Niekoľko ľudí je unesených a väznených v malom meste, kde sa okrem nich nachádzajú už len zamestnanci hotela či reštaurácie. Skupina sa snaží ujsť z mesta, no sú sledovaní kamerami a v úteku im bránia aj implantované čipy. (ČSFD)

Olík

Na první pohled vydatně atraktivní téma, na druhý typická horská dráha současné seriálové tvorby. Lehce nedotažená konspirace se hned v úvodu mocně nadechla, bohužel vzduch natažený do plic jí v průběhu začal pozvolna docházet, aby se s novým nadechnutím vrhla na podařený, ale na otázky neodpovídající otevřený konec. Možná úmyslný záměr, možná příprava na druhou sérii, ke které kvůli nezájmu diváků nedošlo…….kdo ví!?!?!?! ()

pilarius

Tenhle seriál je z trošku slabšího soudku a ani herečky z BSG a Last Resort to nemohou zachránit. Postavy se chovají nekonzistentně a několikrát se zachovají také naprosto iracionálně. I přes jejich znalosti astronomie, biologie, chemie apod. očividně nikdo z nich nezná princip Faradayovy klece... Možná je trochu škoda, že od začátku nenasadili large-scale koncepci s videoherní příchutí, jaká přímo čišela z posledních několika sekund seriálu, mohla z toho být poměrně dobrá oddychovka. V této podobě si seriál zasloužil zrušení a lituji toho, že místo něj nemohly finance putovat do jiných, povedenějších seriálů, které musely skončit po jedné řadě (Flashforward, Last Resort, The Event, ...). ()

MickeyStuma

Obehrané téma v celovečerních snímcích tentokrát v seriálové podobě. A tak se otevírají vrátka fantazie a vývoje jednotlivých postav. Jenomže příležitost řádně rozvinout děj nebyla využita. Začátek sice je slibný, jenomže netrvá dlouho a začne se vše utápět v klišé. Příběh jakoby se zastavil na rozcestí a nevěděl kudy dál. Pozdější díly už vytvářely i dojem umělého natahování a značné rozpačitosti. A tak vzniklo poměrně průměrné dílo, které kdyby nevzniklo vůbec, asi by se nic nestalo. ()

Trifi

Probudíte se společně s několika cizími lidmi v hotelu v opuštěném městečku uprostřed pustiny. Nevíte proč tam jste, kdo vás unesl ani co po vás chtějí. Všude vás sledují kamery, útěk je k ničemu protože vás přivede jen zpátky do stejného městečka. Ano, námět se možná až moc okatě veze na popularitě a schématu LOST, ale na mě osobně působí mnohem sugestivněji a přesvědčivěji než jeho "slavnější bratříček". Tady totiž tvůrci nemají potřebu na diváka vytahovat jednu rádoby "cool nevysvětlitelnou událost" za druhou (která v LOST mnohdy působí jen na první efekt a pak nevysvětlená vyšumí do ztracena...), děj sune dopředu celkem vysvětlitelné události a víceméně logické jednání postav. Jediné, co z toho trochu vybočuje, je postava recepčního - nevěřím, že by mu jeho úlohu v celém hotelu tak snadno uvěřili, nesnažili se z něj dostat informace a chovali se jako by tam vlastně nebyl... To stejné platí i pro osazenstvo čínské restaurace. A také fakt, že nikoho nenapadlo rozbít v hotelu kamery aby nemohli být sledování/posloucháni (až na jednu, zničenou v "záchvatu") , je jasná scénáristická berlička... Kolem a kolem, po pár dílech těžko říct kam bude seriál dějově i kvalitativně směřovat, ale s čistým svědomím se dá říct, že má skvěle našlápnuto zastínit i LOST.. ()

LordMysti

Lepší tři hvězdy, první díly poměrně nuda a divný děj, s konecm série vše nabralo na zajímavosti, i když konec silně předvídatelný. Natočeno ve stylu velkých moderních seriálů, bohužel se jim to nevyrovná. ()

Alexandre

Skvělý seriál! Není to nic originálního, nejspíš si vzal inspiraci hned z několika filmů, ale já si nemůžu pomoct, i tak mě oslovil jak jsem to sám nečekal. Atmosféra byla někdy opravdu hustá (zejména v prvních dílech), děj (alespoň mě) nenudil, s postavami jsem problém neměl, jenom to napětí bylo nerovnoměrně rozložené, ale v posledních dílech gradovalo. Některé díly byly lepší, jiné slabší, ale poslední dva byly naprosto dokonalé! Abych se přiznal, tak konec závěrečné části mě doslova zmrazil. A tak je spousta věcí otevřená, takže já doufám, že se v nejbližší době dočkáme pokračování. S první sérií jsem spokojen... ()

