Nově zvolený ředitel školy, Majer (Tomáš Magnusek), je úhlavním nepřítelem pro rodinu mafiána Dostála (Jan Šťastný), Dostála st. (Jiří Krampol) a Dostálové (Gabriela Vránová). Po sérii úmrtí na škole v době, kdy byl ještě Dostál řadovým učitelem, vše nasvědčovalo tomu, že vrahem mladíků, mezi nimiž byl i Dostál jr. A kteří údajně znásilnili učitelku (Majerovu sestru) a poté ji zavraždili, je učitel Majer. Pro neprokazatelnost důkazů však nebyl učitel Majer obviněn. Spolu s nástupem na pozici ředitele školy a místem v představenstvu města, je Majer ještě více trnem v oku rodině mafiána Dostála, který se chystá na pomstu za vraždu svého syna. Nejprve ho chce deptat po psychické stránce a poté připravit plán na pomstu. Zatímco ředitel Majer připravuje divadelní vystoupení v rámci slavností města, radní se obávají, že děti z jeho školy jsou neurvalci a bude s nimi problém. Ředitel Majer je však ujišťuje, že vše bude v pořádku. V místním policejním sboru dojde k úmrtí vyšetřovatele, který měl na starosti případ týkající se vražd učitelky a následně pak žáků, včetně mladého Dostála. Na jeho místo nastupuje policista Karas (Martin Dejdar). Ten dostane i stůl po zesnulém policistovi a v něm najde dokumentaci ohledně případu vražd ve škole. Po prozkoumání určitých detailů mu ihned vyvstane spousta nejasností, včetně nalezeného DNA u mrtvol chlapců ze školy. Poté, co zavolá do laboratoře, zjišťuje, že tam nikdo vzorky neposlal a nechal je uzamčené ve stole. Policista Karas neváhá a posílá vzorky do laboratoře, po dlouhém čekání se mu potvrdí jeho domněnka, vrahem všech chlapců včetně mladého Dostála je ředitel školy Majer. Ten je, jak se ukázalo, bratr znásilněné a zavražděné učitelky, tudíž se z jeho strany jedná o pomstu za svou zavražděnou sestru. Mafián Dostál chce na nátlak svého otce, Dostála st., odvetu uspíšit. Nejvhodnější okamžik, jak mu zjistila jeho milenka, učitelka Lamrová (Eva Čížkovská), bude v den vystoupení, kdy bude ředitel Majer sám ve škole, jen se školníkem Málkem (Jan Přeučil)... (TV Prima)

Jocker94

Kvůli tomu, že se tento film natáčel na místech, kde žiji, tak to beru trochu jinak, ale rozhodně by hodnocení nemělo být tak nízko jak je. ()

boul

trapné story, žádné hlášky, už to nebylo ono.. jednička nebyla světová ale dalo se na to alespoň dívat.. ještě role Krampola, toho mám tak rád a tady hrál jak ocas, vůbec se tam nehodil a Magnusek? ještě přiber aspoň 50kg.. 90 min nudy, jsem dost zvědav co bude ve 3 pokračováním.. 2* 35% ()

paolito odpad!

Petihvezdickovy odpad, tenhle film bych stupnem demence zaradil nekam na uroven Knezny Libuse a tureckych Hvezdnych valek, ale Magnusek jde jeste mnohem dal. Je to presne ten typ, ktery je tak spatny, az je...spatny, ale tak nadhernym zpusobem, to se proste musi videt. A takovy je prosim pekne cely film, jenze potom prijde akcni finale a vsechno co se delo doted vedle nej vypada jako slaby odvarek. To finale je jeste neco mnohem vice, to je, to je... to se ani neda vyjadrit slovy :) Navic jsou tu hlasky ktere casem urcite zkultovni: "Kazdy tady mame nejakou prezdivku, i ja, rikaji mi...Obelix. Pan ucitel, pan ucitel, ve skole jsou skini. Kde jsi byl, ty pneumatiko?" Jo a po Dejdarovi chci do trojky detektiva Martina Tomsu!!! ()

