ČT24 rozjíždí první komplexně interaktivní pořad Hyde park. Každý den budete mít možnost říct živě do vysílání, co si myslíte o dění v Česku i v zahraničí. Hlavní aktér dne usedne ve studiu nejen proti moderátorovi, ale bude vystaven názorové palbě vás diváků – stanou se tak z vás spolutvůrci pořadu. K tomu chceme využít nejen živé telefonáty a zasílání SMS zpráv, ale moderní komunikaci přes sociální sítě, jako jsou Facebook a Twitter. A posílat můžete i videodotazy – přes portál YouTube. Další oponenty vyhledá náš tým – a zapojí se do vysílání z terénu – v přímých přenosech z měst i vesnic. Moderují Daniel Takáč a Pavlína Kvapilová, dva pátky v měsíci obstará Jaromír Bosák se sportovním speciálem. První opravdu interaktivní pořad v Česku: od 4. ledna každý všední den po osmé večer na ČT24. (Česká televize)

SOLOM.

Býval to vcelku dobrý a snesitelný publicistický pořad, který se svého času těšil velké oblibě. Hlavně i díky těm „live přenosům“ a některým speciálním dílům. Moderátoři Daniel Takáč nebo Dolanský si vedli velmi dobře – kam se na ně v dnešní době takový kokotek jako „Jarda Soukup“ hrabe… ()

claudel

Tento pořad jsem objevil až poměrně nedávno a musím se přiznat, že mě po osmé hodině večer vždy zajímá, jaký host tentokrát do Hyde parku zavítal. Pánové Takáč a Dolanský jsou místy hodně rýpaví a jízlíví, ale někteří politici si to asi zaslouží. ()

jerry12

85%. Naprosto geniální formát využívající společnost k přímé organizaci jednotlivých dílů naprosto přirozeným a jednoduchým způsobem. ()

Marek1991

Veľmi dobrá relácia, tu ani veľmi neviem prečo dávam, len tri hviezdičky, lebo k štyrom mi tu chýba asi len stotina percenta v obľúbenosti a kvalite. Dobrí moderátori, príspevky od ľudí zo sociálnych sietí, telefonátov, odborníci pripravený odpovedať na otázky, ale samozrejme, niektoré veci sú pre nich tabu, prozápadná orientácia je stále akoby posvätná a to sa odráža do diskusií vo všetkých oblastiach života, nielen politiky, preto sú diskutujúci často ľudia s prozápadnou mentalitou, mentalitou mainstreamu. Riešenia opäť chýbajú, pomenovanie problémov je však slušné. Dosť dobrá relácia, až naozaj dosť dobrá. 10.10.2013 - Hyde Park som si obľúbil, aj keď dosť veľkú rolu tam hraje moderátor/ka a réžia, ktorá z toho aj vďaka pozvanému hosťovi, ktoréhosi oni vyberú, môže urobiť ľahko ideologický program. Páči sa mi však, že čím ďalej tým viac sa zaoberajú aj kontroverznými témami, dali priestor, aj keď ho potom odstrihli, zástancovi napríklad konšpiračných teórií ohľadom útokov na svetové obchodné centrum v New Yorku z roku 2001, či Nigelovi Farageovi, odporcovi Európskej únie, proste viackrát ma prekvapili, no stále to nie je úplne slobodná televízna diskusia, tieto výnimky možno len ukazujú, že aj réžia sa často hľadá a názory na všetko nemá ustálené a predpísané, tak občas t urobí slobodnejšie. No podľa mňa to patrí k tomu lepšiemu v televízii, škoda, že to je na mňa krátke, ani nie hodina je podľa mňa málo. ()

PauloZ

Podle mě celkem inovační tuzemský pořad. Hlavně kvůli přímé a předem nepřipravené interakci pozvaného hosta s dotazy položenými od diváků snad všemi možnými způsoby, přes telefon po fb. ()

