Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

77Ivana

Jedna z nejlepších komedii co znám. J. P. Belmondo ve dvojroli jako kaskadér a zženštilý herec je perfektní. Tato komedie prostě nemá chybu, nepřekonatelný Belmondo s krásnou R. Welch, perfektní scénky a hlavně úžasný dabing. ()

RadimFišer

V životě jsem zatím nepoznal moc lidí, před kterými by jsem se poklonil až k zemi. Jeden přesto však existuje. Jeho jméno jest Jean-Paul Belmondo. To co na něm miluji je živost, obraty, pohyby. Každý jeho film mi něco dal. Ale přesto se velmi od sebe odlišují. V tomto filmu jsem viděl nejpřitažlivější pohyby ženy z 200 nejlepších filmů. Raquel Welch předvedla naprostou ženskost a vzbudila ve mně instinkty lovce. Film je krásně postavený a zahraný na výbornou. Vtípky jsou prokreslené. Avšak u mě navždy zůstane na prvním místě film Nenapravitelný. Tento film se stále dotýká země, ale nanapravitelný je nenapravitelně ve hvězdách v Mléčné galaxii. Pokud jsi ho neviděl, tak se podívej. A uvidíš to nejlepší z Belmonda. Tento si zaslouží 4 hvězdy. Pro nádherné grimasy handikepovaného člověka, úžasnou ženskost a svolávání kluků a maminky čekající dítě. ()

Gastovski

Tohle není jedna z nejlepších "komediálních belmondovek". Ta je prostě nejlepší. Jeho dvojrole kaskadéra a Bruna Ferariho dělá z této komedie tu nejlepší, co jsem kdy viděl. ()

J R C Pecuchet

Tento film, vedle snímku "Muž z Acapulca" považuji za nejlepší, který kdy Jean Paul Belmondo natočil.V tomto případě jsou další slova zcela zbytečná, hovořil bych jen v superlativech a jen bych opakoval komentáře ostatních uživatelů.Naprostá špička !!! ()

jandula00

To už je klasika! Tenhle film jsem viděla asi 20x a pořád nemam dost :) Scéna se sociálkou, u Bruna doma nebo v nemocnici, to je prostě top. Rachel je opravdu krásná a ty její šaty potěší oko každé ženy no a Belmondo, to je teprv týpek. Zvíře by měl vidět opravdu každý, protože spousta hlášek už zlidověla a i když je film už poměrně starý, neztrácí nic na originalitě a dokonalosti... ()

ladno

Tak toto ma neoslovilo. Bohužiaľ som sa za hodinu a pol ani raz nezasmial, ba čo viac som sa pekne nudil. Dve hviezdičky sú naozaj len za námet a pár malých pousmiatí pri niektorých replikách. Takýto humor šiel absolútne mimo mňa. 40% ()

inachisio

Vtipné scény na každém kroku, sympatičtí herci předvádějící vynikající herecké výkony, krásná kaskadérka a nezapomenutelná dvojrole Belmondova dělají z tohoto filmu asi tu nejlepší francouzskou komedii všech dob. "A ta stařenka vedle tebe, to je tvoje matka?" ()

gombarix

Jeden z nejzábavnějších filmů, co jsem kdy viděl. Snad jen "Bruno Ferrari" byl trochu zbytečně moc afektovaný, ale jinak dokonalé. Smrtící scény: invalida, gorila a zapalování cigarety. EDIT po nedávném dalším zhlédnutí: Až tak dokonalé, jak jsem si to pamatoval, to není - je tam vlastě docela dost hluchých míst, resp. scén kde se akorát natřásá Belmondo se svými artistickými kousky, a humor je poměrně primitivní. Ale gorila je smrtící pořád. :) ()

IvcaG

Můj jeden z velice oblíbených filmů, který jsem sice viděla už asi 50x ale pořád se směji, nezevšednělo mi to. Prostě obsazení Belmonda a Raquel Welch je bez chyby je to 100% odvaz a ty hlášky k tomu… ()

Heavyman

V tomhle filmu se náš milý Belmondo popere s tygrem, proletí na kabině letadla, vypije půl flašky kořalky na EX a zahraje bravurně teplouška miláčka Bruna.Tenhle film nemá chybu. ()

JirKrato

( Doporučené filmy jsou vždy vynikající, ani u tohoto filmu tomu nebylo jinak. ) Film jsem viděl několikrát, ale jen po částech až nyní jsem ho zhlédl celý. Příjemný humor, výrazná filmová hudba, legendární obsazení a prostě francouzský film o lásce. ()

Rokle

Gagy slušné, ale že bych se smál celou dobu, to v žádném případě. Přišlo mi to pouze děsně ulítlé... a opakovaná scéna pádu ze schodů trapná. ()

RedDuck

Byl jsem zklamaný z Muže z Acapulca, takže jsem přustupoval k filmu spíše skepticky. Byl jsem však příjemně překvapen. Hodně nápadů, dobrý hlášky,Raquel Welch....Belmondovi role rošťáckého kaskádera vyloženě sedí. ()

Nerd4Dreaming

Vůči mejm TOP Belmondovkám je to přeci jenom trochu slabší, ale pořád pecka. Jinak prostě žánr sám pro sebe, musím vypíchnout hlavně scénky se sociálkou a samozřejmě Bruno Ferrari, kvůli těmhle gagům film stojí za nejedno shlédnutí! ()

MickeyStuma

Jean-Paul Belmondo v bláznivé komedii a rovnou ve dvojroli. Co si víc přát. Prostředí filmového štábu snažící se natočit film s homosexuálním hercem a jeho kaskadérským dublem jdoucí z jednoho problému do druhého, se ukázalo jako trefné téma, kde měl Jean-Paul možnost se dozajista vyřádit. Tak velké charakterní rozdíly obou postav byla pro něj výzva, ale to by nebyl on aby si s tím náležitě neporadil. Velmi často to sice vypadá jakoby přehrával, ale v tom je vlastně jádro pudla. Styl grotesek pobaví i dnes. Divákům i příběh ukáže jak se co natáčí a jak se dělají kaskadérské scény. Ano, je to v podstatě divočina, ale má švih a elánu na rozdávání. Belmondo zkrátka ani zde nezklamal. ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch