Nájemní zabijáci

• USA Assassination Games (více)

Vincent Brazil a Roland Flint jsou dva nejlepší nájemní zabijáci na světě. Jeden z nich to umí s nožem a je ochoten za dobrou cenu vyřídit jakýkoliv cíl, druhý je zase špičkový odstřelovač. Brazil brzy dostane objednávku zlikvidovat šéfa drogového kartelu Pola Yakura, který byl právě propuštěn z ukrajinského vězení. Není však jediný, kdo ho chce zabít. Druhým mužem je Flint, který má s drogovým bossem nevyřízené účty. Znásilnil jeho ženu a bil ji tak dlouho, až skončila v kómatu. Vincent však netuší, že je návnadou pro chycení Rolanda zkorumpovanými policisty z Interpolu. Při prvním útoku zabije Yakurova bratra a Flint je i díky němu uvězněn. Uvědomuje si svou chybu a osvobodí ho. Podlý Yakura, chce Rolanda ranit na jeho nejcitlivějším místě, a tak zamíří za jeho bezmocnou ženou. I když jsou oba zabijáci tak odlišní, přesto spojí své síly k likvidaci nejhoršího drogového bosse ve východní Evropě. (TV Nova)

retrix

Docela příjemné překvapení. Nečekal jsem od filmu nějaký hlubší kulturní zážítek, ale i přes pár nejasností to mělo šťávu, napětí a nějaký smysluplný děj, což se o mnoha Van Dammových filmů říci nedá. ()

Kelexro

Po delší době jsem si musel stáhnout zas nějakej ten rádoby akčnák s JCVD, celkem dobrý svižný i mafiáni super. Van Damme s Adkinsem to tam krouhaj jedna za druhou,až na ten konec kde to za ně musí vysekat super zbraň no. Chtěl jsem dát 2 hvězdy ,ale nakonec jsem dal 3 za tu rozřezanou štětku ala Poslední skotský král... ()

Saxos

Ten s těma čtyřma jménama hrál už i ve větších kokotinách než v této žlutohnědé. Tady se on kluk šikovnej vyzná asi ve všem. Zabiják, hudební virtuóz, odborník na diamanty, terarista. ()

musolini

Tak je vidět,že Jean-Claude Van Damme je stár.Oproti jeho předchozím filmům(nemyslím tím ty dřívější,ale ty z poslední doby),je to určitě pokrok,ale jinak film nic moc.Jeho éra dobrých filmů skončila filmem Kontraband.Těch akcí tam moc nebylo a ani sem nebyl nijak napnutý,jak to skončí,byl to takový průměrný nebo spíše podprůměrný akční film.Na jedno shlédnutí celkem dobrý... ()

Luciaaas2

Tak na tento film sem se moc těšil a zmého hlediska je parádní. Sem velkým fandou Van Damma a tímto snímkem dokázal, že nepatří ke šitům, jak většina lidí usuzuje. Je krásný vidět, když Belgičanovi konečně vyšla pořádná role a vrací se na výsluní :-) Dokazuje, že umí i celkem hrát. Hlavně s filmu mám dvojitou radost, protož v ní je další můj oblíbenec a to Scott Adkins, je vidět, že tito dva hrdinové si to náramně užili oproti špatnému Pastýři. Van Dammovi přeju další zajimavé a dobré role, jen tak dál Claude!!! ()

kecka007

Dobrá. Bez mučení se přiznám,že jsem si ten film stáhla především kvůli mému hrdinovi Boyk...ehm tedy pardon chci říct Scottu Adkinsovi.Námět není špatný a film je celkem napínavý.Ale celkem dost mě zklamal,protože od takových dvou velkých hvězd bojového umění jako je Scott a Jean jsem čekala mnohem,ale mnohem více akce. Více fightů více efektních kopů,salta a tak dále. Myslela jsem si že Adkins je nesmrtelný a přepere kohokoliv kdo se mu postaví do cesty. Nebo snad ne ?.Každopádně se předvedl i v jiném světle ne jen jako chodící mašina co láme lidem vaz na potkání. Což mě celkem potěšilo. U filmu jsem se nenudila a mám z něj fakt dobrej pocit. dávám 4* PS: Sakra Scotte,čekáme na ňáký Áčko kde plně využiješ svůj obdivuhodný potenciál!. ()

nudlis

Předně - nejsem fandou Jean-Clauda a jeho filmů. Vždycky mi připadaly takový béčkový. Ale na druhou stranu si celkem drží svojí laťku na jedný úrovni, vyloženě nepovedenejch filmů má málo. A z těch všech, dneska už starejch, svaloušů, vypadá asi nejlíp. Akorát v tomhle filmu nemusel mít podmalovaný oči, chvílema vypadal jak smutnej klaun ze zrušenýho cirkusu. Ale k filmu: nuda. Nuda a ještě jednou nuda. Klišoidní příběh, postavy mě naprosto nepřesvědčily o ničem. Vydržel jsem to až do konce jen proto, abych se přesvědčil, že film dopadne předvídatelně a že se žádný překvapení ohledně hereckejch výkonů nestane. A za to dávám jednu hvězdu. Jsou i horší a na "odpad" to není. A fandům JCVD - vy máte svoje idoly, já zase svoje. Mě se jeho filmy nelíběj, ale je to jen můj názor. ()

