ČT24 rozjíždí první komplexně interaktivní pořad Hyde park. Každý den budete mít možnost říct živě do vysílání, co si myslíte o dění v Česku i v zahraničí. Hlavní aktér dne usedne ve studiu nejen proti moderátorovi, ale bude vystaven názorové palbě vás diváků – stanou se tak z vás spolutvůrci pořadu. K tomu chceme využít nejen živé telefonáty a zasílání SMS zpráv, ale moderní komunikaci přes sociální sítě, jako jsou Facebook a Twitter. A posílat můžete i videodotazy – přes portál YouTube. Další oponenty vyhledá náš tým – a zapojí se do vysílání z terénu – v přímých přenosech z měst i vesnic. Moderují Daniel Takáč a Pavlína Kvapilová, dva pátky v měsíci obstará Jaromír Bosák se sportovním speciálem. První opravdu interaktivní pořad v Česku: od 4. ledna každý všední den po osmé večer na ČT24. (Česká televize)

st.verka

Tento pořad je tak kvalitní, jak kvalitní je přítomný host. A když se zadaří, je postaráno o zajímavý večer. Skvělé je hodnocení diváků na závěr pořadu i když ne vždy s ním souhlasím. Poslední, který jsem k dnešnímu dni viděla byl s Blankou Matragi. Podle mne je to velmi sympatická paní, která se dobře poslouchala a těch nějakých 55% (nevím úplně přesně) mi připadlo docela nespravedlivě málo. Daniel Takáč jako moderátor je skvělý. ()

Blacks

Pořad by mohl být kvalitní, ale to by musel někdo z dotazů vybírat jen ty k věci a které mají hlavu a patu. Spousta hloupých dotazů a/nebo dotazů mimo pořad ničí, navzdory kvalitním moderátorům. ()

ghatos

Pořad na solidní úrovni. Je to sice ničím originální interakce mezi divákem a hostem, ale člověk se dozví kvalitní informace. Zábavné jsou živé vstupy do vysílání třeba z metra, kolejí studentů a dalších lokací. Tazatelé jsou vskutku někdy originální a vtipní, i když asi i nechtěně :). Vzhledem k předvolebnímu seriálu, kde se představují volební strany zvyšuji hodnocení na 4*. 74%. ()

klima777

Hodně záleží na osobnosti hosta. Rovněž pak na tom, zda pan Takáč zrovna nemá "své dny" [někdy se totiž chová zcela neadekvátně: směsice podlézavosti, agresivity (často dané neznalostí) a dětinskosti (IMHO) připomíná M. Jílkovou]. Nicméně u večeře se takový typ pořadu snese (domácí žvýkání, tentokrát interaktivní). ()

Kosmik 1

Na dnešní poměry docela slušně zvládnutý publicistický pořad. Samozřejmě vše stojí na moderátorovi a jeho hostu. Dotazy lidí přes veškerá různá komunikační media nejsou tolik vychytané, jelikož na ně nezbývá mnoho času, takže spousta (někdy i hodně zajímavých) diváckých dotazů zůstává nevyslyšených. Nesleduji nijak extra pravidelně, ale spíš si vybírám dle toho, jaký bude host. Pro mě zatím nejzajímavější host byl v době oslav vylodění v Normandii. Byl to tuším nějaký expert na tohle téma a na dotazy odpovídal hodně pohotově a věděl toho opravdu dost i po technické stránce, což mi imponovalo a opravdu se zájmem jsem tenhle díl sledoval. Naopak nejméně zábavné jsou díly (klasicky) s politikama. To mě už vážně moc nebere. 70% ()

weselow

Pokud máte dostatečně vhodnou a sugestivní otázku, aby se hodila dramaturgovi, může pod ní být i váš podpis. ()

Casablanca

Pořad dělá host a dobře kladené otázky. Pokud se obě okolnosti sejdou, je na co se dívat a z čeho se těšit. Ale najdou se samozřejmě hosté, kteří "mě neba" a témata, která jdou mimo mě.. ()

The Viper

Velmi zajímavý pořad. Občas tam jsou opravdu velice zajímavý hosté a nejvíce se mi líbí, že Hyde Park se nevyhýbá jakýmukoliv tématu. Pro mě nejzajímavější pan Sládek a fotbalový bůh Tomáš Řepka. ()

BluT

Koncepčně velmi povedený typ pořadu, který funkčně pracuje s různými komunikačními médii, se navíc zabývá zajímavými a často velmi aktuálními tématy z různých kulturně-společenských prostředí. Když na Hyde park narazím při přepínání kanálů před usnutím, tak mě zaručeně probudí a rozpumpuje mi mozek k práci. Hosté jsou občas lepší, občas horší, ale celkově si tento publicistický pořad drží velmi vysoký standard. 85% ()

Lukoboss

Škoda toho, že tento pořad skončil a nahradila ho nemastná neslaná 90', která je mimochodem hodně špatná oproti tomuto. A tady je skoro jedno, jestli se bavíme o klasickým Hyde Parku nebo "odnoži" s podtitulem Civilizace. Objevujou se zajímavý témata, moderátoři jsou profíci, navíc je tam začlenění diváků přes sociální sítě, aby se mohli zeptat na to, co je zajímá. Je to prostě dobrej koncept. O to hůř, že to odstřihli. ()

Paity

Souhlasím s názory, že Hyde Park je příjemná změna v zatuchlém prostředí státního kolosu a molochu jménem ČT. Jen my vadí někdy přílišná vyostřenost ze strany moderátorů a také příliš nechápu zvaní politiků. V takovém pořadu totiž nemůže nikdy vyhrát ani ten nejlepší z nejlepších, který v různých anketách vypadá jako ten nej. ()

XdanteX

jediný rušivý element je v tomhle pořadu Barbora Kroužková. Ačkoliv je člověk na její straně názorově....její "veřejnoprávní" vystupování a gestapácké praktiky (pardon) neskutečně zhazují výpovědní hodnotu naprosté většiny dílů ve kterých vystupuje. Dolanský měl v začátcích taky svoje chybky, ale naučil se to korigovat. V míře jaké se ta vyslovená agresivní neutrálnost, ať už na jednu nebo na druhou stranu, vyskytuje u Kroužkové to je proti tomu Dolanský ve svých začátcích slabý čaj... ()

blues

Pokud ve studiu zrovna nesedí arogantní a agresivní Vachler, jde o dobrého nástupce Vedlejších efektů... ()