Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

gabin(a)

Tož Branky body tady jsou a Večerníček kurňa né???!!!Co je to za pořádek??? Ale teď vážně - obdiv a poděkování za nezměněnou podobu pořadu včetně znělky a příjemné výkony všech protagonistů. Na rozdíl od šášulů na Nově tam nikdy nebyl nikdo nesympatický, naopak vždycky příjemní, fundovaní a zapálení profíci. Kdyby byly všechny zpravodajské pořady takové! ()

otík

Bývaly doby, kdy BBV bylo něco úžasně informativního, báječného a pro sportovní fanoušky nezbytného. Dnes, v roce 2012, po změnách v ČT, bohužel jeden z pořadů, jehož úroveň klesla na minimum. A smutné je, že na Markíze se ve Športových novinách člověk dozví daleko víc a dokonce i z českého sportu, zatímco u nás se o slovenských úspěších můžem nechat jenom zdát. ()

sator

Po autorovi původní znělky se dost pátralo, byl jím Štěpán Koníček.Znělka je neuvěřitelná tím, že jako jediná zůstal na obrazovkách od r.1956 i když později jinak aranžovaná. Většina původních starých reportáží je nenávratně ztracena-zplesnivěla a byla skartována. ()

chelseaman22

Tento "držák" bohužel naráží na fakt, že zahrnuje snad všechny sportovní odvětví. A to se prostému divákovi, jehož zajímá jen fotbal a hokej nezamlouvá. 85% ()

Sfinkter

Sportovní relace fungující přes 50 let, to už není jen sport, to je tradice a kvalita. Hvězdička navíc pro Standu Bartůška, který toho hodně uplaval a přeplaval, nejenom La Manche. ()

LadyPupu

Tenhle "seriál" téměř nesleduji, neboť jako dítě jsem ho sledovat musela a hlavně jsem u toho musela být potichu, protože se třeba zrovna hlásily výsledky bratří Pospíšilů. Z té doby si taky pamatuju zadýchaného Petra Vichnara, který málem nestihl vstup a po dobu celých BBV funěl jak když jde prase z bukvic. ()

Kmotr76

Sport mě moc nebere, takže jdu na zlatou střední cestu. Jako velký fanda sportu bych možná hodnotil nak. Možná výš, možná níž. ()

ghatos

Když vezmu jako mezník rok 1993 (rozpad Československa) a poté konkurenci v podobě soukromých TV, tak mi vychází ve všech sportovních zpravodajství Branky, body, vteřiny jako nejlepší. I v roce 2010 je to kvalitní značka. ()

ABCD Marta

Sport byl, je a bude ten nejlepší způsob na odreagování či kompenzaci svých mindráků, a to jak v aktivní, tak v pasivní podobě. Kam se na něj hrabe Fuckbook? ()

giovanni3

Kvalitní průnik do všemožných sportovních odvětví s kvalitními reportážemi i výsledkovým servisem bez blábolů kolem jako u konkurence. Bez debat 5z5, ač dnes si člověk tyto informace nalezne na fůře jiných míst. ()