Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

Mallyyy

Nesleduji romantické filmy, ale tohle mě zaujalo. Asi jako každý film, který je postaven na pravdě. Sympatičtí herci a dobře natočené scény. Spokojenost. ()

fisus

Dívat se na tenhle film čerstvě po rozchodu s holkou bylo celkem depresivní.Přesto nelituju,že jsem mu věnoval svůj čas.Za jiných okolností bych nad ním jen mávl rukou a zapomněl.Tatum ani McAdams nikdy nebudou patřit mezi mé nejoblíbenější herce,ale tímhle snímkem si u mě přeci jen šplhli. ()

malypivo

Problém tohoto filmu je ten, že divák by očekával, že půjde o super-romantické drama po vzoru Notebooku. Ač v Notebooku máte dramatických situací hodně, tak žádná vás nerozčílí tak, jako celý VOW. Navíc se nedočkáte ani úplného happy-endu, takže místo cukrovky si po zhlédnutí odnášíte spíše depresy. ()

frolish

Miestami typicky žánrovo presladené, ale celkovo omnoho menej klišovité a predvídateľné ako býva zvykom. Channinga nemusím, ale pre Rachel mám slabosť a tu opäť vytiahla mierne nadpriemernú romantiku na štvrtú hviezdu. Koniec mohol vygradovať trochu lepšie, emócie z toho sršali počas celého priebehu o čosi viac ako posledných 20 minút, ale inšpirácia skutočným príbehom to ospravedlňuje. Príjemná "snílkovina". 70% ()

bagetka007

Čistě romantické filmy jsou fakt nic pro mě. V průběhu filmu jsem pomalu snižovala ze tří na dvě a teď, s ohledem na celkové vyznění filmu, uvažuji o jedné hvězdičce. A doopravdy nedávám tak "nízké" hodnocení, ptž nedošlo ke klasickému happy endu. Tento film mi prostě přišel tak nějak zbytečný. ()

Wolvie

Standartně sterilní tatumovská romantika,která stále nedokáže přinést kýženou paletu emocí,kterou každý podobný film potřebuje.Ovšem v porovnání s Let's Dance nebo Dear John je vidět jistý posun a především: Rachel McAdams je hezounká jako vždy.Takže jsem zdaleka netrpěl. ()

Heroine odpad!

Musím říct, že s tímhle námětem mohla vzniknout celkem dobrá, originální komedie. Že se z toho ale rozhodli udělat drama se sentimentálním happy-endem, nebylo zrovna moudré. Film je předpovídatelný, trapný, a strašně nudný. Oba dva hlavní herce nesnáším, ale kdybych si je odmyslela, postava Paige mi byla neskutečně nesympatická i mimo jakoukoli herečku. Taková ufňukaná sobecká nána, pro kterou by se přetrhl kdejakej chlap z okolí... Nevěřím tomu. Tatum mi sice připomíná víc hrnec než člověka, ale postava Lea mi úplně nesympatická nebyla. Ale ženská hrdinka to nějak potopila. Jinak je to vážně slabý. ()

Gedes

...a máme tu dnešní dávku emocí - ještě s podtitulkou - podle skutečné události... Jednoduchá zápletka, jednoduchý příběh o nehynoucí lásce, která překoná s malými/velkými obtížemi všechny problémy, které jim přetrhávají jejich lásku. Příběh je velmi dojemný, ale neřekla bych, že je to úplně klišovitý příběh, ač jakoby celý příběh směřuje - dejme tomu k happy endu, přece jen, to není tak jednostranné a film nabízí i prostor pro zamyšlení. Channing je opravdu roztomilý - přesladký, někdy tak moc, že bych ho až nakopla :-). ()

Rockerman

Na to, že se tu řeší tak dramatické téma, jako je ztráta paměti po autohavárii, je tento film natočen nepoutavě a nezajímavě, ba někdy i nudně. Jalové dialogy a také herecké výkony nic moc. Takže spokojenost jen padesátiprocentní. Půl bodu přidávám za to, že se to Leovi povedlo. ()

kacirek_

Tak sem to konečně na potřetí dokoukala, ale celkem vysoké hodnocení nechápu, průměrná romantika....Menší plus byl ten, že film byl natočen podle skutečné události, ale to je tak vše. ()

gumbo

Převapivě povedená romaňťárna, kde to prostě těm dvěma od začátku přejete. Více netřeba. - w ... wait for it ... au! - 75% ()

zarovicka

již otřepaný motiv je naštěstí pořád ještě vcelku fajn, takže to drželo film trochu nad vodou. Ale jinak předvídatelný děj, předvítatelné dialogy a předvídatelné chování. Vpodstatě se ve filmu nestalo nic co by mě nějak překvapilo. Naštěstí je Rachel moje oblíbená herečka, tak dávám 3*... ()

Mahoney.

Videla som už všeliake od výmyslov sveta romantické dramy, ale aj tak bola táto pre mňa niečím výnimočná. “Life is all about moments of impact, and how they change our lives forever.” Občas si povie že tie slová na konci filmu: "based on a true story" sú len na oblbnutie mozgu. Nie som naivná, ale tento príbeh, naozaj môže byť (a aj je), podľa skutočnej udalosti.. ()

GOREGASM

Jako vždy maximálně přirozená Rachel McAdams a překvapivě nerušivě rezonující Channing Tatum dávají téhle civilně natočené a uvěřitelně napsané romantice potřebnou hereckou kvalitu , díky čemuž můžeme v rámci finálního verdiktu bez ostychu hovořit o funkční romantické, ale i dramatické rovině. V tomto žánru je obtížné přijít s něčím novým a recenzentská sekera dělí tkáň od kosti právě na základě klišovitosti/uvěřitelnosti příběhu, emocionálni nakažlivosti/plochosti a samozřejmě hereckých výkonů, které mohou uzemnit svou vypjatostí/uspat svou ležérností. The Vow moje hodnocení fyzicky bolet nemusí. 65% ()

P.J.2

Film o lásce, kterou nikdy nezažijete, film u kterého se chlapi musej cítit jak idioti a holky plesat blahem. ()

BOURQUE

Pekný ale zároveň aj smutný príbeh. Ruku na srdce, kto necítil spolu s Ch. Tatum? Dvojica R. McAdams a Ch. Tatum je super, jeden druhého veľmi dobre doplnia. R. McAdams stále očarujúca a zatiaľ najúprimnejší (a najsympatickejší) výkon od Ch. Tatum. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()