Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

Kamas

Ona diblík, který neustále přehrává jakoukoliv emoci, on přeslazený přítel, který používá kvalitní gel na vlasy a jehož pečlivě vyčesaný styling s jedním pramínkem ležérně padajícím do čela perfektně drží i v prudkém lijáku a po probuzení a v případě potřeby i používající čelíčko Brada Pitta (takový to svraštěný čelo).. ()

nikoletkaa

Tohle je prostě jeden z těch typů filmů, na které bych se mohla dívat pořád. ... asi jsem romantička :o) P.S.: Na krabičkovou scénu z počátku, kdy Paige byla nemocná, jen tak nezapomenu. ()

Greg25

Dokonale stravitelné, dokonale sterilní. Lehce mdlé, lehce koukatelné. Kupodivu kýčem to zavání jen občas a patosu se to vyhýbá vcelku zdařile. Ale chybí tomu nějaká ta šťáva, šmrnc, koření. Prostě něco co by vás přesvědčilo, abyste tenhle film chtěli vidět znova. Takhle to bylo vcelku příjemné optimismem prosycené setkání, ale jinak nic navíc. 60% P.S. Z filmu dýchá velmi příjemná atmosféra Chicaga, což oceňuji. ()

Domec

Prijemnej film s jednoduchou dejovou linii. Asi prave proto a sympatickejm hercum me to tak bavilo. Zadny nuceny a nasilny emocialni sceny se nekonaly. Zadny vybuchy Chaninga nebo alkoholovy eskapady po tom co na nej zapomnela se taky kupodivu neodehraly (a jak je Hollywood miluje). Takze u me jednoznacne spokojenost. ()

toi-toi

Nech má Tatum haterov koľko chce, ktorí mu vyčítajú jeho (ne)herectvo, treba mu uznať, že je sympaťák. Rachel je krásna a navyše vie hrať. Samotný film napriek klišoidnej téme dokáže zaujať, vyčariť úsmev a držať prinútiť diváka držať palce protagonistom. To, že sa jedná o skutočný príbeh samotnú potrebu happy endu iba umocňuje. ()

Lachvos

"Jako romanťák? Dobrý. Pokud byste tomuto snímku ale dali jakoukoliv jinou nálepku co se týče žánru, se zlou byste se potázali..." viď, babi, řekl jsem to správně? :D Ale tak hlavně že se ti to líbilo... ;) ()

Pt&k

Taková velice příjemná jednohubka:-) Asi moc nemá cenu polemizovat o tom, kdo jak dobře tam zahrál... prostě... hlavní postavy byly příjemné a obsazení mi sedělo. Přesto, že nejsem moc typ na tyhle vyložené slaďáky, nějak jsem se od toho nedokázal odtrhnout a celou dobu mě to velice bavilo... 4,5 * zaokrouhluji dolu;-) ()

Florfila

Tohle byla jedna z těch lepších romantických záležitostí. Stačilo se vžít do kůže jednoho, nebo druhého a člověka mrazilo. Nicméně to byla příjemná storry, kterou si občas ráda zopakuju. ()

dosig

tolik sladké, až je mi z toho špatně.......ale pro fanoušky romantických filmů je to asi to pravé. Špatné to není, jen mi ten film nic nedal. Aspoň, že to bylo podle skutečné události, když už nic. ()

Erik7595

Po dlhšej dobe som mal náladu na nejakú tú romantiku, ktorá by bola kvalitne a nenútene podaná. Mne sa to stáva tak pár krát za rok, že siahnem po čistom romantickom snímku, ale väčšinou mám šťastnú ruku na dobré snímky. Siahol som na snímok The Vow, ktorý je zaujímavý svojím nápadom. Dostal som príjemný, nie až tak presladený romantický snímok, so sympatickým obsadením. Channing Tatum a Rachael McAdams tvoriia sympatický pár a celkovo som si tento film užil. Ak máte náladu na nejakú romantiku, tento film môže byť pre Vás tá správna voľba. Ja som s filmom celkom spokojný. ()

Flopik

Veľmi príjemná romantická vec. Herci sympatický, príbeh sa nevlečie a celkovo sa nato veľmi dobre pozerá.Miestami aj celkom dojímavé.Hudba zvolená dobre.Ja nemám čo vytknúť u mňa za 5*. ()

