Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

ThomasCrown

Príbeh pripomína Sandlerovo 50 krát, no tu sa hrá na vážnejší tón a práve to robí The Vow takým romantickým. Ten smútok z bezradnosti, ktorý vyžaruje z oboch postáv je úžasný a núti vás doslova sa vžiť do ich situácie. Rachel McAdams si post sladkej krásky vyslúžila už v Nesvadbových a Tatum je tu akýsi zvláštny, strhnúť honorár tomu, kto mu vyberal šatník, ale herecky presvedčivý. Záver na mňa pôsobí dvojakým dojmom, ale názor si vytvorte sami. ()

DannyBoy80

Perfektní oddychový romantický film, který asi neměl s předlohou moc společného, protože vše mi přišlo nastylizivané načančané, takové coolin. Od profesí, po rodinu. Nicméně mě to bavilo, zrelaxoval jsem u toho. ()

PetkaW.

Přesně takhle by měla podle mě vypadat pořádná, ale vkusná a dobře natočená romantika. Sympatiční herci, super příběh, příjemná hudba... Film útočil přesně na ty emoce, na které měl. Dělal to ale nevtíravě, prostě si jen tak jako by nic plyne a u toho vás vtahuje do děje víc a víc. Po dlouhý době kvalitní romantický film, ze kterého mě nebolely z přeslazených řečí a kýčů zuby a na který se dá podívat víckrát, než jednou. ()

LxLuthor

Pardon, ale toto je romantický film presne podľa mojich predstáv. No úplne to pochopiť dokáže iba človek, ktorý takú lásku zažil, alebo ju práve žije, tak ako ja... ()

Xavi6

Velmi milé překvapení od filmu, od kterého jsem opravdu nic nečekal. Tatum je poslední dobou čím dál víc přesvěčivější proto opět nezklamal a samozřejmě Rachel McAdams naprosto úžasná! :) Nejedná se sice o žádný velkofilm (to vůbec ne!) ale jako romantický film to naprosto funguje a tento rok rozhodně nejlepší. ()

Kejt.lin

Tohle je to, co si hrdě zaslouží nosit titul ROMANTICKEJ FILM ! ..Ukojil mé touhy! ..žádná sračka, žádná ošklivka, která se kvůli fotbalistovi ze střední zmení v krasotinku, žádný pipiny v minisukýnkách a "kluci" s patkou přes oko a slaďoučkým úsměvem, kterej působí akorát tak "honem mi dej přes držku" ..no prostě jooo, jsem holka a tohle já můžu, jipeeee! ()

angloumene

Film Navždy spolu pro mě byl opravdu velkým překvapením. Nedokážu vysvětlit proč, ale po většinu času mě ne úplně romantický příběh dost chytil. Určitá prvoplánovost je sice ve filmu dost patrná a několikrát jsem se musela zamyslet nad tím, jak to asi doopravdy bylo s tím párem, podle kterého byl snímek natočen. Každopádně pokud je nálada na nějakou tu romantiku, Navždy spolu určitě nezklame. ()

Patrik256

Tržby v USA za první víkend: 41 202 458 $ (2958 kin) / Náklady na výrobu: 30 mil. $ chaning tatum zatial rozhodne vo svojej najlepsej ulohe.... cisty romanticky film o tom ze zivot nie je vzdy len ruzova zahrada ale ze existuju v zivote aj momenty ktore nas zlozia ale musime vynalozit vsetky nase sily aby sme to dali doporiadku. ()

Prochy38

Moc hezky natočená romantika se silným obsazením. Ale na mě až moc pohádka. Ano, vím, že jde o příběh inspirovaným skutečností, ale i tak... tady to idealizování a škatulkování až moc vévodí nad zdravým rozumem. Všichni jsou pořád hrozně šťastní a správní a féroví. Jen naši dva hrdinové hledají cestu a zlí rodiče jim to chtějí pokazit. Na mě asi nic moc... ale koukalo se pěkně. Neumím si představit tohle zažívat. ()

lareinna

Zaujímavý námet a bodaj by nie, keď život niekedy píše aj neuveriteľnejšie veci.. Tým dvom to krásne spolu ladilo a ak nemáte pätnásť a zažili ste v živote aj hlbšie a predovšetkým zrelšie emócie, čo sa týka lásky medzi mužom a ženou, tak sa vás to dotkne. Tento film sa jednoducho vydaril. ()

