Svižné, přesné, užitečné, tak hodnotí svou vlastní zpravodajskou relaci TV Prima. Ta má podle druhé nejúspěšnější komerční televize u nás přinášet přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. (Paity)

karnifex odpad!

Jaký je rozdíl mezi zpravodajskými relacemi novy a primy? Zpravodajství na nově je dementnější, ale zpravodajství na primě je fašističtější! ()

unclejack

Primácke správy majú taký zvláštny vizuálny štýl... A musíte uznať, že novácke posily zatraktívnili moderátorské dvojice. ()

El_Shafo odpad!

Infotainment podobně nevkusného, ale snad ještě amatérštějšího ražení než na Nově. Zlo moderního věku, hrob demokracie. Nechci si raději zjišťovat, jakou sledovanost má chudák Šebrle (že se mu nechce raději žebrat u kostela), stačil mi jeden hysterický záchvat volání po odebírání volebního práva na základě sesbíraných dat z předem instalováných štěnic v televizních přijímačích, který jsem zažil, když jsem nedávno zjistil, kolik voličů se dívá na Borhyovou s Korantengem, a dosud jej zcela nerozdýchal. A to ani neposuzuji, co vysílají, ale jak. Ta forma je prostě neuvěřitelná a nepochopitelná. No a mám-li přece jenom zhodnotit i obsah, vybavuje se mi, že ve Springfieldu mají rádio KBBL: Kecy, Blbosti, Bláboly, Lži; netrpělivě očekávám přejmenování TV Prima po jeho vzoru. Ne, opravdu nevím, proč se na primácké zprávy někdo dívá, vždyť pro chvíle masochistických choutek tady máme do extrému dotažený, a přece krystalicky čistý trolling na TV Šlágr. ()

Grimaldi

V minulosti bych je klidně zařadil na druhé místo v kvalitě zpravodajství,jak doba ale plyne,je to horší a horší,už jsou subjektivně až třetí a k zprávám pana Soukupa už to tak daleko taky nemají. ()

buchannon

Po opětovném zhlédnutí musím hvězdičku ubrat, a i tak je možná mé hodnocení příliš vysoké. Rozhodně jsem nečekal, že v průběhu pořadu bude reklama, chucpe. A taky nevydejchám přítomnost "největšího profesionála, kterého nade vše zbožňuju", Káji Vořecha, který je, nebo aspoň byl, nejoblíbenější "zprávař" v republice, což absolutně nechápu!!! Zřejmě otylé paní v domácnosti nad ním svým způsobem ujíždějí... Bohužel si musím postěžovat (a taky právem), že složení moderátorů a redaktorů komerčních stanic je totálně tragické!!! Takže opakuji: Zprávy se dají sledovat jen na ČT!!! ()

0linA odpad!

Žádnej vlastní nápad, vše zkopírovaný od Novy, bohužel i to špatný. Navíc velmi podivné moderátorské dvojice. ()

Rychleji

Lepší než Nova, ale to je většinou vše ... Začínali pěkně, ale teď? Manipulace s divákem stejně jako na Nově. Neobjektivní reportáže postavené jen a jen populisticky... Většinou tedy proti vládě a proti prezidentovi,,, Odpad! Ty dvě hvězdy ... to je jen kvůli srovnání s jinými relacemi. Jo! A jestli se chcete na večer pěkně vystresovat, tak si pusťte Krimi zprávy :) ()

adamishkos odpad!

Imbecilní reportáže, stupidní témata, přetváření seriozních situací v emoční protlak, atd. Zkrátka, horší už to být (snad) nemůže. ()

Potjoc

"Zprávy TV Prima": Kdybych tohle nesledoval, tak bych se večer za poslední roky nudil. Zajímavé, že PRIMA zprávy vytahují takové reportáže, jejichž motiv je jak alternativní média - zavádět předsudky i k tisícům našincům, trestat lidi za jejich činy, které nikomu neublížily ("tradice") - to ani ostatní TV zprávy nedělají, kéž by byl takový účinný detektor lži, který by zjistil, kde je opravdu pravda. I kdyby pravda byla ta od alternativních, tak nechci, aby to způsobilo větší předsudky k některým skupinám. Pokud by se prokázalo, že nějaká reportáž byla kachna schválně vyvolávající předsudky, tak bych dal tvrdý trest. Na druhou stranu, jsou ale i pro mně dobré (myslím jako kritika jevu) informace, třeba o tom, že přes 100 členů Generálního štábu jsou zastánci islámu kvůli násilí (takové schvalování je horší než sluníčkář, který je jenom tolerantní). Či to o GDPR a jejich zákazech, které jsou dost přísné i na mně. Nebo o přísné korektnosti typu že "bílí vousatí muži" se musí odstranit z prostorů univerzity (což je extrémní pro mně). <> "Krimi-zprávy": Jediné dobré věci na ní, co mě nejvíc těší (myslím vybrání témat k reportáží) a zajímá, jsou různé trollovací stránky, šíření poplašných zpráv, motivy k vraždě, sebevraždy, šikana, extrémismus. Zase ty reportáže o nehodách, zlodějích, podvodech, výrobě drog, jsou pro mně už pořád o tom samém. Navíc ty jejich dokolečka opakující se slova na téměř každou reportáž: "Otřesný případ", "Otřesný případ", "Tohle pohoršilo i otrhlé kriminalisty", "Tohle pohoršilo i otrhlé kriminalisty"... Jak to můžou lidé stále věřit těm ohraným výrazům? Jednu hvězdu za některé reportáže o trollinzích, jinak ty prvně popsané záměry reportáží (předsudky), jsou pomalu na odpad! ()

mjech odpad!

Zpravodajství plné domněnek, manipulací, polopravd a vyložených lží, což bylo mnohkrát prokázáno a Prima za tyto lži musela platit pokuty. V rámci zachování svého zdraví a rozumu nedoporučuji sledovat, nebo o obojí brzy přijdete. ()

myst3ry odpad!

Prima si vybrala špatný vzor. Kopírovat "zpravodajství" televize Nova je cestou do pekel. Ale chápu to. Tupců je mezi náma dost a přesně pro ně je tenhle typ zpráv určen. ()