Noah je tlustý a žádná z dívek s ním nechce nic mít. Zajímá se o geomagnetické bouře a jedna má být zrovna dnes večer. Bydlí jen s matkou a ta chce, aby si konečně našel práci. Jeho otec se živí prodejem diamantů, ale odešel od nich a dluží jim výživné za deset let. Matka se zrovna chystá na schůzku, kterou jí domluvila její kamarádka, ale na poslední chvíli je nucena to zrušit, protože kamarádka nemá hlídání pro děti. Navrhne Noahovi, aby pohlídal děti on. Peníze se hodí. Noah hlídat nechce, ale matka ho umluví... Třináctiletý Slater je dost otravný a Blithe je malá koketa. Stříkne mu do pusy voňavku a je protivná. Třetí adoptované dítě Rodrigo si hraje s pyrotechnikou a sleduje kickbox. Také často utíká z domova, má ale v bundě GPS. Jakmile rodiče odejdou, Rodrigo začne rozbíjet věci. Noahovi volá dívka, se kterou zrovna „chodí“ a chce, aby sehnal kokain. Má prý zavolat Carlovi, který jí prodával drogy. Noah vezme děti a jede s nimi za Carlem pro drogy. Blithe si uprdne a pokaká si kalhoty. Jdou do obchodu pro nové a Blithe vyvolá paniku, když tvrdí prodavačce, že Noaha nezná a že je unesl. Musejí utéct, a když jsou zpátky v autě, zjistí, že Rodrigo zmizel. Hledají ho pomocí GPS a najdou ho na záchodě luxusní restaurace, kam hodil bombu. Nakonec dojedou do pochybné čtvrti za Carlem. Děti mají čekat v autě. Carl je v posilovně. Noah říká, že s Marisou chodí, když za ním přijde Rodrigo a chce čurat. Rodrigo najde na záchodě vejce plné kokainu. Při přetahování ho rozbijí. Noahovi zavolá Carl a chce ho oddělat – chce se sejít za hodinu v čínské čtvrti a chce za drogy deset tisíc... (TV Prima)

carlos 2010

Presne to, čo som čakal, som aj dostal. Ale vtipné to určite bebolo. A bolo to dosť nekonzistentné, akoby sa scenár písal počas natáčania. ()

Juto

Film ponúka humor aj v tých najpoburujúcejších situáciách. Je to určite hlúpe a neslušné, ale nemôžem poprieť skutočnosť, že som si to užil. Scenár je urážlivý, ale napriek tomu zábavný. 6/10 ()

Šimpy

Pohodovej filmek, hlavně jak ten týpek vyřeší problémy těch spratků, i to, jak všechny většinou dostane na svoji stranu svým "tvrďáctvím", i když v reálu by asi dostal klepec. ()

Triple H

Hill je opäť perfektný - jemu títo loseri krásne sedia a bez problémov utiahne celý film. Na tom celom ma bavil čisto len on sám a bavil ma veľmi dobre. ()

kinghome

Typická americká píčovina, akorát tahle má jednu zbraň, kterou ostatní nemají, a to Jonaha Hilla. Ten jeho ksicht je skvěle dělanej na tuhle komedii. Joo jde tam o hovno a od začátku víte jak to celý skončí, ale vtipných situací je tam vážně dost, a proto jsem se na to taky díval, takže já jsem spokojen. Chyb bych tam mohl najít hromadu, ale proč, když to splnilo svůj účel? 65% ()

Hillock

"To nejsou děcka, ale liliputáni. Tý dámě je osmačtyřicet. Její děcka mají děcka." "Ahoj. Už jsem babi." . . . To mě odrovnalo. ()

neoBlast

Tak a pohár trpělivosti přetekl. Davida Gordona Greena miluji, ale jeho, mnou naprosto nepochopitelný, přechod ke komediálnímu žánru je největším úletem současného Hollywoodu. Již není nad čím mávnout rukou, co přehlížet, či co zdůvodnit rozkoukáváním se v žánru. Spratci na zabití jsou regulérním filmovým peklem, ekvivalentem kinematografického exkrementu do nějž už toliko herců tak nehezky šláplo (Eddie Murphy, Vin Diesel, i sám Arnold). Nenapadá mě co pochválit, ale největší pohromou je samotný Green jenž natočil velmi bezpohlavní a nevýrazný snímek. Jeho status zázračného chlapce za kamerou se úplně rozpadá, i přes fakt, že je stále namočen v Eastbound & Down. 10 % ()

elanius

(161/2013) / Malo to pár namakaných momentov (Method Man na bare:) ale ako celok tomu niečo chýbalo. Viac vtipu a lepšie hlášky by tomu rozhodne prospeli. Na sobotné poobedie ovšem The Sitter musí poslúžiť slušne. (6/10) ()

Bobik9

Zábavné, celkem krátké, herecky skvěle zvládnuté. Jonah Hill je vtipný skoro vždy a Sam Rockwell byl naprosto úžasný! Příjemná věc, která rychle utekla a několikrát ohromně pobavila. kéž by se podobné komedie povedly častěji. ()

Imune

Trailer nám ukázal všechny scény, které za to stály (spoiléér). Rádoby vtipnej zbytek, i s primitivní romantickou zápletkou, která tu být určitě nemusela, táhl chůvu ke dnu. Něco tu na zabití bylo, ale spratci to nebyli... 40% ()

Mishqo

Čakal som poriadnu vtákovinu a ono to vlastne aj poriadna vtákovina bola, ale docela zábavná. Veľa vtipov veľmi vydarených a v pozadí hrala ešte aj dobrá hudba. Účel splnilo, celkom príjemná odreagovávačka. ()

Master19

Ani mě tak netrápí, že někdo dal prachy na natáčení, ale je mi naprostou záhadou, jak je možné, že tenhle film vydělal byť jediný dolar. Potisící omleté klišé s naprosto nezajímavou partou herců. Od odpadu zachraňuje jen technická stránka věci, protože to prostě odpad není, no... ()

Guzo

Lehce nadprůměrná komedie, která bohužel naplno nevyužila potenciálu a zůstávala až moc při zemi. Sem tam se objeví nějaký lepší fór, ale dohromady to funguje spíš díky krátké stopáži (a roztomilé Blithe, která si s ničím nebere servítky). 5.5/10 ()

sedm.1

Ale no tak, všichni přece víme, že Jonah Hill to umí rozbalit na kurevsky jiné úrovni, tady se držel zatraceně při zdi, z čehož pak ve výsledku vznikla sice ještě stále zábavná, nicméně v žádném případě ne kulervoucí jízda, kterou by jsme jinak právě od Hilla očekávali s naprostou samozřejmostí. Celá ta zápletka k tomu navíc docela i vybízela, ikdyž byla fakt dost přitažená za vlasy, ale jako podklad pro šíleně fuckující, bezbožný výmaz paráda. Zde se ale našlo spousta hluchých a nevyužitých míst, hodně postav se navíc chovalo vážně podivně, a to nemyslím zrovna tím správným směrem a celá druhá polovina filmu je pak doslova zaplavena moralitkami všeho druhu, a ikdyž tedy naštěstí nepůsobili až moc křečovitě a kýčovitě, jejich přítomnost byla stejně fakt zbytečná. V porovnání humoru vtipného a trapného jsou na tom ale Spratci na zabití poměrně dobře, pár vyloženě nevydařených fótků se tu tedy vyskytuje, ale většina je zaplaťsatanu fakt úderná a zábavná. Nicméně, hlavním tahounem a hybnou silou celého filmu je samozřejmě perfektní Hill, já toho hrošíka vážně žeru, je to hlásič jako kráva, ale jak jsem již zmínil, zde nedostal až takový prostor se rozjet, přesto je to ale stejně i tentokrát šílenej blázen, který ten film jednoznačně drží nad vodou! Zkrátka, jako zábavná jednohubka fungují Spratci na výbornou, Hill kraluje, ale jednoznačně to mohlo být i daleko více odvázanější a zábavnější, škoda tedy toho nevyužitého potenciálu. ()

DavidS.

Jonah Hill na čas zhubnul, aby ho jo-jo efekt vrátil ještě otylejšího, v stokrát viděné poloze, ale pořád naštěstí ještě sympatického...Max Records z Where the Wild Things Are má pořád stigma otravného fakana...Nejvíc to všem těm "husto-borcům", ale nandávala Landry Bender jako bitch Blithe :) Slabší tři hvězdy... ()

Herráček

Ze začátku jsem se obával strašný sr....čky... Ale v průběhu se z toho stal docela příjemnej oddechovej film, kterej neurazí... Jonah Hill je zoufalec, ať už hraje cokoli... (tím nemyslím, že by hrál až tak špatně, ale jeho herní projev asi neumí dosáhnout jiné úrovně)... Ty tři malý děcka byly lepší, než jsem čekal... Akorát to bylo postavený dost na hlavu... ()

kedl

Oddychová komedie plná sexuálních pubertálních vtípků, které již v polovině nejsou tak vtipné, jak by měli, ale to téhle jednohubce vůbec nevadí. Hlavně, že je tam Jonah Hill, přeborník v orálním sexu. :-) ()

Hanys_

Hill dostane na hlídání 3 malé děcka od sousedky, ale taky úkol od své "skoro přítelkyně", který mu změní celý večer. Jako na jedno zhlédnutí se to dá, ale o kvalitách filmu svědčí i to, že jsem si na to, že jsem ho viděl, vzpoměl až po měsíci. 4/10 ()