Svižné, přesné, užitečné, tak hodnotí svou vlastní zpravodajskou relaci TV Prima. Ta má podle druhé nejúspěšnější komerční televize u nás přinášet přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. (Paity)

honajz2

Těžko říct, proč mi z těch televizních zpráv nejvíc sedli ty z Primy. Souhlasím z komentářem uživatele Beckett51. ()

skrblik007 odpad!

Obsah zpráv ze dne 24. 4. 2011: Muži jsou závislí na pornu; lidé si myslí, že mají malý plat; spekulace o svatebních šatech na královské svatbě + návod jak chodit hodovat s pomlázkou. Pokud chcete Zprávy, ano s velkým ''Z'', přepněte na ČT 1. ()

kinghome

Ještě o kus horší než zprávy na nově. To jak si všechny zprávy upravují a dělají z lidí debily, to se jen tak nevidí. ()

Micione

Nevěřte všemu, co se vám k věření předkládá: Zkoumejte vše a přesvědčujte se o všem sami! Jan Amos Komenský ()

ABCD Marta

Rozhodně to nebývalo špatné a dalo se na to dívat, ovšem pouze do doby, než se to, pro mě z nevysvětlitelných příčin, začalo podobat pořadu Televizní noviny na TV Nova, takže...o stupeň lepší jak novácké zprávy, a to je moc. ()

Henk123 odpad!

Vytváření strachu, vytváření zvrácených hodnot, záměrné manipulování věřejného mínění, objektivita = 0... PRESSTITUTKY. ()

Dagoussek

Doufala jsem, že Zprávy na Primě budou lepší než na Nově, jsem zklamaná. Na Nově jsou sice samá negativa, ale tady se nedozvím už vůbec nic a Divácké zprávy katastrofa. Jednu hvězdu zachránily Krimi zprávy. ()

BluT odpad!

V minulých letech bych Zprávy TV Prima přirovnal k takovejm horším Televizním novinám, ale co s tim prováděj poslední dobou je hrozný. Neobjektivní pořad populisticky cílený na průměrného diváka, kterému podsouvá pouze násilí, vraždy a znásilnění a sem tam i nějakou normální reportáž, kterou ale podbarvěj tak, aby útočila na city. Neutrální pohled na věc a onu objektivitu aby člověk hledal mikroskopem. 5% ()