlavně z její hlavy) a reaguje očividně s odporem, který jí byl nejspíš nařízen? Komu a čemu má člověk věřit? Je vůbec ještě Česká televize česká? ()