Ondrus

Není to špatný film - ústřední dvojice sympatická, Rachel nádherná, ale ten tisíckrát ohraný příběh... ()

Tomyfrok

Každý okamžik můžeme prožít jenom jednou. A i když dostaneme druhou šanci, není to totéž. Můžete ztratit vzpomínky, ale nikdy nezměníte, co cítíte, čím jste, svou povahu... jen to chce trochu času, aby se to mohlo opět probudit. Nemluvím tu o osudu, tenhle film je především o síle okamžiku. Channing Tatum mi je vcelku ukradenej, slyšel jsem, že je hroznej, stejně tak že úžasnej, a musím uznat, že roli v týhle romanťárně zvládnul docela s přehledem. Příjemně herecky zapůsobila i Rachel McAdams. O hodně větší průšvih byl však zbytek její rodiny. Všechny scény s jejich obsazením byly jak vystřižené ze špatné komedie, a člověk jim nevěřil ani pozdrav. Přehnané záporáctví nebylo na místě. Každopádně je to ukoukatelné a ani námět není k zahození. Čert vem, jestli se to stalo nebo ne, já koukal na film a ten nebyl zlej. (70 %) ()

ApsidalTill

Proste áno, fungovalo to na mňa presne v tej dávkovanej forme lásky ako takej. Nemyslím teraz nejaký kunilingus za stánkom, ale čistú formu vernosti v nejakú dan vec. V tomto prípade predurčenie si dvoch ľudí na celý život pre fakt, že sa proste milujú v akejkoľvek fáze a etape nešťastia. Príjemný herci, pekná kamera v oblasti snehovej pokrývky a pôsobivo strávená stopáž v nedeľnom čaji po piatej. ()

sona123

Je to velká romantika. Zajímavá myšlenka - přijde havárka a kus minulosti je najednou pryč. Všechno je tak kýčovitě krásné a krásně smutné, vše je na svém místě, herci se předepsaně usmívají a tváří zoufale a ztraceně. A jsou báječně chápaví a milující. Vlastně to tím komenátořem dost shazuji, ale skutečnost je taková, že mne to moc bavilo a příjemně naladilo. Jedno velké romantické Áaaaach...nebo vow! ()

Theresia

Toto téma je jedno z těch co mě bere za srdce. Zamilovala jsem se do korejského provedení (A Moment to remember) a stejně tak mě nenechala chladnou americká verze. ()

Marys

Opäť som si pustil romantiku, ktorá ma oslovila. Zvlášť to usudzujem z toho, že som film za celý čas neprerušil, čo sa mi keď doma sám niečo pozerám veľmi často nestáva. Prekvapujúco som sympatizoval s Channingom a rozčuľoval sa nad Rachel a napriek tomu, že mi stále nejde do hlavy, ako niekto, kto nevidel celú svoju rodinu a známych 5 rokov, stratí pamäť a odrazu sa všetci tvária, akoby boli včera spolu na pive, hodnotím The Vow veľmi pozitívne. ()

Santino7

Pomerne bizarná situácia, v ktorej sa ocitne sympatická ústredná manželská dvojica. Prejsť si celým tým spoznávacím procesom môže byť na jednej strane fajn, no na druhej strane to ani náhodou nie je žiadna hračka. Samozrejme, čo by to bol za film, keby sa pri tom nevyskytli nejaké tie prekážky. Presladený motív, romantika z toho cítiť na sto kilometrov, priam tu praská vo švíkoch (no nie je to krásne?), avšak napriek tomu je mi na tom celom jedna vec nesmierne sympatická - vyhlo sa to viacerým klišé, ktoré sa tu tvorcom priam ponúkali (a ktoré by to celé o poznanie zhoršili). Čuduj sa svete, na moje veľké prekvapenie to nie je podané ani nejako prehnane moc na city. Teda áno, samozrejme že to hrá na city (aké by to inak bolo...) ale len v rozumnej miere, dá sa to ešte zniesť. Takto je to také milé, ničím to neurazí (dokonca aj herci sú fajn - Rachel McAdams celkom ujde, pôsobí sympaticky a Tatumovi takáto poloha prekvapivo tiež celkom sedí, hoci by to človek asi ani nepovedal). Aby som to uzavrel - nie je to nič prevratné, extrémne inovatívne. The Vow považujem za taký nenápadnú pohodovú záležitosť, pravdepodobne to však u mňa zostane len pri jednom pozretí. Alebo že by nie? 3/5 ()