Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

chamba

Keby v tomto filme nehrala Rachel McAdams, ktorá bola krásna ako bábika, neviem či mám žalúdok dopozerať maximálne presladeného Channinga Tatuma. ()

bari68

Ale áno, prečo vlastne nakoniec tento film posielať do večných lovísk iba z faktu, že sladkosť mala vrchnú hranicu?! Pre zamilovaných a dievčatá, ktoré ešte veria nezištnej láske sa to bude veľmi páčiť. ()

Benedygtus

Tak z toho mi vypadaly vsechny zuby a rozpustily se. Opravdu ulisny a sileny dialogy s jedinou vyjimkou, a to je svatebni slib z pohledu divky, i to vsak nasledne bylo hned ukamenovano absolutne nepochopitelnou honickou s ochrankou. V druhe pulce, jak uz jsem zuby mel vypadany z te prehnane sladkosti a hlavu otlucenou z te prevelike blbosti, tak se mi to teda zacalo i trochu libit. Predevsim diky tomu, ze se tam pro me odehralo nekolik nahodnych a s nejvetsi pravdepodobnosti nikterak planovanych a evidovanych vtipu. 2,5* P.S.: Proc do toho vybrali zrovna Channinga Tatuma to taky nevim.. to je jako nejaky zensky idol, prosim ne.. ()

Merkin

Možná, že právě nádech skutečných událostí v pozadí neučinil z Navždy spolu umoulanou romantiku s naivně šťastným závěrem a místy až příliš uhlazeným nebo naopak nepravděpodobným průběhem. Zdá se, že realita inspirující fikci zafungovala skvěle, postavy jednají vcelku racionálně, zachovávají si dostatečný ,,nadhled", zároveň je nenadálá situace cele pohltí. Přestože v hlavních rolí nezáří žádní herečtí velikáni, právě jejich netolik známé tváře působí věrohodněji, navíc jim charaktery sedí. Příjemný hudební doprovod, mile navozená atmosféra a ten lidsky přípustný, neutěšený a zároveň dojemně cituplný konec nutí k vyššímu hodnocení(jistě, kdyby se to vážně nestalo, trojka by snad byla adekvátnější, ale život průměrný není):) ()

beyli

Velké zklamání.... Od tohoto filmu jsem čekala opravdu hodně a neskutečně jsem se na něj těšila. Kombinace Rachel McAdams a Channinga Tatuma byla naprosto skvělá, oba herce mám ráda a jsou mi už od prvního pohledu velice sympatičtí. Však děj filmu mě docela zklamal, myslela jsem jaký to nebude úžasný příběh, který nikoho nenechá klidným. Ale u mě to bylo spíše naopak. Čekala jsem něco jiného, něco lepšího, což se nakonec nekonalo.... ()

Dixiee

Kdyby mi takový chlap tvrdil, že je můj manžel a takhle se o mě staral a byl pozorný, rozhodně bych ho neodmítala :-D Jinak naprosto průměrný romantický film. ()

lukasch

Tatum mi byl poprvé sympatický. A Rachel je prostě božské stvoření, to je další hvězda navíc :). Jinak je to standardní romantika, kterých najdete na každé poličce v půjčovně aspoň deset. ()

dopita

Průměr kterej nijak nezaujme, ale ani neurazí. Channing Tatum je herec na hovno a Rachel McAdamsovou nemám rád. Přesto se na to koukat dalo, především asi proto, bže zápletka je podle skutečnej události. Závěr je sice tradičně hollywoodskej, ale film k němu doklopýtal celkem přirozeně. Jo a taky mě zajímalo, jestli si ta ludra vzpomene nebo nevzpomene... ()

Hanys_

Dokoukal jsem to jen kvůli roztomilé McAdams, protože jinak tahle neoriginální romantika opravdu nemá čím oslnit.. ()

Tessie

Největší chudák mi přišel teda Leo. Jak on k tomu přijde, když z cool manželky má najednou doma spratkovitou holku, která se pravda moc vzpomenout nesnaží a raději uteče k mamince. No a v tom všem se má snažit býti tím hodným a milujicím (ne)manželem, aby lůdru přesvědčil o tom, že je úplně jiná než co předvádí. Ugh! ()

kolemjdouc

přišlo mi to poněkud ukoptěné nemělo to atmosféru a nezachránily to ani slzy Channinga.A český dabing příšerný.Radši všechno otitulkovat protože pokud zní dialog a je to přeřvané hudbou tak i člověk který normálně velice dobře slyší neví o čem byla řeč.. ()

1860

Romantická komedie zase trochu jinak a originálně.. Prostě to funguje, možná i proto, že je příběh založen na skutečných událostech.. ()

tterez

Líbí se mi jaké romantické filmy se poslední dobou točí. Už to není jen pár prostoduchých keců kolem hezkých obrázků. Bylo to dojemné a krásné, zkrátka efektivní. ()

Sufferer

Čo keď si na nás nespomenie? Ale spomeniem. Niežeby sa tu najprísnejšie žánrové pravidlá narúšali obzvlášť unášajúcim nápadom, prípadne námetom, ktorý napísal život sám. Ten je, samozrejme, precedený cez hollywoodsku šablónu, zabalený do žánrovej škatuľky, ozdobený mašľou a doložený s rutinérskym remeselným podpisom na pohľadnici. Prakticky sa tu klasicky experimentuje (ja viem, tomu slovu by úvodzovky fakt pristali) len s miešaním chémie, ktorá sa vydarila. Rachel McAdams je permanentne roztomilá a Channing Tatum zo seba zhadzuje status hezouna bez talentu, keď zo seba vierohodne žmýka pocity a vyzdvihuje frustráciu svojej postavy. A tomu sa povie vau. ()