Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

hloupej

Ne ne ne ne ne a ještě 100x ne. Tohle by nešlo. McClane nám za těch 6 let od čtvrtého dílu zestárnul asi tak o let padesát a je z něj dneska senilní děda, kterému to moc nemyslí. Nechal jsem si to pár dnů v hlavě uležet, bohužel se nic nezměnilo. Nesmyslně natočené, nesmyslné akce, Willis, tenkrát s čuchem na problémy, dneska šaškuje před bandou po zuby ozbrojených chlapů. Proboha, co jste to s ním udělali? Vraťte nám ho. Čtvrtý díl byl natočený bravurně, ať si kdo chce co chce říká. Nadhled, se kterým tam Willis McClana zahrál, byl až dechberoucí. Prostě stará škola v době digitální války. Jenže tady z něj nějak odčerpali všechnu energii a transformovali ho do předvídatelného herce béčkových akčních scén. Kdyby se to nejmenovalo Die Hard, asi bych dal tři hvězdy. Takhle to není ani na jednu, takže nehodnotím. Vraťte nám ho!!! ()

MaximusMax

Jeden z případů, kdy je mi opravdu líto peněz, které jsem dal za lístek do kina. Tohle nemá se Smrtonosnou pastí společného kromě názvu a Bruce Willise vůbec nic. A hlavně asi někdo vystřihnul prostředek filmu a místo finálního nářezu dal sekvenci z nějaké počítačové hry. Černobyl? To jako vážně? Jinými slovy proč nevyužít starou vybydlenou továrnu, vždyť je to nejoblíbenější lokace všech filmových studentů, co chtějí udělat díru do světa s akčním nářezem za pár korun. A když už tam musí být ty srdcervoucí rodinné vztahy, kde je sakra alespoň zmínka o paní McClaneové? Vždyť je to od prvního dílu jeden z nejtypičtějších motivů. Zklamání a to jsem od toho nečekal kdovíco. ()

mammutcz

Jenom doufám, že po koupeli v radioaktivním pripjatském bazénu už další McClane senior na plátna kin nedorazí. To, co tak fantasticky začalo před 25 lety v roce 2013 John Moore s velkou pompou pohřbil! Jednou skončí každá série, ale takhle si to asi nejslavnější člen NYPD nezasloužil. ()

Dodmar

Hrozně jsem se bál, že to bude katastrofa podle komentářů, ale nakonec jsem do kina šel a byl jsem spokojený. Mohlo to být jen trochu delší. ()

TOPmoovie

technicky super aj kamera. inak primitivny film, so stupidnymi dialogmi, prehnana silená rodinna emocionalita. asi tri dobre fory ale boli. film nemal nic spolocne s napaditou orgininalitou predchadzajucich casti, a na jednotku nema ani 5%tami. pozrite iba video, do kina skoda chodit. ()

Ray.Eery

Jen další pokus a další omyl o napravení reputace série smrtonosné pasti. Ani jeden další díl se nepovedl tak jako ten první. S každým dílem šla úroveň série dolů. Tenhle film je celé jedno velké demolování Moskvi, aut a střílení. Nic zajímavého se v něm neděje a ani příběh neni nijak zvlášť zajímavý i vtipy už nejsou tak dobré a zábavné. Konec zase nic moc, čekala jsem že aspoň Bruce W. zemře, ale potvrdil jen mé podezření že je nesmrtelný. Další happy end a zapoměli dodat "A žili šťastně až do smrti!". ()

TT1905

Škoda že je ten film zkažený Řiťhnusem, jinak ale parádní akce se super hláškami, jen ty doby cestování jaksi nesedí... :-D ()

stado

Ach jo. Bohužel je pravda co se napsalo.Film se měl jmenovat DVA NESMRTELNÍ V AKCI. S ostatními filmy to nemá nic společného. Veliká škoda. A to jsem se tak moc těšil. ()

durdos

Nikdy by som si ani nepomyslel, že o filme s McClaneom poviem... sračka... no čo už.... aj legendy majú svoje konce... Žiadna iskra, žiaden ftip, len tupá akcia. A tých pár duchaplných dialógov mali už úplne vyškrtať. "Ty si mi povedal tati? ", "...nie." Silný podpriemer. Toto nemalo s celou sériou nič spoločné. Tuctový akčný film. škoda... ()

Fracek

Bruce Willis se vůbec nevrací ve skvělé formě... začíná mít stejný ksicht jako Segal, akorát že Bruce jede na dva závity a Segal jen na jeden. Do dvacáté páté minuty nekonečná nuda, pak honění s autíčkama, pak melodrama otec a syn tak tupě podané po americku, že jsem spíše věřil, že se oba vrátili z války v Korei a po výbuchu miny si začali navzájem půjčovat trencle. A všechny ty kecy o Černobylu...chvilku jsem se i začal bát. Prokreslení nějakých charakterů ani omylem..a toho patosu nakonec ...kde je starý Mekeke Lejn? Takhle se točí horší akční seriály ... ještě že je tolik jiných dobrých herců. Utáhl jsem to až do konce, ale byla to vážně bezduchá sračka, už ani ty rádoby Mc lejnovské kecy nestály za nic. ()

johnysd

Tohle by nemá právo jmenovat se Smrtonosná past. Kdyby se to jmenovalo jinak, hlavní postavy by se nejmenovali McClane, tak je to docela odpočinková akční jízda. Takhle je to utrpení. Tohle si McCLane nezasloužil. Kdepak, pořádná past skončila smrtí bratra Hanse Grubera. ()

excelent

,, Já jsem jen na dovolený ,, ... Když zazněla tato hláška po 3x , přestal jsem to počítat. A v hlavě se mi honilo : ,, Komu to kurva celej film cpeš ,,. Myslím že v nejlepším přestat je u tohoto filmu více než výstižné. Ale když nevěděj kam cpát prachy a herce v důchodu, tak budiž. ( 2hvězdy jen za efekty při automobilové honičce ) ()

Alboin

Danny Glover mal jednu nestarnúcu hlášku: "Na toto som už starý." Plešatý nezmar si to však asi neuvedomuje. V posledných rokoch upustil od akčných drsňákov a poväčšine hrával starých a umierajúcich pištoľníkov s kamennou tvárou. V tomto filme dosiahol vrchol stoického herectva, kde sa viacmenej obzeral (kde často vyzeral, že nevie čo má robiť), stál a občas strieľal. Na konci filmu predviedol pár kúskov a máme hepiend. Ale za to, aký mizerný film to je herci nemôžu. Celkovo mi to veľmi pripomínalo CoD. Film šlapal, šlapal a šlapal občas prerušený medzisekvenciou rozhovorov oničom, aby sa po chvíli znova vrhol na šprint k cieľu. Ako počítačová hra by to bolo dobré. Ale na kvalitný akčný film treba viac. A potom je tu posledné veľké mínus, a to recyklácia prvkov z predošlých filmov. To je pre mňa nestráviteľná vec. A nepomôže tomu ani rozseknutie vrtuľou. Prvé tri filmy som zbožňoval, najme trojka bol môj najpozeranejší film, ale pri tomto som už od začiatku ohŕňal nosom. Dávam dve, jednu za snahu a druhú za tanečníka s mrkvičkou. ()

injoy

Přišlo mi, že John McClane zde nemá takovou hlavní roli, jako v ostatních dílech. Chvilku nuda, chvíli akce (které je občas až přehnaná). ()

Bohdy67

No tohle ma se Smrtonosnou pasti společného opravdu jen Willise a jeho J.McClanea...Jinak mi to temer 90% filmu pripominalo Bondovku s Craigem...Akce,akce,akce a nula smysluplnosti (ktera v Bondovi alespon obcas je)... Nevim no,na takovouhle "vrazednou pecku" je uz Bruce preci jen starej... Uz to neni to stare dobre "pomale" zabijeni teroristu....Vim ze s dobou jdou naroky na akcnost,ale tady to bylo na skodu. Film jako takovej klidne nekde kolem 65% a 4*,ale jelikoz je to Die Hard tak jen tri hvezdy a 45% ()

Raziel811

Jelikož se kolem tohoto filmu strhnul negativní hype, nečekal jsem od něj defakto nic. A možná i díky tomu jsem si film celkem užil jako akční výplach a nehledal chyby či rušivé elementy (neustále se třesoucí kamera, otravný střih, nelogický scénář, nulové hláškování). ()

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014