ČT24 rozjíždí první komplexně interaktivní pořad Hyde park. Každý den budete mít možnost říct živě do vysílání, co si myslíte o dění v Česku i v zahraničí. Hlavní aktér dne usedne ve studiu nejen proti moderátorovi, ale bude vystaven názorové palbě vás diváků – stanou se tak z vás spolutvůrci pořadu. K tomu chceme využít nejen živé telefonáty a zasílání SMS zpráv, ale moderní komunikaci přes sociální sítě, jako jsou Facebook a Twitter. A posílat můžete i videodotazy – přes portál YouTube. Další oponenty vyhledá náš tým – a zapojí se do vysílání z terénu – v přímých přenosech z měst i vesnic. Moderují Daniel Takáč a Pavlína Kvapilová, dva pátky v měsíci obstará Jaromír Bosák se sportovním speciálem. První opravdu interaktivní pořad v Česku: od 4. ledna každý všední den po osmé večer na ČT24. (Česká televize)

Speck

Z 99% profesionálně zvládnutá publicistika s kvalitním moderátorem. Zajímaví hosté, zajímavá témata, zajímavé postřehy. ()

Nicolettes

Když chci od osmi koukat na televizi, většinou to je nejpřijatelnější možnost. A vzhledem k tomu, že to byla snad moje jediná příprava na esej z politologie, nemůžu hodnotit jinak než kladně :) ()

yaromir

Jediný moderátor, kterého jsem tady schopen pojmout, je jednoznačně Daniel Takáč. Má postřeh, nebojí se, ptá se přesně na to, co je důležité a "pálí". Díky Bohu, že Kvapilová vypadla (ehm, byla přeřazena na vlastní žádost). ()

Indyi

Na české poměry vysoce nadprůměrný publicistický pořad, jen té "lidovosti" by mohli trochu ubrat, aby se zbytečně nesnižovali na úrovně Kotle a podobných. ()

Belbas

Konečně zajímavý pořad na ČT, který se zabývá nad aktuálním děním a není o tom, že se tam hádají nějaké hovada o blbostech. Jeden z mála pořadů, které v televizi sleduji hlavně kvůli zajímavým hostům, kteří se tam často objevují. ()

Metalicum

Perfektní pořad s vysokou úrovní. Záleží však velmi na hostu co předvede za výkon. Pokud se zadaří, je to špička. ()

majky19

Nemám ve zvyku hodnotit pořad/film po zhlédnutí jedné či dvou epizod, ale v tomto případě mi to opravdu nedá. Nejsem sice pravidelným divákem této relace, ale musím konstatovat, že se jedná vskutku o výborný televizní projekt. Moderátor Daniel Takáč na mě udělal velmi pozitivní dojem, protože jeho příprava na každý rozhovor je vskutku velmi precizní a je na něm vidět, že jej jeho práce baví a to je rovněž velmi pozitivní skutečnost. Moc se mi líbil zejména díl s cestovatelem Miroslavem Zikmundem, který byl nejen v mnohém nesmírně poučný, ale i velmi inspirativní, protože Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka jsou vskutku velmi obdivuhodní lidé, kteří vynikli ve svém oboru a svými publikacemi a obrovskými životními zkušenostmi prospěli k rozvoji civilizace napříč celým světem. ()

cguio

U nás výjimečný pořad, který v našich luzích a hájích nemá obdoby. Hosté jsou zváni podle aktuálních témat a "obyčejný lid" se jich může na cokoliv zeptat. Skvělé. Jen tak dál ČT24. ()

gotham

To je podle mně suverénně nejlepší publicistický pořad posledních let. Nejen že se dostává na otázky běžných lidí (i když někdy jsou pěkně stupidní), ale jsou sem zváni i nevšední hosté z nepolitického prostředí, takže se člověk dost často i mnoho zajímavého dozví. Dolanský není špatný, ale Daniel Takáč, to je pan MISTR. Jen mě mrzí, že jsem dosud neviděl Hyde Park moderovaný Mírou Bosákem, asi si nějaký najdu na netu. 90% ()