Dlubal David

The Vow aneb Wow se nekoná. ■ Trochu mi to připomínalo Hatsukoi, ale bez toho silného dramatického zážitku. Trochu About Time, ale bez té skvělé romantiky. Trochu Atarashii kutsu wo kawanakucha, ale bez té skvělé atmosféry. ■ Jo, začátek dává příslib dvěma scénářům: 1) Bude se jednat o skvělý dramatický doják až za hrob, eventuelně dostaveníčka s umřivší manželkou. 2) Půjde o romantiku až na půdu, kde by jeden pro druhého samou láskou obětoval vlastní život nebo přinejmenším udělá vše, co tomu druhému na očích uvidí. ■ Film se však nevydá ani jedním směrem, a spíše si jde sednout do kouta kavárny a objedná si belgické vafle a zapíjí to horkou čokoládou. Tenhle film není špatný, to rozhodně ne, ale když naskočily závěrečné titulky a já pochopil, že se jedná o konec filmu, tak jsem měl nemilý pocit, že jak film tak pěkně započal a tu a tam se vydal směrem k dramatické nótě, chvílemi k romantickému kýči, tak konec, že je prostě takový nijaký, ledabylý, skoro až odfláknutý. U filmu jsem se nenudil, to ne, ale abych pravdu řekl, čekal jsem trochu víc. ■ Trvalo dva roky, než jsem se ke zhlédnutí Navždy spolu, kde navždy neznamená navždy a spolu neznamená spolu, dostal. Mírné zklamání tu je, ale opravdu jen mírné... ■ (C) [70/100] ()

Han-cock

Je to veľmi krásny príbeh dvoch ľudí, ktorý ich spojil znovu aj napriek zlým okolnostiam. Channing sa mi do takýchto rolí hodí. Boli miesta kde sa mi chcelo plakať, dojímavé scény ktoré ma prinášali do rozpakov a som veľmi rád že som si tento film pozrel s priateľkou, človek si v najťažších chvíľach uvedomí, že na kom mu záleží a že sa pre lásku oplatí bojovať. ()

ellegrey

Již od začátku jsem si nedělala velké naděje, že by se z tohohle filmu vyklubalo ojedinělé a kvalitní romantické drama. Ne, tento snímek jsem brala jako takovou "oddychovku", která neurazí ani nenadchne a dobře poslouží pro výplň volného času. Bohužel, ani tohle se nestalo. The Vow na mě od začátku do konce neudělalo žádný dojem. Děj, herecké výkony, dialogy to vše mi přišlo strašně předvídatelné a někdy až kýčovité a někde od půlky filmu jsem se doslova nemohla dočkat jeho konce. Zklamaná nejsem, nedělala jsem si moc velké iluze, přesto jsem ale čekala něco víc. ()

jorgus

hodne silne tri hvezdy, hlavne docela zajimavy scenar, plus sympaticke civilni vykony ustredni dvojice..mile prekvapeni:) ()

Jabro

Námět celkem slušnej, říkal jsem si "slušnej nápad", "hmm, podle skutečný události" ... Ejhle nějak ten film nefungoval, jak měl. Herci žádnej obří výkon nepodali, každý slovo (a v podstatě i děj) se dalo odtušit ještě předtím než bylo vyřčeno, v každý minutě se na mě řítilo jedno romantický klišé za druhým. A co je nejhorší, všechen ten potenciál vyšumněl úplně někam do ztracena. ()

readan

Spočiatku som sa obávala, že to bude ďalšie romantické klišé, no nakoniec z toho vzniklo niečo nové, nepredvídateľné a zároveň aj zaujímavé. Trochu smutných, trochu vtipných scén.. Skrátka bolo tam z každého rožka troška a ja som z toho mala pekný zážitok....:) ()

piranha

Ach, tak dojemné! Ale jo, ani tak ironicky bych to nemyslela, vždyť vprostřed filmu bylo pár silných scén, ale proto není důvod nevidět ten zbytek. Například velmi trapný zbídačelý začátek, kdy se asi ve štábu nevědělo, jak začít, a dialogy psal nějaký vyhořelý diletant ještě narychlo před první klapkou. Pár trapasů v průběhu se přidalo, třeba velmi nicneříkajícím způsobem vysvětlený původní problém hlavní protagonistky, kvůli němuž se rozkmotřila s rodinou. "Hledání vlastního já" je jistě velmi vážná věc a já to nechci nikterak zlehčovat, ale popravdě se na to ve filmech svede skoro všechno a nikdo pořádně neví, co si pod tím představit. Chtěla bych sakra jednou jako divák, aby mi byly předloženy nějaké rozumné a logické argumenty! "Nečekaným" a uměle nastavovaným happyendem to tvůrci zabili. Kdyby to skončilo o deset minut dřív, možná by to filmu přidalo hvězdičku. Ovšem stejně bych se nezbavila dojmu, že film stojí pouze na sympatiích, které v divačkách vzbuzuje trpící Channing Tatum. Ááách... ale to je zoufale málo! ()

Darth Vader

Dávám celkem vysoké hodnocení, protože jsem byl překvapen jak dobře na mě film zapůsobil. Zřejmě by měl člověk romantické filmy sledovat v příznivé konstalaci hvězd. Rachel McAdams je pro mě absolutní zhmotnění krásy a nemůžu se ji nabažit! Trošku mi vadil prkenný výkon Tatuma, ale co si budem nalhávat "teen" holky si příjdou na své a o to asi tvůrcům šlo. Příběh založený na skutečných událostech podle mne postrádal to jiskření mezi zamilovanou dvojicíí, ale rozhodně je to příjemná romantika u které můžete naprosto vypnout!:) ()