Reklama

Reklama

Epizody(9)

Obsahy(1)

Velmi černý humor a satira na politická a celospolečenská i úzce televizní témata v podání Petra Čtvrtníčka, Davida Vávry a Milana Šteindlera. (Česká televize)

Recenze (15)

Aky 

všechny recenze uživatele

Parodovat je vděčné. Jenže když se to nepovede, propast trapnosti je o to hlubší. Když se to ale zase umí a autoři se nebojí říznout hluboko, tak je to paráda - jako tady. ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Parodovat cokoli je snadné! Není k tomu zapotřebí toho moc umět....Jedni se parodií na pořad, který má dost lidi spjato s jistým obdobím v jejich životě, baví, jiní přepínají. Dnešní dospívající už nechápou ani jedno ani druhé. tedy ani proč se vysílal pořad spřátelených zemí, ani proč se někdo směje něčemu z roku 1999. Inu čas se nedá zastavit a tak dospívají pomalu ti, co už neví co to byl rok 1999, a zdejší pokusy o zábavu.*** (19.10.2010) ()

Reklama

Adam Bernau 

všechny recenze uživatele

Čistě jako silvestrovský pořad jednoznačně za pět hvězd, ale „objektivně“ je na místě střídmost. Na hodnocení nemá vliv hořkosladká skutečnost, že až moje generace vymře, bude s ní pohřbena i většina sodařských fórů (a všechny drobné narážky). Už teď si u některých sotva vzpomínám, o co šlo. Na druhé straně reklamu na prací prášek v koncentráku jsem náležitě (a obousměrně) docenil až teď. Úplně nejvíc je senátor Benda (Pán buď milostiv jeho duši) s cimbálem. Proroctví: Miloš Zeman obviněn z plánů na rozvracení republiky (mrk mrk). ()

easaque 

všechny recenze uživatele

nostalgické -5* pokračování bez Feniče stále stojí za pozornost a minimálně se vyrovná předchozích dílům. Pokračují v kvalitní satiře, která tu v dnešní době tolik chybí a nevím o ničem co by se jí teď vyrovnalo ... bohužel. Proto si je občas rád dám znovu. Naštěstí všechny díly se dají najít na YouTube. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama