Nájemní zabijáci

• USA Assassination Games (více)

Vincent Brazil a Roland Flint jsou dva nejlepší nájemní zabijáci na světě. Jeden z nich to umí s nožem a je ochoten za dobrou cenu vyřídit jakýkoliv cíl, druhý je zase špičkový odstřelovač. Brazil brzy dostane objednávku zlikvidovat šéfa drogového kartelu Pola Yakura, který byl právě propuštěn z ukrajinského vězení. Není však jediný, kdo ho chce zabít. Druhým mužem je Flint, který má s drogovým bossem nevyřízené účty. Znásilnil jeho ženu a bil ji tak dlouho, až skončila v kómatu. Vincent však netuší, že je návnadou pro chycení Rolanda zkorumpovanými policisty z Interpolu. Při prvním útoku zabije Yakurova bratra a Flint je i díky němu uvězněn. Uvědomuje si svou chybu a osvobodí ho. Podlý Yakura, chce Rolanda ranit na jeho nejcitlivějším místě, a tak zamíří za jeho bezmocnou ženou. I když jsou oba zabijáci tak odlišní, přesto spojí své síly k likvidaci nejhoršího drogového bosse ve východní Evropě. (TV Nova)

pirate

Upřímně, v dnešní době je lepším hercem Scott Adkins, než Van Damme, který měl po celý film stejný výraz. I fyzické schopnosti Adkinse byli daleko lépe předvedeny. Od Van Dammeho jsem čekal více jeho známých odkopnutí nohou. I když je pravda, že oba měli daleko lepší roli, než co z nich vytáhli v Expendables 2. Už kvůli tomu dám 65%. ()

CHYREN

Zklamání. Ale dalo se na to koukat. Od Adkinse jsem čekal mnohem víc a JCvD? Trošku z toho šňupacího hnoje vykouknul. Dialogy nebyly zase tak zlý, dokonce se ani moc nevtíraly. Přesto ... čajíček B/C dílka, který si už nepustím. No jo. Co se dalo čekat. Asi víc ne. ()

Pythonator

Typický béčkový akčňák jaký nemusím. Navíc prapodivně dobarvený nebo spíš odbarvený přes nějaký sépiově průjmový filtr. Jeden by se z toho odstínu i posral. Největším kladem filmu jsou ženské. Neznámá Srbka Marija Karan je docela sexy a potěší i obsazení Van Dammovi dcerušky s podivným jménem Bianca Bree. Podívat se na to dalo, ale vydržel jsem to spíše jen ze zvědavosti co ten Van Damme točí nového, protože jsem zaslechnul fámy o nějakém jeho comebacku. ()

smartynaf

Kapánek bizár, ale nemůžu přece chtít aby dělal JCVD psí kusy do nekonečna. Od toho teď máme Scotta. Ten ovšem dostává v akčních filmech stále malo prostoru a ve většině filmu by jeho roli zvládl a Adam Sandler.Škoda. Boyka rulezzz :-) ()

medveed

Jednoduchý, ale přesto zajímavě natočený příběh s výborným JCVD, který zde, více nežli bojové umění, předvádí minimalistické herectví (opravdu jsem hltal každý nepatrný pohyb v jeho tváři). Spojení s Adkinsem funguje dobře a závěr je pak třešničkou na dortu. 80% ()

Likeness Tie

Tak celkově to nebylo vůbec špatný. Obsazení je výborný, ale bojové scény mohly být lepší. Příběh je dobrej, ale jelikož sem koukal bez jakýchkoli titulků, z dialogů mám 50%. Až to uvidim s Cz nebo aspoň z ENG titulkama, tak možná přidám jednu hvězdu. ()

BigPeta

Béčkový film, který se natáčel v levných lokacích a..... Ono to i funguje. Žádná pecka to není, ale celkem příjemně jsem byl překvapen. Sice začátek má pomalý a trošku nudný rozjezd ,ale když se pak vše rozjede tak jak má, byl jsem spokojen. Že by Van Damme dostal druhý dech? ()

DJ Laky

Pro mě mile překvapení co se týče tohodle film. Jean Claude Van Damme fakt hrál výborně a bojové scený byly hodně dobrý. Dávám za film 80%. ()