Luk Skywalker

Oproti jedničce se tlačí na pilu v oblasti dramatizace (přibyly nesmyslné vraždy) a tím se film více zaměřuje na příběh (v jedničce podle mě šlo o prostředí, kde se film odehrával), je tu známé herecké obsazení. Slovníku jsem se smál v podobné míře jako v jedničce, ale celkově mi to přijde horší. Některé záběry bych vypustil, protože tyhle nebyly na profesionální úrovni. ()

Olík

Zatím co Tomáš Magnusek během předešlého roku zvesela přibíral na váze, Bastardi ubírali na nechtěné šaškovitosti a ačkoliv film jako celek stále působí více úsměvně než dramaticky, já tuto změnu kvituji, more. ()

Wewerush odpad!

Tak strašnou kameru, střih, efekty a herecké výkony jsem snad nikdy neviděla. Jo vlastně viděla, ve filmu Bastardi. Děsí mne herecké obsazení a množství známých tváří. Film se snaží vyslat "důležité poselství", ale přitom je to jen prvoplánová rasistická břečka. Pane režisére, už prosím netočte a kvůli divákům doufám, že Bastardi III je pouhý žert! ()

misakurt odpad!

Já se divím, že do toho ti herci lezou...třeba Martin Dejdar, má to zapotřebí? srát se s Ozzákem a Bastardama? Jinak film totální odpad od začátku do konce. Jestli se hodně nudíte a potřebujete si protáhnout krční páteř, doporučuju. Ale pozor u tohoto snímku je dost možné, že si třeba ukroutíte hlavu. ()

Rafaelos

nuda, trapas, ostuda - jinak bych to nedefinoval..... nejvíc mě dostalo jak na premiéře diváci po skončení filmu vstávali a tleskali. měli zřejmě něco v žíle. ()

Iwiiik

Z nějakého důvodu Magnusek udělal školáckou chybu, o které ví i děti prvního stupně zmiňované základní školy a pod tíhou úspěchu prvního dílu, násilně naškrabal břečkoscénář, který už absolutně postrádá cokoliv, co tvořilo jedničku aktuální a zajímavou. Ze sociálně palčivého tématu se stala klasická česká béčková kriminálka, ve které už mi chyběl jen Vašut! ()

MickeyStuma

Pokračování na české poměry poněkud zvláštního snímku se už veze po jiné koleji. Není už tolik vulgární jako ten předchozí, ale zato je temnější a i dokonce akčnější. Tomáš Magnusek tentokrát pojal příběh téměř gangsterským stylem. Také se tu objeví nové postavy. Snaha o téměř akční film je bohužel ovlivněn malým rozpočtem, což je na výsledku velice znát. Po vizuální stránce se tu prostě opět projevuje ono češství. No jo, ale když je nízký rozpočet, kouzlit se hold moc nedá. Bohužel se Tomáš Magnusek nevyvaroval chyb, kterých se dopustil už minule. Scénář opět není dostatečně propracovaný. Hodně se tu na všechno spěchá a nic tu není pořádně rozvinuto. U některých herců a hereček viditelně akční scény nesednou a tím se snižuje jejich věrohodnost. A tak i zde je mnoho chyb a nedokonalostí. Přesto se dá snímek hodnotit jako pozoruhodný a obdivuhodný. Takové téma si zpracovat dosud nikdo netroufl a tak díky za něj. ()

BeranSon

Dávám dost snesitelné dvě hvězdy, protože i skrze všechnu stupiditu jsem se poctivě bavil a myslím si, že všechno mělo nějaký smysl těch 95 minut vydržet. - 4/10 - ()

helloween93

Nepochopil jsem dvě věci -silné obsazení a záměr Magnuska, tedy jestli mělo jít o komedii, drama nebo thriller. 1 hvězda za pár vtipů. ()