montel

Vincent Brazil (Jean Claude Van Damme) je profesionální nájemný vrah. Jeho dalším úkolem je zlikvidovat hlavu místního gangu Pola Yakura (Ivan Kaye), kterého právě propustili z vězení. Není však jediný kdo jej chce zabít. Dalším je muž jménem Roland Flint (Scott Adkins), kterému Polo zmrzačil a znásilnil ženu. Aby si oba nájemní zabijáci nepřekáželi, musejí začít spolupracovat...Tvůrci opět zvolili natáčení v Rumunsku, které je jasně levnější ale většinou tyto filmy patří do jednoho pytle. Assassination Games ale určitě není hloupý film. Van Damme vyměnil roznožky a kopy za zbraně a vrhací nože a neudělal vůbec špatně. Filmu nechybí ani pár brutálních scén. Sečteno podtrženo, žádná přeháňka, která by z filmu udělala frašku, ale spíše naopak kapku drsnější akční drama na které se příjemně kouká. 55% ()

Phoeniyx

No čekal jsem že van a scott předvedou daleko lepší podívanou ale je z toho jen průměrná akční bezcitná podívaná která zabaví a neurazí ale není to nejlepší na těch 100 min tam bylo strašně moc řečí a skoro žádná pořádná akce a přitom oba mají co ukázat. Jsem zklamán. ()

Palizer

Pri každom novom filme JCVD hovorí, že toto je môj comeback, ale nikdy to tak nedopadne. Dôkazom toho je aj jeho ďalší počin: Assassination Games. Tento B-čkovi film nemá nič spoločné s umením a dokonca mi ani nepripadá ako Americký pretože takmer všetci hlavný predstavitelia rozprávajú ako by sa učili Anglicky jeden rok. Hádam si JCVD polepší po nakrútení The Expendables 2. Sľubuje špičkovú formu, pretože Stalone to že vraj od neho očakáva:-) Takže uvidíme... ()

Zizou_

Van Damme na "stará kolena" v jednom z jeho lepších filmů. Van Damme míří výš než ve filmech ve kterých doposud hrál. Má to spád, má to děj, diváka to chytne. Jaké individum tomuhle může dát odpad to je mi záhadou... ()

Bohdy67

Tak nějak jsem si tento žánr posledni dobou oblíbil...Souboje nájemných vrahů jsou témř vždy zárukou zajímavé akce a napětí. Příběh asi moc nezaujme,ono dát smysluplnou zápletku do zabíjení dvou či více profesionálů je asi dost těžké,takže pokud Vám jde o akce a ne o kvalitu děje, tak tenhle film stojí za zkouknutí. Není to sice zase nic moc extra (rozhodoval jsem se pro tři nebo čtyři hvězdy),ale takhle večer když je nuda a člověk neví co by,tak docela příjemné pokoukáníčko...Za žánr a oblíbeného Van Damma 4 * a lehounce nadprůměrných 62% ()

Lakenzi

Opět společně VD a SA. Myslím, že o 100% lepší, než Pastýř. Film Vás vtáhne hned v úvodní scéně, kdy Van Damme přijde na scénu jako číšník. Náboj je od začátku až do konce a rozhodně se u toho nudit nebudete :) ()

sajez

Prumerny akcni thriller s dvojici Van Damme/Adkins.Bohuzel ani jeden z nich nepredvede ve filmu nic svetoborneho,coz pochopim u padesatnika Van Damma,ale Scott Adkins umi mozna nejvic ze vsech akcnich bijcu Holywoodu a je ho pro prumerne akcni filmy skoda. ()

redwing19

Po tom čo som videl dvojicu JCVD a Adkins v Expendables2 som sa na tento film tešil. No, ale potom čo film skončil som tak nadšený nebol. Mám z toho strašne zmiešané pocity, čakal som proste dobrý akčný film, ale ten som nedostal. Namiesto toho som sa utvrdil, že keď sa JCVD snaží hrať niečo vážne tak je to skôr trápne a smiešne. Ani bitka medzi dvoma najlepšími zabijakmi nestála za nič. ()

Mr.Lordi

Jo, tak tohle mi celé přišlo jako takový trochu remake filmu Nájemní vrazi (A. Banderas a S.Stallone), s odlišnostmi ale přesto na podobné dějové linii. Ale nemusel bych ten hnědo-žlutej filtr na kameře - nevím, co je to poslední dobou za trend takhle točit.... Ale plně automatická oidstřelovací puška naváděná laserem se schopností pamatování si algoritmu - tu bych chtěl mít ve sbírce :-) J.C.V.Damme i přes svůj pokročilý věk ukazuje stále své výtečné herecké schopnosti v různých rolích (což potvrdil i v roli hlavního záporáka Expendables II) včetně sobě vlastního naprosto nemimického obličeje. 60% ()

Tomulka

Velká škoda Jean Claude si hraje na vážného charakterního herce, ale špatně mu to teda nejde nutno dodat, ale to co fungovslo v JCVD nemůže v žánru filmu jako je film o nájemných zabijácích. Obzvláště když se po jeho boku objeví Skott Adkins. Adkins je rozený rváč jeho postava Bojky je prostě skvělá a tak jsem doufal, že uvidíme skoky , kopy hodné jeho umění. Bohůžel tento film je nudný, nemá dobrého záporáka nemá žádnou pořádnou akci každý krok je předvídatelný a bere se film moc vážně. Akční thriller si přestavuji teda rozhodně jinak. ()