Pattisona nemůžu ani cítit, ale tyhle typy rolí mu sedí,měl by se jich do budoucna držet. Každopádně mě film z originálního prostředí velice zaujal (jestli to tak opravdu v cirkusech chodí,no potěš koště).Sice hrál na lehce předvídatelnou strunu,ale to nijak nebránilo skvělému zážitku.Není to úplně tak romantické a přeslazené jak se může zdát,za to velké plus. Navíc mě mile překvapila (opět)Reese.Stručně a jasně,skvělá kamera,hudba,děj a navíc ta krásná zvířata (:(13.6.2011)

Príjemná limonádza z príťažlivého cirkusového prostredia z čias prohibície. Fajn herci, krásna výprava, Prietova kamera, slušne odsýpajúci dramatický dej a jeden sloník, ktorý zohrá väčšiu úlohu, ako sa na prvý pohľad zdá. Z plynulého sleovania ma však vytrhávali problémy s logikou. Koľko trvalo zamestnancom, kým sa spamätali? Boli to roky? A prečo u Benziniho pokračovali, keď vedeli, že im možno nezaplatí a čo im na ceste vlakom hrozí? Jacobovo chovanie taktiež občas vzbudzovalo rozpaky. Odhadujem, že všetko je vysvetlené v predlohe. Cieľová skupina je jasná, ale Lawrenceov film si užijú aj muži s otvorenou mysľou.(26.8.2018)

Snímek dvou rozličných polovin, kdy se mi více líbila ta první, uvolněnější, kdy se seznamuje s prostředím cirkusu. Druhá vážnější polovina na mě působila již trochu utahaným dojmem, ale vše zachránila grandiózním finále. Nikdy bych nečekal, že toto napíšu, takže pozor je to tady: Robert "Jsem bledý outsider, miláček všech dívek" Pattinson mi tady nijak nevadil, role mu seděla a navíc se s ní dobře popasoval. Uf. Reese Witherspoon je jistota, ale tím, kdo si krade film pro sebe je úžasný Christoph Waltz, který tak po nevýrazném záporákovi v Zeleném sršni konečně dostal další zajímavou roli a jeho věčně opilý principál dává skoro zapomenout i na plukovníka Hanze Landu. Scéna, kdy si jde rozzuřený Waltz vyřídit účty se slonicí, která mu chvíli před tím vzala dráhu, patří k těm nejhnusnějším scénám, které jsem za poslední dobu viděl. Kromě dobrých herců disponuje Voda pro slony pěknou atmosférou (v první polovině mi připomínala Velkou rybu), zajímavou hudbou a skvělým vizuálem. Z Francise Lawrence nám roste obrovská naděje.(29.4.2011)

Rozpočet $38miliónovTržby USA $58,709,717Tržby Celosvetovo $117,094,902Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,821,495Tržby za predaj DVD v USA $17,428,723║ Konečne aj film ktorý je natočený za taký normálnejší rozpočet a vypadá k svetu, trio Robert Pattinson, Reese Witherspoon a Christoph Waltz je výborné, ich súhra krásne sedí, nechýba správna dávka vyhrotenosti, či iskrenia,... zvieratá sú pri tomto "milostnom" trojuholníku skôr v pozadí, pekná výprava, drsný a milý film zároveň. /80%/(8.12.2011)

Pattinson se bolavého stigma trapného upíra bude jen těžko zbavovat, nicméně, pokud mu scenáristická látka dovolí, tak umí i seriozně zahrát. Filmů z cirkusového prostředí je jako šafránu, takže tady bodík navíc, ale na rozdíl od ostatních bych tak nepřechvaloval výkon Christopha Waltze – pokud hraje cholerického žárlivého manžela, či lehce sadistického týpka (bodání slonice), tak je vše v pořádku, ale jeho pláč (starost o živobytí) jsem mu nežral ani omylem.(27.7.2011)