Dextwer

Konfrontace hosta s občany, pomocí různých komunikačních kanálů je zajímavé i dobře provedené. Trochu mi chybí větší tlak ze strany komentátora na politiky a jím podobné. ▐ Moje hodnocení: 75% ()

Beda

Kvalita kolísá, ale celkově to rozhodně patří k tomu lepšímu, co lze mezi současnými českými publicistickými pořady najít. Většina zde vypichuje díly s nějakou opravdovou osobností, kterých bylo v pořadu plno, nicméně mně se do paměti navždy vryl ten s exotem Popelkou, který sice nic nedokázal, ale předvedl, jak se během necelé hodiny totálně znemožnit před celým národem. Jeho výkon byl tak děsivý, že se prostě nedá jen tak zapomenout. ()

Matamoroz

Zajímavost jednotlivých dílů samozřejmě závisí na konkrétním hostovi, na tom, kolik je z něj možné vytěžit. Za poslední rok mě nejvíce zaujaly díly s vojenskými analytiky Martinem Kollerem a Jaroslavem Štefecem. A také se musím přiznat, že díl se soudružkou Semelovou. Ovšem ne pro atraktivitu informací, ale proto, jakého stupně vypatlanosti může člověk v době všeobecného přístupu k informacím dosáhnout. Ale mám problém s moderátorkou Barborou Kroužkovou. Její skákání do řeči hostům, kteří nejsou podle jejího gusta je na facku. Je to bezesporu velice inteligentní žena, ale pokud využívá svoji rychlost reakcí k tomu, že hosta nenechá mluvit souvisle ani deset vteřin, nabízí se otázka proč. Svého kamaráda ze Zeleného Raula nechala mluvit jak chtěl a chichotala se, naopak třeba pana Leo Pavláta nebo Martina Konvičku až hystericky přerušovala s odkazem na hyperkorektnost....zdánlivá profesionálka, která nedokáže odhlédnout od svých antipatií...Naopak pan Klepetko je příjemný a tyto tendence nemá... ()

mFranta

Mě se to líbí- jeden moderátor, jeden tázaný, spousta tazatelů a požadavek na krátké a jasné odpovědi. Tenhle pořad tu chyběl. ()

HennessyVSOP

Pořad který se České televizi povedl a málokterý díl je vyloženě špatný (samozřejmě to záleží na výběru hosta). Trochu problémem jsou moderátoři, kteří jsou většinou bez charismatu, ale na druhou stranu Takáč se s hosty moc nepáře a tlačí je do odpovědí což je fajn. Mimo to potěší i skutečnost, že dotazy je možné pokládat asi všemi myslitelnými způsoby. Opravdu jeden z nejlepších pořadů co v naší televizi můžete najít. ()

blezg

Velmi zajímavé. Na rozdíl od přestřelkových pořadů typu Otázky Václava Moravce nebo Kokotel,kde se člověk zholanic nedozví, protože 50% pořadu tvoří mlha,40% adrenalinové bouře a 10% zabere moderátor krocením a zrychlováním přitroublých egomaniaků,tady máme "rozpravu s odborníkem" na dané téma, politické či nepolitické, a pakliže nás téma zajímá, zpravidla se něco nového dozvíme. Ba dokonce se zvídavý člověk může zúčastnit a dalším zvídavcům obzory rozšířit. Neříkám,že to nemůže být totální propadák, ale častěji jsem tak pohlcen, že až přibržďuju vesmírný koloběh tekutin a tomu říkám maximální oběť. ()

Jack_F.

ČT ..alias ČT 24 považuju za jedno z mála profesionálně vystupujících a více méně nestranných médií(i když nelze být zcela neutrální, že) a proto plný počet. Na rozdíl od žumpy na Nově, či srandy na Primě je to kvalita nevídaná. ()

Johnny.t

Někdy jsou zde zajímaví hosté, ale otázky moderátorů tento pořad shazují, protože zeptat se člověka na to kdy to bude, asi tak pětkrát a on odpoví pořád to samé, je opravdu trochu.... ()

Jan Preissler

Hodně zajímavé oživení ČT24. Líbí se mi, že je to pořad, ve kterém mohou dostat slovo skoro všichni pomocí IM a sociálních sítí. ()