Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

jungewolf

Vynikající komediální dvojrole J.-P. Belmonda : 5 hvězd a 85 % + neskutečně přítažlivá R. Welch(-ová). Francouzská komediální klasika . ()

tonton78

NEJLEPŠÍ francouzská komedie s jednoznačně nejlepším Belmondem...a Rakéla k tomu, mňam...zase jsem začal slinit.asi nějakej reflex či co ()

Gig

Geniální komedie s božím Belmondem. Co to trepu, ne Belmondem, ale hned dvěma Belmondy. Jeden “přihřátější”, zženštěný, bojáclivý, ale ten známý. Druhý, muž v pozadí, kaskadér, nebojácný. Navíc pokud mu propůjčí hlas ve výborném dabingu můj oblibenější český představitel Jan Tříska, není co dodat. Nezapomenutelná scéna se sociálkou. Eheeee. ()

Tempest

Vynikající francouzská komedie, která ani po létech neztrácí nic ze své kvality. Jedna z nejlepších s Jean-Paul Belmondem, který tady řádí ve své nejlepší formě. Jedna z nejlepších scén je určitě ta, kdy Belmondo hraje před sociálkou postiženého, který má ještě k tomu kupu dětí a výborná je také rvačka "zlomenin" v nemocnici. Všem vřele doporučuji. ()

vofo

Pro mě nesmrtelná klasika s Belmondem ve skvělé formě. A původní český dabing samozřejmě byz chyb. ()

belmonďák

Otázkou zůstává jak se tenhle film má vlastně jmenovat - Belmondo, nebo Zvíře, protože v tomto filmu je Belmondo opravdové zvíře. ()

Peči

Nádhera sledovat ty dva, jak se hádají. Krásný případ, jak ženská umí trucovat, ale v podstatě jen na oko. Ale že jí to slušelo! ()

Gynekolog007

"Kdybych byl chlap co sem bejval..přeskočil bych tu zeď a znásilnil ji 4x! Ty si ji posledně neznásilnil 4x? Znásilnil! Jenže před tím sem si 3x splet pokoj!" ()

japekli

Kdysi patřil Belmondo mezi mý nejoblíbenější a velkou měrou za to mohlo to "zvíře". Tento film je jeho velkej koncert a dokládá, že herec byl stvořen pro komedii a na, sem tam natočenej, akčňák, v kterým vypadá spíš prkenně, se moc nehodil. Tahle dvojrole mu dala možnost předvést kaskadérskou exhibici, kus ´škoďácké´ a provokativní povahy i šaškovství, který má v krvi. Měl k ruce úžasnej doprovod, protože Charles Gérard, jako věrnej trouba, kterej ho provázel v nejednom filmu, mu roztomile sekunduje. Takováhle dvojka by byla pohromou pro každýho, takže dostala na frak i Welchová. ()

Desmi

Raquel byla brutální kůže. Ale dá se na to koukat i kvůli jinejm věcem. Je to docela vtipný, na romantickou komedii. =) ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch