Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

jiriks

Tohle je můj nejoblíbenější seriál! A hlavně nikdy nekončící...na ostatní televizní podobné programy se dívám, jen abych si doplnil znalosti, na "čétéčko" ostatní nemají! ()

Dzvandzi

Nejlepší sportovní zprávy na českých tv stanicích.Vždy rychle,dobře a aktuálně informují o sportovním dějství z celého světa.Také jsou zde lidi,kteří tomu rozumí a jde poznat,že text nemají naučenej vzpaměti,jako se to děje na nejmenovaných českých tv stanicích.Nemám co zde vytknout a pořad sleduji,takže hodnocení je jasné ;) ()

Judy24

Naprostá klasika televizní obrazovky, která naštěstí ani po letech neztrácí znělku a nadšení jejích moderátorů. ()

Bezda22

Nejlepší sportovní zpravodajství u nás. Jsem velkej fanoušek sportu, takže 5* je povinnost, protože kvalita se musí ocenit. U nás nemaj konkurenci. ()

EmilHS

Mohly by být objektivnější. Dají tam například zprávu o závodu biatlonu, kde se dozvím kolikátí byli všichni Češi a slyším jejich pocity po závodě, ale to že vyhrál Emil Hegle Svendsen (např.) se nedozvím... Navíc mi nejsou Smetana a Černošková sympatičtí (Smetana se tam pořád něčemu směje a úsměv Černoškové je tak hrozný, že je mi z něj trapno) a když komentuje Vichnar tak usínám... Jediný dobrý moderátor je Vojta! Na druhou stranu, když to porovnám s Novou tak to je na 5* :D ()

Kubi21

Přiznávám, jsem konzument sportu v jakékoliv podobě a množství. BBV jsou stálicí, která se snaží stále zlepšovat a svou šíří záběru od nejpopulárnějších i po ty menší sporty mi naprosto vyhovují. ()

MaxForValue

Kiež by malo takúto kvalitu aj slovenské športové spravodajstvo. BBV-čko sledujem dennodenne a je to obrovský rozdiel medzi tým čo ponúkame my a čo českí bratia. Kým na ČT-čke nezostávajú v úzadí žiadne športy, u nás je to samý futbal/hokej/tenis a tým to končí. ()

spaca888

Pro mne jako obrovského sportovního fanouška neocenitelný informátor sportovního dění. Stručný, faktický a přesný přehled sportovních událostí, který neotravuje zbytečnostmi. ()

kubilov

Ale jo, docela ucházející sportovní zpravodajství, které má zajímavé moderátory a poměrně dobrý obsah, který mi kazí jen to, že mě fakt nezajímaj všechny sportovní akce v Česku, pohled více do světa by rozhodně neuškodil. ()

Demonn

Ze všech český stanic uměla vždy Česká televize sport nejlépe a platí to i sportovním zpravodajství. Jako velký sportovní fanda si BBV nenechám nikdy ujít, pokud je možnost nenechat si je ujít :D. Nutno dodat, že poslední dobou jde zpravodajství na ČT pořádně z kopce ale sportu se to naštěstí tolik nedotklo. 91% ()