Darken01

Jak brát tento film ? Nejdříve se tváří jako solidní traihler a poté z toho vyleze Bečkový akční film, ale má své kvality.Nejprve mě zaujala kamera a barvení filmu.Na začátku filmu zaujme muzika, která bohužel-bohudík postupem splyne s filmem a nijak nevyrušuje ani nijak nevybočuje nad kvalitou filmu. Největším tahákem pro diváka je i největší mínus celého filmu a to je obsazení Jean-Claude Van Damma.Po celou dob filmu nepouřije nai jeden mimický sval a výmluva, že s ito jeho postava žádá je zde mimo.Potom jeho herečtí kolegové vypadají jako by přehrávali a jejich herecké výkony chvilkami jsou tedy spíš k smíchu než aby zaujali. Laciný a ohraný je příběh snad okořenění pouze tím, že zde není jen jeden mstitel, ale dva kdy jeden z nich ze začátku nepociťuje potřebu vendety. Film neurazí ani neohromí je to dobré pro strávení volné chvíle kdy nemusíte nad ničím moc přemýšlet a dobře se odreagujete. ()

limalama

Van Damm zraje jako víno. Tento film mě naprosto překvapil, i když sem do něho nechtěl ze začátku jít byla by to chyba. Složení nájemných zabijáků Van Damme a Adkins mi naprosto sedělo a jejich spolupráce na 90% ()

Puchyr

Dost slušný film. Parádní atmosféra východu,, navíc se mi strašně líbil začátek s tím převlekem za číšníka. Průměné akční béčko, které mnoho lidím připadá trapné tak u mně se neztratí. Miluju akční filmy předevší 80,90. léta a tak tohle s stárnoucím Van Dammem je pro mně filmovou událostí. Jednoduchý děj, který se trochu komplikuje a akční scény jsou dost vydařené. Samozřejmně nechyběla ani korupce a zrada a tentokrát ani usekané hlavy mečem, dokonce tu byl pokus o drama,, zapálíš svíčku až tady nebudu,, Ve chvíli kdy tu pěknou holku zabily ta věta začala mít dramatické a kouzlo a já si říkal, chce to fajnové finále a s novým parťákem je rozmetat. Scott bojoval za svou ženu a Van damme jí mohl jedině pomstít jejich smrtí. Film mě příjemně překvapil,, a že už ten děj tu byl mnohokrát,, No a co zkuzte si sami udělat akční film, který tu nikdy nebyl............Skvělý návrat Van Damma kde nejde o to jak vysoko kopne nohou, ale má to trochu více blíž k herectví. ()

ouf

Nejsem skalní fanouš Vadamana ale Adkinse ano a nejde vyprsknout něco ve smyslu ,,kdy už se tyhle dva pohádaj" ? Vůbec mi nevadilo prostředí , zvolené velmi trefně , protože ledovou atmosféru která se táhne od rána do rána celim filmem porodil právě východ. Jedna z věcí kterou si neodpustim vylovit a sprostě zesměšnit je vybyvení Vadamanova bytu! Naprostá katastrofa , nic spolu nesedělo ani u snídaně v zahradnim altánu . Tragický nic neříkající obrazy visej vedle hudebních nástrojů. Trochu rozporuplný vybavení jinak skromného vrahova bejváku. Zkrátka když jsem spatřil jak (f)vidlá na housle tak mi zaskočilo sousto. Hrozně rybí scénka. Pozorte všeci -a -opravdu- celim filmem provází hudba jako z porna a nad přectavou toho lida co vymyslel -- ,, Vincent Brazil (Van Damme) a Roland Flint (Scott Adkins) jsou dva nejlepší nájemní zabijáci na světě " :se mi staví vocas. ?????? Coto ? Asi ňákej doktor. ()

Lucky Eda

2 najemní zabijáci,zkorumpovaní policajti a do toho ještěhlava drog.kartelu.JVCD,S.Adkin si skříží cestu pak jeden druhýho podrazí nakonec z toho bude spolupráce.Dva hlavní hrdinové každý oba mají stejný terč také se nečekaně kamaradí zkorupovaní policajti s hlavou drog.kartelu.. nakonec chtěj oba dva hl.hrdiny zabít Děj:chvílema jsem netušil jak bylo všechno propletené bla bla bla..city,pomsta,boj.scény,podraz.S dobrou myšlenkou podívat se na to v DVD kvalitě,ale ani to za to nestálo nevím kde nechali barvy dojem to neudělalo.JVCD s želvičkou,hrát na housle se k jeho ostrým nožům určitě nehodilo řežisér asi hodně improvizoval.Překvapilo mě to,že jaksi nechal tu ženskou umřít což je + na originalitě většinou to končí záchranou oběti tady tomu je opakem. ()

pravda1

Priznám sa že som čakal niečo horšie ale nakoniec to nebolo až také zlé.Taký priemerný akčný film aj keď tej akcie tam toľko až nebolo dalo sa na to pozrieť.Určite lepšie ako všetky tie novodobé sračky od Števka Seagala. ()

PORTER44

Nebylo to vůbec špatný oproti těm novějším filmům ve kterých Van Damme hraje a na které se nedá koukat je tento snímek vyjímka.Docela dobrý příběh s dobrými akčními scénami. ()