NinonL

Pořadu jsem přišla na chuť nedávno a stále si zachovává svou kvalitu. Sice se vyhýbám dílům, které moderuje D. Takáč, protože mě svým ideologicko-nemastným-neslaným stylem irituje nebo uspává, ale někdy to zachrání jeho hosté, příp. dotazující se diváci (často přes jeho aktivní odpor). P. Kvapilová je jiný kafe, vnímavá a empatická, dokáže rozproudit i nevalného hosta. Telefonáty do živého vysílání mi občas dost vadí, zejména když se divák snaží povyprávět o svém životopise do 3. kolena, hovoří rozvláčně nebo mimo téma. Naproti tomu otázky z éteru bývají velmi dobré. Poslední, kdo mě velmi zaujal, byla Alžběta Jungrová, fotografka a pravnučka F. Peroutky, která velmi poutavě hovořila o své náročné práci v zemích, které se zmítají ve válečných či politických konfliktech. ()

baribal

Výborný projekt Čétéčka. Jediné výhrady bych měl k častému vybírání politických hostů, kteří občas postrádají zajímavost, když politika vidíte v Otázkách Václava Moravce a hned v Hyde Parku, tak HP radši vypnete. Problém, který neovlivním jsou dotazy přes skype, telefon a přes přímé vstupy. Stačilo by větší množství zajímavých a exkluzivnějších hostů a Hyde Park by měl daleko větší sledovanost. Taky musím podotknout, že nejsem televizní divák, ale více internetový. Mám na mysli, že si HP radši pustim na internetu ze záznamu. ()

Krt.Ek

Výborný publicistický pořad, když nad tím tak uvažuji tak je u nás možná nejlepší. Oceňuji, že tento pořad je asi nejlepší možností jak se na něco zeptat někoho s kým se asi nikdy nesetkáte. - O kvalitách jednotlivých epizod rozhoduje výběr hostů, který mi ale někdy přijde nezajímavý. Ale nemůže být každý den posvícení. A právě někdy neatraktivní hosté mi nedovoluji jít na pět hvězdiček. 75% ()

Laxik

Když pomineme to, že si sem mnoho přispěvatelů chodí jenom vylévat svoje frustrace ze současné politické situace a doufají u toho, že jim jejich světoborný názor (který nejspíš převzali z novinek.cz) potvrdí i odborník na slovo vzatý, který je ale bohužel odborníkem na úplně jiný obor (viz např. dotazy ohledně Bárty mířené na chudáka matematika z UK), jde o hodně dobrý pořad s profesionálním a přitom moderním přístupem. A protože tyhle pitomé otázky neprocházejí skrze nutné síto, díky čemuž je můžeme vidět jen proplouvat na horní liště, divák si může udělat obraz o situaci v daném oboru. ()

MikO_NR_1909

Obrovský nedostatok a skreslenosť Českej televízie po rokoch skĺzlo do kategórie súkromných informácií, vybraných agentúrnych správ a účelových interpretácií udalostí zo sveta. Hyde park sľuboval určité nabúranie, ľudia chceli vedieť viac zákulisných vecí a nenasávať tohto politicky korektného ducha. Spočiatku to tak aj vyzeralo, avšak prišiel určitý bod a po jednom opozičnom názore príde 10 mainstreamových a všetko je vlastne tak, ako predtým. Navyše aj moderátori sú tak nastavení, že by z vás spravili blbca, pokiaľ mu oponujete. HP Civilizace je čistejšia a s fantasticky pripraveným Stachom. ()

Chrysopras

Velmi dobrej koncept, s nadprůměrnými moderátory a často zajímavými hosty. Jen škoda, že se spíš dostanu až k repríze a to vstávání pak nestojí za nic :-) ()

rakovnik

Vox populi :-) Příjemný publicistický pořad, který u mě poslední dobou jasně vede, když se rozhoduji, na co koukat v hlavním večerním vysílacím čase. Možná někdy trošku od věci vstupy veřejnosti (především v přímém televizním přenosu), kteří proti profesionálům "proti" nim nedokáží argumentovat, což ne vždy správně usměrní moderátor, ale jinak nelze co vytknout. Skvělý počin veřejnoprávní televize. ()

Jack_D.

