Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

dawe787

Tak za nejlepší díl to nepovažuji, ale docela jsem si to užil a přes únavu dokoukal až do konce. Prostředí je hlavně v Moskvě a pak v jakémsi skladišti v Pripjaťi, takže to trochu získá na atraktivitě. Dal bych 3 a půl, ale to nejde a tři body jse dal kolikrát horším kouskům. ()

TaanStari

No jo, už to prostě není Smrtonosná past a proto dostane "jen" 3*. Absurdně nerealistické a hloupé, zato kurevsky zábavné béčko. ()

johnymdoe

Běžte všichni někam, je to prostě akční nářez, já se na hodinu a půl parádně bavil jak akcí tak i hláškama nestárnoucího Johna McClanea které v tom prostě nesmí chybět. Kdybych měl někdy věřit že mi nějakej stařík v šalině dá přes ústa tak to bude jen a jedině Bruce Willis! Plnej počet, 90% a poserte se kritikové. Mě už tam jen chyběl Karel Gott s Waldou Matuškou a mohlo to být na 100%! ()

Eragon93

Kdyby se jednalo o normální akční film tak prosim, dal bych průměr. Jenže je to prostě Smrtonosná past a tudíž záruka kvality! Velké zklamání. PS: Z Brusem Willisem to jde poslední dobou hodně z kopce. ()

Dogmeat

Jasně, do Černobylu si může každý dojet jen tak, vždyť je to jen vojensky střežený prostor a z Moskvy je to jen kousek. Jasně, látka neutralizující radiaci. Jasně, ta dešťová voda v bazénu není vůbec radioativní, takže si v ní společně zaplaveme. ()

KosiR_ksr

Ve srovnání s předešlými Smrtonosnými pastmi, které si držely vždy poměrně vysokou úroveň (v rámci žánru), jde o neduživé béčko. Při odhlédnutí od srovnávání s vyspělejšími předchůdci bych film Smrtonosná past: Opět v akci označil za průměrný akční snímek se spoustou nákladných a velkých bada-boom (nemalý rozpočet filmu je znát). Bruce Willis navíc patří mezi ty, kteří i film s béčkovým scénářem dokáží pozvednout a udělat z něj příjemnou podívanou (možná trochu škoda, že nedostal více prostoru). 60% ()

drozdy1

Kdyby to měla být parodie na Smrtonosnou Past dám klidně i o ★ navíc Tohle se nepovedlo.Moore krásně zkazil celou serii lépe to podělat nešlo. ()

Bozvav

Dost slabé oproti starším bratříčkům. Hodně akce, málo vtipných hlášek a ještě méně smyslu. Nicméně koukat se to dalo bez větší újmy. Za mne tak dvě a půl hvězdy, tedy 50%. ()

Aurus

2,5/10. Obrovské sklamání. Smrtonosná past je výborná série a zakončejí ji takhle? Příběh je docela ok, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela dobrá, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. Nepotřebuji vidět znovu. ()

Hapretor

Willisi, ty si vyliž - Jai-i seš jako tvrdý i, i ve Spartakovi si mi přišel zbytečnej. Celej tenhle film je zbytečnej, blbej, nelogickej, tohle už neni rozhodně smrtonosná past, jako byla zlatá jednička, ale smrtonosná blbost a nuda. Ty hlášky mezi otcem a synem? To snad nemysleli vážně! Strojený, tupý, nevtipný. Hrůza. John tu má dvě hlášky na všechno ?! - JEZUZ a IAM ON VACATION! - Ubohost. Ve srovnání s jinými debilními akčními thrillery se to dokoukat dá, ve srovnání s jedničkou totální odpad. Jezuz, už se na to Willisi fakt vykašli a fakt někam jeď na vacation !!! Kdo se má ještě zas a znova dívat na tu tvou holou lebku, když už vypadáš jak obří penis po obřízce a ne jako ten frajer od "Nakatomi". ()

owwidius

Kedysi bol Die Hard poctivy one-man akcak ale toto je uz hlupucky a prehnany akcny film pre teenagerov. Chaoticke nahanacky s autami (kua, preco to v Bourne-ovi vedia natocit?) a zopar az smiesnych scen. Z tohto som uz vyrastol.. Jasne, a nezabudnime na povinny twist. Miestami som sa az zacinal nudit, od najlepsej trojky to ide uz len dole vodou. [#42/2013] ()

Mii

Takovy zklamani :-( jako prominte, ale aby v Cernobylu behali do pul tela... a vubec, koho tam napadlo obsadit Rytmuse?! ()

vachi

Tak to je obrovské zklamání po všech stránkách. První tři díly Smrtonosné pasti zbožňuju, čtvrtý díl už mě osobně sice moc neoslovil, ale přesto bych ho zařadil mezi to lepší, co vzniklo. Tento film však už nemá s těmi předešlými nic společného. Ani ten Bruce to už nezachrání. Nudný příběh, totálně nesmyslná destrukce všeho a dva hlavní "hrdinové", kteří jsou bezpochyby nesmrtelní...prostě hloupost ()

Quipido

Tenhle žánr je pro mě tímto definitivně mrtvý - byla doba, kdy tyhle filmy měly něco do sebe (a dá se říct, že s přibývajícím časem dokonce v jistém slova smyslu zrají), ale dnes je "béčková" tvorba úplně jinde. ()

zelda82

Co ze se to tam delo? Zneucteni akcni legendy maji na svedomi zas ti nejhorsi padouchove ze vsech - nenazrani hollywoodsti producenti! ()

Luk Skywalker

Dobře se to sleduje a je to taková akční oddychovka, ale všechno jsme už někde viděli. První je zcela neoriginální příběh, pak tam máme zcela (ne)čekaný zvrat, aby to nebylo tak jasné, taky tu máme z oběti se stane padouch, pak ke konci několik zpomalených scén asi pro 3D verzi, pak střelba a výbuchy... všichni to známe, tušíme jak to skončí, přesto na to všichni znova čumíme. ()

Radek.SCH

Člověk si říká, proč se takové kraviny vůbec točí. A kdo na to dal peníze, keré pako to napsalo, případně co to má společného s původní sérií. Nebo kde je humor, děj (ne-li smysluplný děj). Nedodíváno do konce. ()

strikeman

Dívat se, co John Moore a Skip Woods provedli s kdysi excelentní akční sérií, vážně bolí. Tady je prostě všechno špatně. Stupidní zápletka, mizerně natočené a nepřehledné akční scény, z nichž ani jedna není zapamatováníhodná, záporňáci jsou zcela bezpohlavní, sterilní, nemají charisma, a jinak pěkná Julia Singir je nasnímaná tak bídně, že sexappeal byste u ní nenašli ani s mikroskopem. Jak jsem svého času těžce trávil čtyřku, tak vedle tohoto paskvilu je to vlastně mistrovské dílo. Příčí se mi něčemu, co se jmenuje "Smrtonosná past", udělit 20%, ale nemohu jinak... ()

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014