Luke Wright je bývalý newyorský policista, který se za své prohřešky v řadách policie nechává mlátit v kleci s bojovníky. Za to, že ruským gangsterům nebyl po vůli v sázkovém světě, je zastřelena jeho žena a Luke se stává vyhnancem. S kýmkoliv promluví a spřátelí se, toho Rusové odpraví. Do cesty se mu ale připlete malá holčička, o kterou mají zájem Rusové, Číňani i samotná policie. Luke se rozhodne ji ochránit. Přitom zjistí, že holčička si pamatuje velmi dlouhé číslo, které je zároveň kódem k trezoru. Jak Luke pátráním zjistí, má dojít k výměně mezi čínským gangem a samotným vedení města. Starosta má disk, o který Číňani stojí, protože jim zajistí očištění nelegálního majetku a ti mu za to dají třicet milionů dolarů a na všechno se zapomene. (TV Prima)

Kozlowski8

Zápasník Luke Wright nejde ve zmanipulovaném zápase na ruku ruským mafiánům a stává se z něj štvanec. Jednoho dne však zachrání malou čínskou dívku, která je pronásledovaná gangstery, pro něž je důležitá pro své schopnosti... Nechápu, co Jasona Stathama přesvědčilo, aby hrál v takovém filmu. Statham je týpek do akčních filmů, třeba i béčkových, do kterých dokáže vložit svůj herecký potenciál, který mu nechybí. I akční film může být kvalitní a nezapomenutelný. Tento výtvor může být nezapomenutelný jedině pro svoji hloupost a naivitu. Samotný námět je hloupý a scénárista dílu rozhodně nepomohl. Ta moje jedna hvězda je jenom a pouze právě za - i v tomto propadáku charismatického - Jasona Stathama. 20%. ()

RomanBond007

Po princovi z Perzie od Boaza Yakina prichádza ďalšia, hoci aj oveľa menšia bomba. Jason Statham sa predvedie ako bývalí policajt a super bojovník, ktorý ochraňuje malého génia. Ako akčný film to nie je zlý nápad, no čakal som viac od Stathama, taký výkon ako previedol v Kuriérovi alebo v Rallye smrti, ktoré sú obidve veľmi dobré filmy. Takže zhrnutie: očákavanie veľké, herci dali dobrý výkon, no niečo tomu chýba.55%! ()

Aidina

No a mě se ani nepodařilo spočítat, kolik že to ruských, čínských přistěhovalců a úplatných policistů Jason Statham, (chodící mlátička, která po volných chvílích, pokud zrovna někoho nemlátí, piluje ruský přizvuk...) vlastně zabil nebo zmrzačil? To by asi nejlépe věděla ta malá čínská kalkulačka:-)) ()

Hrus

Kromě akčních scén (zejména ty střílecí byly fakt dobrý) a Stathama je to fakt blbost. Scénáristu bych nakopal do prdele a to jak za vývoj hlavní postavy (nechápu, proč se ruský mafii nepomstil hned jak mu zabili ženu, ale pro nějaku neznámou číňanku ty rusáky vymlátí) tak za vývoj situace, kdo chtěl co s kým vyměnit a proč se do toho pletli jiné skupiny (co by z toho měli?) a jak o tom věděli? A několik myšlenkových zkratek typu: "Co je na tom čísle divného" "Hodně sekvencí začíná trojkou a sedmičkou" "Tak to je jasný, je to zašifrovaný kód k sejfu" - to mě fakt dostávalo. ()

Mukade

dobrý masssaker! škoda len (SPOILER-) toho záverečného súboja , ku ktorému sa schyľovalo, na ktorý som sa začal tešiť a ktorý náhle zbajpasovala taa malaaa, shit shit shiiiiiiit ! :)) ()

HMoody

vubec se nebojim dát téhle zběsilé podívané 4 hvězdy..... styl jakým je film natočen potěší každého, kdo si chce oddechnout,vypnout mozek a bavit se zabíjením grázlů..... co do scénáře je to slabota, ale snad nikdo nečekal nějaký hluboký zázrak.... statham opět rozmlátíl a rozstřílel zlý hochy na kusy a to je hlavní!!! je pekný videt pravýho klaďasa bít se za dobro...... velké plus pro mě byl střih jdoucí ruku v ruce s chaosem odehrávajícím se v jednotlivých scénách.... nuže okey.... spokojen, nepřekvapen ()

musolini

Skoro každý film,kde hraje Jason Statham je záruka úspěchu a ani tento nezklamal.Zase všechny zmlátil na jednu hromadu,zachránil a vyřešil co se dalo a celkem se mu nic nestalo,ale jeho styl je "cool".Prostě super oddychovka,které nic nechybí.Já se bavil až do konce.Ty hvězdy si to zaslouží. ()