Pořad je dobrý, zvou tam hosty k aktuálním událostem, lidi se ptají na co chtějí. Ač je to smutné, občas to je jedinný pořad, na který se lze večer koukat. ()

gabin(a)

Pro mě dost zajímavý pořad vysílaný dokonce v rozumnou hodinu (20,00) se vcelku rozumnými moderátory Danielem Takáčem, Pavlínou Kvapilovou a hlavně tím, co vytočil Íčko Langera. Ten se pořád lidumilně tlemil, jak ho to naučili osobní koučové a klidným hlasem lhal a fabuloval. Pak řekl: No, já tady nechci spekulovat...A redaktor: Ale to tady přece děláte celou dobu! To bylo fakt dobrý, včetně xichtu, co Langer nahodil. Moderátoři jsou celkem neutrální a sami se nepředvádějí jako protivná Drtinová, samolibý Moravec a agilní Železný a za to jsem jim vděčná. ()

Andre3000

Opravdu skvělý pořad na úrovni. Odborníci přes různá témata. Ať se hovoří o čemkoliv, vždycky to vede k zamyšlení a můžete uvažovat v dosud nepoznaných rovinách. ()

pakobylka

Pořad, který snad v (ne)dávné minulosti míval nějakou úroveň. Cituji z "Obsahu" - patrně převzatého z ČT: "Každý den budete mít možnost říct živě do vysílání, co si myslíte o dění v Česku i v zahraničí." Co dodat ? Ano, kupodivu tomu tak bývalo ... tedy alespoň částečně - pokud mohu soudit z toho, co jsem příležitostně čas od času vídala. Ale kdeže ty loňské sněhy jsou ! Je příznačné, že "živé" telefonické vstupy byly rázně uťaty záhy po propuknutí ukrajinského "Majdanu" … ne zcela kontrolovatelné výlevy nedisciplinovaného diváctva pochopitelně nebyly zcela v souladu s mediálním obrazem dění, který bylo záhodno vytvořit - a to bez zbytečných odkladů. Všechny ostatní dotazy procházejí dle mého soudu někde v zákulisí velice pečlivým výběrem (s různým stupněm obezřetnosti v závislosti na tématu) - v podstatě je až s podivem, že z horního okraje obrazovky ještě nezmizelo průběžné zobrazování i těch řekněme méně vhodných - zpravidla jsou okázale ignorovány, neboť není radno se jimi nějak zvlášť zaobírat. Servilní pořady této úrovně si může takzvaná veřejnoprávní televize (placená bohužel i z mých koncesionářských poplatků) vetknout leda tak za klobouk, nebo ještě lépe se i s nimi může odebrat do háje zeleného - případně do jiných, zdaleka ne tak vábně vyhlížejících míst ... a vracet už se nemusí. Ta trapná televizní hra na investigativní publicistiku je nanejvýš ubohá a pramálo důvěryhodná. Přesto je její sledování v mnoha ohledech poučné - prakticky ze všech výše uvedených důvodů. ()

Fancipal

Profesionální moderátoři, široká plejáda zajímavých a erudovaných hostů v analýzách o aktuálních celospolečenských tématech. Moderní interaktivní pořad 21. století je odpovědí na lavinové se šířící proces globalizace a nových hi-tech technologií. Programová trefa do černého a zachycení moderních trendů zpravodajského oddělení České televize. Hvězdička navrch za kvalitní dramaturgii, která má stejně jako výběr hostů, vzestupnou tendenci. ()

KajusaK

V podstatě něco jak pořad "Máte slovo" , komunikace přes sms zprávy, hádky ve studiu, občas se něco dovíte - občas ne. ()