Nastala chyba při přehrávání videa.
 • akisha
  ***

  Čistá romantika bez pokusů, aby to bylo aspoň trochu "ze života". Ale ty mají taky svoje místo. Cirkusová atmosféra v sobě prostě něco má a tady se podaří do ní vtáhnout. Asi je to ta exotika nebo vzrušení cirkusového světa a života, co je na tom tak přitažlivého. Příběh je prostinký, ale postačí. Pattinson hraje naprosto přirozeně (stejně stojí za úvahu, o kolik míň odporu by si vysloužil, kdyby nenatočil Twilight a prosadil se v něčem míň hrozným). Reeska - a jako že jí vážně nemusím - tu sladkou cirkusovou krásku vystihla, aniž by to přeháněla s roztomilostí. Christoph Waltz hraje zase "svůj" typ postavy, nutno ale dodat, že tenhle charakter charming/raging dokonale ovládá. Ubíhá to ve fajn tempu a moc hezká práce kamery a světla. 70%(21.9.2012)

 • Enšpígl
  ***

  Musím se přiznat, že žádnou úpírskou sérii jsem neviděl a jméno Robert Pattinson mně až do včerejška míjelo a asi vědělo proč, protože jediný na čem tohle člověk staví svou kairéru je "jsem hezkej a umím jeden výraz..hezkej", jenže milej Robertku tohle ti mladé slečny budou baštit zhruba tak do tý doby, než rozkvete jiná hezká tvářička z jedným tupým výrazem a ty budeš odpískanej někde v cirkusu dávat slonům vodu. Pravý opak pana dřevěně krásnýho je Christoph a Reese, byly to především jejich herecké výkony, které udělaly z filmu koukatelný zážitek a jinak v mdlém příběhu dokázali jiskřit emocema co to jen šlo.(23.8.2012)

 • Pethushka
  *****

  Cirkus si konečně zasloužil povedený film. Witherspoon si u mě tímto vysloužila místo v TOP10 nejoblíbenějších hereček. Spojení Reese a Pattinsona byla opravdu dobrá volba. Bála jsem se, že film bude "moc těžký". Nakonec jsem jsem neměla žádný problém strávit ho, protože je natočen s obrovskou lehkostí. Mimořádně povedené jsou i kostýmy a účesy. Scénář také krásný, takže jsou tam.(16.7.2011)

 • gogo76
  ****

  R.Pattinson mi veľmi nesedí, ale musím uznať, že tu bol celkom prijateľný. Tento romantický film mi dal takmer všetko, čo od tohto typu filmov očakávam. Odohráva sa v neopozeranom prostredí cirkusu plnom zvierat a skvelých vystúpení, má výborného záporáka, ktorého opäť bezchybne stvárnil Ch. Waltz a samozrejme dvojicu zaľúbených, bez ktorých to jednoducho nejde. Príbehy ako chudobný chlapec k šťastiu prišiel mi vždy sedeli, navyše nie je to typický romantický film určený výhradne pre ženy, skôr naopak. Práca v cirkuse je ťažká, smradľavá a pri vyšinutom šéfovi aj nebezpečná. Príbeh je vyrozprávaný z pohľadu staršieho pána, ktorý spomína na staré dobré časy Je vyrozprávaný v pokľudnom tempe a takto to mám rád. Film síce nedosahuje silu snímkov ako Anglický pacient, Návrat do Could Moutain či Titanic, ale inak je presne z tohto súdka. 80%.(14.11.2011)

 • Vitason
  *****

  Snímek dvou rozličných polovin, kdy se mi více líbila ta první, uvolněnější, kdy se seznamuje s prostředím cirkusu. Druhá vážnější polovina na mě působila již trochu utahaným dojmem, ale vše zachránila grandiózním finále. Nikdy bych nečekal, že toto napíšu, takže pozor je to tady: Robert "Jsem bledý outsider, miláček všech dívek" Pattinson mi tady nijak nevadil, role mu seděla a navíc se s ní dobře popasoval. Uf. Reese Witherspoon je jistota, ale tím, kdo si krade film pro sebe je úžasný Christoph Waltz, který tak po nevýrazném záporákovi v Zeleném sršni konečně dostal další zajímavou roli a jeho věčně opilý principál dává skoro zapomenout i na plukovníka Hanze Landu. Scéna, kdy si jde rozzuřený Waltz vyřídit účty se slonicí, která mu chvíli před tím vzala dráhu, patří k těm nejhnusnějším scénám, které jsem za poslední dobu viděl. Kromě dobrých herců disponuje Voda pro slony pěknou atmosférou (v první polovině mi připomínala Velkou rybu), zajímavou hudbou a skvělým vizuálem. Z Francise Lawrence nám roste obrovská naděje.(29.4.2011)

 • - Režisér Francis Lawrence strávil spoustu času s trenérem slonů a učil se, čeho je slon schopný a čeho ne. (AngelusCZ)

 • - Pro roli Marleny se uvažovalo o Scarlet Johansson, ta se ale nakonec role vzdala. (Greg)

 • - Kniha Voda pro slony se po vydání v roce 2006 držela 12 týdnů v žebříčku bestsellerů podle novin New York Times. (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace