Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

jarmik

Miluji sport a toto je nejlepší sportovní zpravodajství u nás, které se nevyřeší minutovým shrnutím výsledků a borcem na konec v podobě podprsenky Sereny Williamsové apod. jako jinde. Že, amatéři z Novy? Díky za sportovní zprávy, které se věnují sportu, DÍKY! ()

mira007

Branky, body vteřiny tady byly, jsou a budou... navzdory tomu, že vteřiny jako časová jednotka už nejsou ... ale chápu , že použít rychle slovo sekundy by mohlo být pro některé zastydlé puberťáky problém. ()

Ad4mson

Nejlepší sportovní relace, která kdy na tv obrazovkách běžela. Oceňuji zejména nasazení moderátorů, kteří vědí o čem mluví a ne modelek (Tv Nova), které odříkávají pouze text a o sportu nevědí ani fň. ()

TomasKotlant

V porovnání s konkurenčními českými stanicemi asi nejlepší sport. Nicméně občas informují o pro většinu lidí nezajímavých výkonech českých sportovců a jisté nadržování je také na denním pořádku. Ale asi to tak má být. *** Ve zkratce: Český rekreační běžec Kamil Rychlonožka se umístil na vynikajícím 45. místě divizního běhu v Běhounovicích. Gratulujeme. ()

MAJkLSON

Uvital bych akorat vice tabulek a vysledky vsech hranych zapasu NHL, NBA a hlavnich evropskych fotbalovych lig a samozrejme kratky pohled na tabulky. ()

rusty09

Přesné podaní sportovního dění. Narozdíl od Novy, kde říkájí jen věcí podle výsledku, ale nezjistí si, jak ten zápas vůbec probíhal, supr. ()

helloween93

Seriozní sportovní noviny v podání ČT, kde např. z fotbalové Gambrinus ligy uvidíte všechny zápasy, nikoliv jen zápasy Sparty a Slávie ve stylu Novy. ()

Stíba

Nejstarší Československé sportovní zpravodajství našich obrazovek. Od Branek, bodů, sekund a místy dost úsměvných socialistických komentátorů po slušné sportovní shrnutí. ()

Blaogranas

Naprostá špička českého sportovního zpravodajství uváděná hlasateli, kteří mají představu o čem mluví (na rozdíl od hlasatelů konkurenčních televizních stanic). ()

closed.eye

Vysvětlí mi někdo, proč ve FILMOVÉ databázi dochází k hodnocení TV pořadů? Jev, kterej nechápu. V minulosti jsem nějaký pořady ohodnotila, sypu si proto popel na hlavu a slibuju, že už to nikdy neudělám, protože si myslím, že profily pořadů snižujou úroveň serveru - očekávám od něj zkrátka zaměření výhradně na film, maximálně seriály... ()

greigor

Můj nejoblíbenější zpravodajský pořad už od dětských let , který jsem měl v podstatě místo věčerníčku. Bernatský a jeho hlášky na závěr jsou super:) ==> 4* ()

matt85

Informační trhák s příjemnými a srozumitelnými uváděči a s krásnou vyvážeností všech sportů, zkrátka každý si přijde na své. ()

Mira90

Nevím, jak to chodí jinde ve světě, ale takto by podle mě měly vypadat sportovní zprávy, jejichž hlavní předností je tým odborníků, kteří sportu skutečně rozumí (nebo na nich alespoň nejde vidět, že ne ;-)) ()

ziesel

Ani nejde spocitat, kolikrat jsem vzdy po zaslechnuti uvodni legendarni znelky ne mene legendarniho poradu utikal z pokoje do obyvaku... (navic tento pocet stale stoupa) ()