BoredSeal

Pomalá uzívaná usedlá nenápaditá nuda, která samozřejmě nesmí postrádat fekální element a postavu dementa, debila nebo psychopata. Dodržena jsou všechna klišé - ženy jako moudré obdivuhodné bytosti, které vládnou stupidním chlapům a nejradši by kontrolovaly i jejich rozhovory a názory při partičce karet, jejich manželé jako nudní kokoti (vyjímkou je vrcholně zábavná scéna při návštěvě kamerama prošpikovaného domu a golfové odpoledne), kteří se samozřejmě po nevytěženém týdnu volna vrátí s pláčem do náruče čekajících žen. Díky komediím z posledních let se ze mě pomalu, ale jistě stává misogyn. ()

M.i.k.e

na Farreleyovské poměry až nezvykle uhlazené (ačkoliv nějakých těch fekálních vtípků se taky dočkáme).Pro lepší hodnocení by Hall Pass musel mít lepší/méně průhledný příběh a za mě určit ě sympatičtější ústřední dvojici.Jason Sudeikis u mě příliš sympatií nezískal a Owen Wilson je na svoje poměry skoro až nevýrazný.Jako jednohubka s pár slušnými vtípky Hall Pass ještě obstojí,ale potenciál tu byl větší...60% ()

Chen

Od Farrellyů jsem tedy čekal více, než jen průměrnou romantickou komedii s pár údernými momenty, které bych ale spočítal na prstech jedné ruky. ()

Martin741

Reziser Bobby Farrelly /Blby a Blbejsi/ natocil - samozrejme spolu s dalsimi 2 rezisermi - len priemernu komediu, ktoru taha najma Owen Wilson /Armageddon, No Escape/. Uvod pekne navnadi, akurat stred je nevyvazeny. Celkovo len podpriemer, ale ako vacsina komedii, aj tato je nevyvazena /obcas sa da zasmiat, ale casto praveze nie/. 31 % ()

O´Neill

Docela pohodová odreágovačka, která však kromě pár dost parádních scén nenabídne v podstatě nic jiného. Jasně, Owen Wilson i Jason Sudeikis hrajou své roly skutečně na jedničku, potom zde máme opravdu pěkné ženské herecké obsazení, ale bohužel, když nemáte fajnový scénář, tak ani námět (který měl potenciál být opravdu vtipným filmem), či herecké obsazení z filmu neudělají top filmy. Suma sumárům, mělo to na to, být to mnohem lepší. Takhle jen velice průměrné tři hvězdy. ()

shyster

Celou dobu taková klasická komedie, nic, co bych čekal od bratří Farrellů. Občas povedený vtípek, občas nuda. Ale pak přišla scéna z koupelny a ta mě posadila do kolen a trvalo mi dost dlouho než jsem se z toho dostal. Z toho se prostě stane pro mě taková osvědčena klasika. ()

bourec

No,tak bratři Farellyové se vytáhli,tohle je naprostá pecka.Humor na hraně,docela dobrej protipól na všechny romantický nekomedie,u kterejch se ani moc nebavíte.Navíc se v některých situacích člověk skoro vidí,takže opravdu spokojenost.80%. ()

JohnRambo

Príjemná komédia na horúci letný večer. Sympatickí herci, kráááásne ženy a veľa dobrých gagov. Nemám námietky. ()

Pajky3

Co jsem vlastně čekal? Zestárlej Owen s nesympatickou partičkou kamarádů, kteří mají budit dojem, že takový jsme i my. Ale no tak. Jméno Sudeikis se zapsalo na černou listinu. Byl jsem na vážkách jestli je to komedie, protože jsem tam moc vtipů nepostřehnul. No vlastně si nepamatuju žádnej. A rozhovory ústřední dvojice byly opravdu dementní. Naštěstí to docela utekllo a na líné odpoledne mi to stačilo. Ale na závěr romantické udobření. Má duše si z toho ublinkla ()

PROCESOR

Solidní komedie u které jsem se opravdu bavil. Jen té rádoby výchovy bylo přespříliš. Bud budem dělat srandu, nebo moralizovat. Obojí dohromady moc nejde, ale i tak rozhodně za 4x ()

Juto

Dej nie je ničím pozoruhodným je predvídateľným, ale úprimne mne to nevadilo. Ja som sa smial výborné. 6/10 ()

dr.fish

Komedie typu American Pie, která má všechny pro i proti zcela odpovídající žánru. Fekální humor, sprostá slova, sex, sex, sex... Zároveň si ale v této přiblblé komedii poslechneme mnoho postřehů z manželského života. Nedělám si iluze, že někdy alespoň zdánlivě pochopím americký styl života, jedno ale mají všichni chlapi společné. A o tom především je v této komedii řeč. Myslím, že nejvíc se budou smát padesátníci, ti už rezignovali. Čtyřicátníci žijící v manželství se zasmějí, zamyslí a chytnou lehkou depku, a ostatní...ty to nebude asi bavit vůbec. Ale já úplně vidím svý vrstevníky, když dostanou volno od starý a slintaj při pohledu na každou servírku...(a mě to asi taky čeká)... mnoho věcí je tu ze života, a kdo to popírá, onanuje ještě dnes...70% ()

campix

Úplný prototyp podpůrměrné komedie, ve které nenaleznete prakticky zajímavého a rozhodně ne nic, čím by se Hall Pass odlišil od ostatních filmů této kategorie. Bohužel zde najdete jenom nesympatický cast, nesympatické charaktery, šablonovitý děj, nevtipné situace a spoustu hloupých momentů. Jediný světlý moment je asi Alexandra Daddario, která je ale žalostně nevyužita. Tady není naprosto o čem. Zbytečný film. ()

3n3my

Konečne zábavná, príjemná a nedementná (síce ani nie inteligentná) komédia. Podľa mňa tu chémia starších hercov a herečiek stvárňujúcich manželské vyhorenie fungovala perfektne. Zabával som sa najmä na dialógoch a hláškách dvojice Wilson & Sudeikis. ()

LukeUp

Film o tom, jak jsou dva ženáči po x letech stále nadržení a chtělo by to s tím něco udělat a když konečně dostanou zelenou, tak se stejně k ničemu nemají a zjistí, že jim vlastně v manželství nic nechybí a svobodu si víc užijou jejich manželky. Tak nějak se dá říct, že komedie ze života s Owenem Wilsonem, který v tomto filmu působí jako starej tatík na výbornou. Pobavilo. ()

bartias

Bratři Farellyové upustili od vyložených nechutností (nebo doba pokročila?) a rozehráli slibnou komediální podívanou... která se plácá v klišé nasměrovaném k nevyhnutelnému happy endu. Poslouchat přisprostlé kecy Owena Wilsona a Jasona Sudeikise na téma sex je celkem zábava. Dívat se, jak se o něj pokouší, už tolik ne. 5/10 ()

sir-dave

Ahoj, jsem vytahaná vagína. Vtipy a hlášky sice nebyli nějak na úrovni, ale byli to jediné co tuhle komedii drželo nad vodou. Scéna se skrytou kamerou, na golfovém hřišti, zácpou a jiné určitě pobavili. Owen Wilson a ty jeho vlasy, to byla hrůza :) Zbytek herců stal za starou bačkoru, až na pár ženských výjimek. Příběh ani nemluvím. Poslední půl hodinu jsem doslova přetrpěl. Pořádně klišovité a předvídatelné, když v půlce filmu zjistíte, že si stejně beztak nikdo neštrajchne... ()