Shakaar

další z řady coolovských jednosezoních seriálů. Na oko bomba, z finančího hlediska výhodné...nemusí se kupovat další sezony a mohou to reprízovat. Seriál jde ve stopách svých staších bratrů jako je Lost nebo Flashforward až na to že není zcela dotažen. Když pominu postavy, kteří v mají svoje dobré i špatné dny tak tu máme takový guláš, který se snažili tvůrci tak vylepšovat až to zkazili. Když pominu trochu horší závěr, mohlo se z toho něco vyklubat...bohužel mi to přišlo natáhlý...stále jsem čekal na nějakou pointu, zvrat...kromě každoepizodní láteření postav nad tím jak chcou domů stále nic nepřišlo až to závěrem zašlo do ztracena... ()

RedRose

prvni polovinu 13-tidilne serie jsem byl fakt zvedavy a libilo se mi to jak je to zajimave rozehrane! potom se to zacalo lamat na nekolik stran a myslim ze nekde od osmeho dilu moje pozitivni nalada zacala klesat a zacal jsem tusit ze to nedopadne dobre... konec devateho dilu naznacuje velky zvrat, ktery ale neprisel... predposledni dil byl dost dobry ale posledni dovrsil beznadejny a nedomysleny konec... dokonce jsem mel i pocit ze naznacuje druhou serii ale nestalo se... celkove shrnuto: dobre rozjeta ale nakonec promarnena sance... bohuzel... celkove hodnoceni 53% ()

vozralec

Prvních několik dílů vypadalo slibně. Po odhalení Joea se z toho stala docela bramboračka. O závěru radši nemluvit. Přesto pár dobrých momentů. ()

stephano

Příznávám, že začátek byl poměrně hloupej, špatně zahranej a špatně napsanej. No ale jak už tu bylo řečeno, je opravdu málo seriálů tak na to prostě koukám. Nuda to neni, ale žádnou pecku nečekejte, hlavně pro ty co jsou zmlsaní Lost, Dexterem a jinejma peckama. Jinak nejvíc mě to připomíná seriál Jericho hlavně svojí lehkou Béčkovostí. ()

jafuska

zatím hodnotím po dvou dílech a rozhodně je to zajímavý seriál, jen mě překvapuje, že poslední dobou je u seriálu natočeno málo dílů, mohlo by to být rozhodně delší, takže už ted se těším na další díly, vřele doporučuji, kdo má rád napětí, nezvyklé situace, toto je přesně pro ně, Jak to asi dopadne s lidmi, kteří jsou nuceni nedobrovolně žít v jednom domě? kdo najde cestu domů, a komu se to nemusí povést? sama ještě nevím, ale časem už bude záhada vyřešena ()

Mr.nachos

Ajaj, potenciál na jedničku, ale zpracování prasácký. Po skouknutí první série nemám nejmenší chuť koukat na další. ()

kl.st

teda musím říct, že tento seriál je přehnanej..myslím si, že má hodně dobrý téma, který tu ještě nebylo a hlavně s napětím čekám na každý díl, co se zase bude dít. Takže ode mě si určitě plných 5 hvězdiček zaslouží. Doufám, že tento seriál jentak neskončí. ()

gotham

Až do 7.dílu to vypadalo zajímavě, pěkná atmosféra, zajímavé postavy, napínavý děj. Pak však přišel zvrat, scénáristé nevěděli kudy kam a všechno završil naprosto trapný závěr. Ještě že to mělo jen 13 dílů, jinak by mě tvůrci tímto ukončením pěkně naštvali, naštěstí další série se snad nechystá. Jinak postavy se mi líbily, pěkně zahrané, byť herce neznám ani jednoho. Nicméně mohla být trochu rozvinutější milenecká dějová linie mezi Joem a Janet. Město ztracených se tak nějak snažilo zkopírovat Lost a později Saw, možná kdyby si šlo svou vlastní cestou, dopadlo by to lépe. 50% ()

mirka26

Práve som dopozerala 9. časť a končím s týmto seriálom. Zopár prvých častí je fajn, občas to zaškrípe, ale je to letný seriál, tak to akceptujem. Po deviatej časti ma prešla chuť. Irituje ma opakovanie už videného. Niekto nám nevyhovuje v deji, tak ho zabijeme, hlavná ženská hrdinka to je samostatná kapitola. Každým dielom mi je nesympatickejšia. Cestovanie novinára za odhalením pravdy je plné náhod. Pripomína mi to svojou nezmyselnosťou Prison Break. ()

Keledaia

Nápad rozhodně hodnotím kladně, nicméně provedení zcela otřesné. Postavy jsou nudné, bezcharakterní, nezajímavé, dialogy a celkově všechny scény, stejně tak. Totální kravina, protkaná pokusy o akci a napětí. ()