Harts

První díl měl větší spád, byl drsnější i akčnější, tady to moc dlouho, dlouho, nudné, ale i tak deprese z toho, že svět není někdy spravedlivý a nikdo nám nepomůže ve Vás zůstane a uvidíme co třetí díl ()

dainio

Diametrálně odlišné pokračování. Narozdíl od novátorské a průkopnické jedničky, se Bastardi II, vydali zcela jiným směrem. Ubralo se na syrovosti, a vědomé amatéřině (která paradoxně, byla tou nejlepší složkou filmu), a naopak se přidalo, na rádoby akčních scénách, politice daného města, kde vládne, rod Dostálů a vytvoření mozaiky, jistých postav, jejich chování, pomstitelského nutkání a v určitých scénách, i valně krkolomných činů. Tomáš Magnusek, evidentně přibral další kila. Je to opravdu labužník. To se musí nechat. Škoda, že je, ale zde, jeho postava, příliš laxní a má stále, ten jistý výraz. Oproti jedničce, opravdu ubral na grimasách, ale přibral na váze. I tak se to dá říct. K postavám jako třebas je pan Krampol, je opravdu hrozné se vyjadřovat. Vidět jej, když drsně nadává a se svou plasticitní tváří, se snaží o českého "Kmotra", je opravdu k smíchu ale i k pláči. Tak samo i pan Šťastný, jenž se nejčastěji mihne, za sklem auta. Účast kreténa Bendiga, sexuologa Radima Uzla, právníka Jahelky, missky Válkové či blonďaté neherečky Brožové, je opravdu tragédie největšího kalibru. Plusem snímku, je tedy v určitých místech, dobře zvolený hudební doprovod a sem tam, dobrá hláška. Herci nehrajou - jenom se producírujou. Snad kromě Martina Dejdara. Aspoň, jsem viděl, zase jeho šeď po holení. Celkově Bastardi 2, jdou zkouknout a překvapí koncem, ale to je tak všechno. ()

beckham-

Za hláškující a vulgarismy nešetřící dvojice Krampol, Šťastný a pár cikánů palec hore, za zbytek palec dole. ()

Blondy.

No řekl bych že zde se potvrzuje pravidlo všeho moc škodí. Jednička byla spíše taková experimentalní věc po které uvidíme jesli sklidí úspech nebo bude dána do odpadové složky. Náhodou to výslo tak všem asi jeblo v palici a natočilo se pokračovaní ktéré ovšem už nebylo ani vtipné ani dějove zajímavé ani se za celou dobu prakticky nic nestalo. Jan Štastý si celou dobu jezdi po tom městečku nebo kde se to vlasně odehrava jako težkej LIKE A BOSS a nikdo to vůbec neřeší. Celou dobu jsem si říkal ze tomu chybi opravdu hodně k úspechu ale na takové 2* se to pořád drželo ovšem konec to pohřbil. Dejdarova slavná policejní chvilka na kterou se celou dobu tešil dopadla neuveřitelne trapně a Mr. Mayer který dokaže uvést do bezvědomí mafianskou gorilu suchým klacíkem tak to je važne frajer. Pak nesmíme zapomenou na hlavního pana mafiána který místo toho aby si vzal kličky od "omráčeného" pobočníka tak se bude radši honit s favoritem který nakonec uplne "reálně" nafingovanou bourackou vyklopi někam na louku :D tak to už bylo na mě moc naštestí po najetí myši na ukazatel casu se už bližil konec tak už se to do odpadu propadnout nestihlo krásná 1* and never more thx ! ()

bif

Vážně hloupoučký film. Na druhou stranu si myslím, že primitovové co píší věci typu " Jedna hvězda za každých deset kilo, které Tomáš Magnusek nabral mezi prvním a druhým dílem" nemají na csfd co dělat. Objektivně je film vážně až směšný. Viz. scéna s mobilem (den si nevšimne že nemá mobil), honička s favoritem atd. Ovšem nelze filmu upřít (i přes céčkovou režii, herecké výkony, scénář a příšerně vtíravou hudbu) celkem slušnou snahu o zachycení dnešní situace kolem "bastardů". Ne, není to na vysoké hodnocení a nikdy nebude. Ovšem určitě se nedá říci, že se nepodívám se zájmem na třetí díl. A je mi jedno kolik který herec přibere. ()