Zizou_

Tady není moc co komentovat. Standardní svižné béčko se Stathamem. Příběh tady trochu pokulhává a je zde pár WTF momentů (zvracející? Jason; vyčtení kódu k trezoru z kilometru dlouhých řádků čísel). Jako jsou "VanDammovky", "Seagalovky" tak bude mít (nebo už má?) i Jason svůj vlastní žánr (Stathamovky? :) ()

nudlis

Stathamovská akčňárna, no. Spousta jeho filmů je na jedno brdo, včetně zpomalenejch úderů, střelby a tříštícího se skla. Ale některý přidaj aspoň občas pár vtipů. Tenhle film mě nijak neuchvátil, ale ani nezklamal. Když mám náladu na slušnej akčňák, něco se Stathamem nezklame. ()

fabregas1

Jako žebrák je Statham ve filmu cool. Filmy s ním nemá cenu ani komentovat, ono je to pořád stejné. Je sice koukatelný, ale divák už ví, co má čekat. Opět film, který nezklamal. ()

snupko13

Ten kto má rád akciu a vyslovene klasiku v štýle Jason Statham, tak si vcelku príde na svoje, aj keď v tomto snímku sa oproti iným šetrí na efektivitu a krásu v likvidovaní nepriateľov. Niet divu, niet totiž času na nejaké tie parádičky. Tých, ktorí chcú dostať Luka a jeho chránenkyňu je obrovské množstvo a niektorí určite zomierajú aj dvakrát :) Je ich tu asi najviac, čo som poslednú dobu videl a to dokonca nevídane hneď z niekoľkých súdkov, tvrdí rusi, nekompromisní číňania a samozrejme skorumpovaní policajti. Cez tých všetkých sa, pozor teraz, spoiler :) Jason alias Luke, prebojuje. :) ()

Epco

Statham opäť raz hrá sám seba, jeden výraz rýchle nohy a ruky a neuveriteľná motivácia. Ale ruku na srdce nie je to presne to čo sa od neho čaká? A v tomto prípade aj dostane v úplne dostačujúcej miere. Prečo a ako dochádza ku konfliktom ktoré končia vzájomným okopávaním sa nie je dôležité, tak ako nie je dôležitý scenár či nejaká logika ( samozrejme ak je všetko v medziach určitých žánrových mantinelov ). Čo mňa osobne najviac potešilo je prítomnosť v poslednej dobe stúpajúceho Ansona Mount, tento chlap by sa svojej šance mal držať lebo sa ukazuje že tak ako dokáže uveriteľne dať mlčanlivého tvrďáka v klobúku, tak s prehľadom zahrá aj chlapa v obleku, ktorého sa bojí aj Statham. Len škoda že :-( ()

xxxdvorixxx

Svižné, koukatelné a několik velice povedených scén: bouračka/kamera/přejetý jednou a podruhé. Scénář samozřejmě blboučký a Statham prostě jako vždycky :) ()

roboroz

Jednoducho - Jason Statham - čo som očakával, to som od tohto filmu aj dostal - logika žiadna, nesmrteľný borec, tupí nepriatelia, nesympatické dievčisko s hlavou namakaného počítača a stále dookola to isté - ešte, že to trvalo len cca 1,5 hod... ()

Djflash

Poslední dobou se mi zdá, jako by se s Jasona statthama stal novodobý akční hrdina nového tisíciletí. Něco podobného, jako byl Steven Seagal v 90. letech ve svých proslulých segalovkách, které postupem času upadaly v zapomnění svým plytkým a předem jasným dějem. U jasona se tohle zatím nekoná, stále se snaží udržet si svůj šarm a image drsňáka, který se snaží vždy všemi možnými prostředky bojovat za správnou věc, a v tomto snímku tomu není jinak. Tentokrát se hlavní hrdina snaží chránit mladou čínskou dívku, kterou honí snad všechny zločinecké gangy ve městě, včetně zkorumpovaných policistů. Scénář není zlý, ale je na první pohled vidět, že ve filmu je především upřednostňována hlavně akce.(mimochodem představitelka v roli čínské dívky se mi celkem líbila, působila mile a sympaticky.) Bitky a přestřelky jsou rychlé, překvapivé, efektní, a tím pádem film i rychle odsýpá, Vlastně nic moc špatného na této akční podívané ani není, až na to, že je to pořád o tom samém. (Hlavní hrdina nakope zadky par zlým hochům, a tím celou věc zachrání.) Snad Jason nedopadne jako Steven Seagal, zatím tomu nic nenasvědčuje, ale to ukáže až čas. ()

zekon

Velmi slušně zvládnutý akčňák, podle mě velmi dobře nastudovaná práce Johna Woo a jeho lepších akčňáků s Vandamem a první dívatelné Seagalovky. Skvělý zvuk a kamera. Sice to napojení 2 linií trvalo zbytečně moc, ale udrželo to a nevadilo. Taková pěkná vzpomínka na 80tkové béčka :) ()