Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

Ondr@932

Moc pěkná romantika se sympatickými a známými hlavními herci. Trochu se film podobá svým příběhem filmu 50x stále a poprvé. 80% ()

chrispe

Původně jsem si chtěla pustit úplně jiný film a najednou jelo tohle. Pravda je, že přestože jsem to pustila, tak jsem na romantiku neměla zrovna náladu a tak se film setkal s mým cynickým já. Romatické filmy plynou od nějakého začátku do (ve většině případech) očekávaného konce. Takže je pro ně důležitý vizuál, muzika, sympatičnost hlavních hrdinů a ne úplně debilní děj, který nenudí. Vizuál v pořádku, muzika mě při zpětném zamyšlení nijak nezaujala, hlavní hrdinové... uvítala bych někoho neokoukaného a když už, tak by Leo mohl ubrat ve svých nahatých exhibicích... proč maminko! proč... děj za mě nudný. Asi po půl hodině jsem vzdala nějaké soustředěné koukání a začala brouzdat po netu. Za mě hodně slabé tři hvězdičky a přiznám se, že jsem přemýšlela i o "dvou silných" !! :D ()

Razzor_82

"Jsem teď pro tebe cizí člověk." Přijít po autonehodě o vzpomínky na svou milovanou osobu je šílená představa. Ten silný boj o to získat někoho v životě po druhé je neskutečný. Těžce pohodové obsazení hlavní dvojice. Sympatická McAdams a Tatum dokáže hezky vzbudit u diváka emoce. Pěkně natočený romantický film bez zbytečné sladkosti. 8/10 ()

Oonika

No už jsem snad ani nečekala, že ve mě nějaký romantický drama může vyvolat takové emoce a nebudu si myslet, že je to klišé... Nevěřila jsem, že mě bude štvát holka po autonehodě a přeslazený Channing mě bude dojímat skoro až k slzám... ale i takové věci se stávají :) ()

FreeDooM44

70%... + OST, + herci, + celkove vyznění filmu, defuckto to má jen jedno veliké mínus co bych tomu vytknul a to tu neoriginalitu, tohle téma už tu bylo snad stokrát, myslím že i v těch blbejch simpsnech Marge jednou ztratila pamět a Homer se jí snažil dostat zpátky a PŘIMĚT JÍ ABY SE DO NĚJ ZNOVA ZAMILOVALA, jen on na to měl 20 minut a Leo přes hodinu a půl. No za to bohužel jen tři no :) ()

Sign

Náhodou velice vydařené a dobře natočené, hlavní představitelé výborní a Channing byl výborný, opravdu mi ho bylo líto... ()

terx

Já myslim, že dobrý..pěkná romantika se zajímavým nápadem. Jelikož se tam nevyskytovaly žádné klišoidní hrůzy, myslím, že čtyři hvězdičky zasloužené. Ústřední dvojice koukatelná, Channing konečně začíná odhazovat ten svůj stupidní trolí výraz. Zajímavě se tam zakomponovaly rodinné vazby, což považuji za povedené plus se mi hrozně líbila teorie s "nárazama". ()

sarfian

Zo začiatku žiadna sláva, strih a sme v minulosti strih a sme v prítomnosti a dosť nezaujímavé ... A práve keď ma to začínalo srať, tak sa to konečne niekam pohlo a nakoniec z toho vyliezol celkom dobrý film. VIDENÉ 1x ()

Luckyman

Na tento film ma upozornila moja nádherná priateľka. Pozrel som si trailer, vyzeralo to zaujímavo, ale skutočnosť bola ešte lepšia. Najviac ma dostalo to, že je to podľa skutočnej udalosti. Neviem si vôbec predstaviť, že by moja priateľka zabudla všetky tie roky, čo sme spolu, kto som, ako sa volám a mal by som začať od začiatku. Nádherný film, ktorý mňa aj priateľku veľmi dojal. Hlavne to, že to Leo nevzdal a nechcel sa vzdať svojej ženy a znova bojoval o ňu a jej priazeň a lásku. ()

teddinka1

Klidnej film s příjemnými protagonisty. Ale ačkoliv jsem věděla, že je to dle pravdivých událostí, něco mi říkalo - bože, to je tak otřepaný. Ona ztratí paměť a ona ho nechce a pak ho zase chce. Ale vesměs se mi to líbilo a jako romantický film bez přehnaných hloupostí a extrémních klišé. Mně osobně by se to líbilo nějak více agresivně sestříhané a více vyprávěné (jak začíná Leo na začátku, že člověk je definovám vzpomínkami). ()

Lasombra

Ten film má větší hloubku, než to vypadá.. ale je skrytá někde pod povrchem a průměrný divák vidí jen rádoby romantickou komedii, která se vzápětí změní o záchranu lásky, která nakonec vždy zvítězí. Já jsem viděla víc, něco o hledání sama sebe, o tom, jak nás dokáží měnit naši blízcí a o tom, jak by si měl jít člověk za tím, co chce srdce a ne rozum. Bohužel to zpracování je strašně povrchní a nedokázala jsem mnohdy udržet pozornost, možná mi i dost vadí nesympatická Rachel McAdams. ()

Chip89

Podle skutečné události. Pokud se tohle opravdu stalo v realitě, tak je to příběh, z kterého mrazí. A vlastně z něj mrazí i na plátnech, Výborně jsem se bavila, nádherný silný romantický příběh. A možná by se to mohlo líbit i těm, co vysloveně romantiku nesnášejí. Když už nic nádherná Rachel a krásný Channing zvýší sledovanost:-) Dávám tak 80%:-) ()

jiriks

miluju Rachel a dívat se na její filmy je pro mě nějvětším uspokojením. Poté, co zahrála v The notebook, se mi už nesmazatelně vedrala do mozku. V tomhle filmu na mě opět dýchla její dobrota, laskavost a krása. Zahrát to umí řekl bych přirozeně. ()

Skautka

Jakmile mě film dožene k slzám a donutí mě prožívat určité emoce společně s postavami tak je to pro mě známka jisté kvality a povedenosti filmu. Zvlášť když jsou příběhy natočené na motivy skutečných událostí. ()

High.Hopes

Dutý tupohlav Channing Tatum stahuje tento jinak celkem solidní romanťák o hvězdičku níž a ani obvykle skvělá Rachel McAdams nedokáže jeho prkenné herectví pozvednout. Proboha přestaňte mu už nabízet role. ()

hyper01

Celý film jsem si přál, aby se Paige paměť vrátila a byl jsem tak trošku "zklamán", ale i tak je tento snímek úžasný (ten romantik se ve mně nezapře). Herecké obsazení a výkony výborné, McAdams mě nepřestane překvapovat - začínám se stydět, že po shlédnutí Mean Girls jsem o jejích kvalitách pochyboval.. Tohle se vážně dost povedlo a nejlepší je, že je to podle skutečné události. ()

Borda01

Ať už to má nálepku "natočeno podle skutečné události" nebo ne, je to pořád (a možná právě proto) strašlivě předvídatelné a celkově délkově poměrně dost přepálené - tak hodina by byla asi ideál. 50% ()