O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města... Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav. (Bohemia MP)

Aljak

Nebolo to zlé, ale na tom celom mi akosi prekážala tá absurdita, ktorá to napokon celé zrovnala do priemeru. Najviac ma bavil prostredný príbeh s prsteňom, ktorý mal určite najlepšiu a najzaujímavejšiu zápletku s nečakaným vyvrcholením. Tie zvyšné dva príbehy boli trochu slabšie, ale tak aspoň ako tak obstojné vďaka dávke čierneho humoru. Ale tak celkovo sú to také slabšie 3*. Čakal som od toho určite o kus viac, ale tak ušlo to. Niečo na podobný štýl je aj Relatos salvajes, ktoré ma oslovilo veru odosť viac. ()

Hees

Tento film trpí hlavne na svoju nevyrovnanosť v jednotlivých častiach príbehu a mňa teda všetky príbehy, ktoré sa nakoniec v istých momentoch filmu stretli a preplietali nezaujali. Niektoré ma zaujali viac a iné menej, ale je pravda, že film sa s pribúdajúcim časom stále zlepšuje a zlepšuje. Najviac zaujme príbeh s mužom čo hľadá svoju ženu aj keď aj tam je určité nelogické chovanie viacerých postáv, ale tak čo sa dá robiť. Tento film má totiž v nelogickom chovaní postáv prvé miesto a tak teda to treba nejako prežiť a pozerať ďalej. Čo sa týka hodnotenia zvažoval som aj tri hviezdičky, ale nakoniec som sa rozhodol len pre dve s pol bodom navyše, pre niektoré chyby vo filme a tiež je prítomná nevyrovnanosť kvality deja, keď sa človek raz baví a inokedy nudí niekedy aj pol hodinu. (Hodnotenie 2,5) ()

bourec

Zbytečnost.Ale naprostá.První část,ve který učinkoval P.Walker,zhulenec,kterej nedal dohromady,stejně jako zbytek komparsu,souvislou větičku,mě sral a nudil hodně ,ale hoooodně.Pak se objevil Dillon,a pět minut trvalo než sem zbystřil.Jenže i v týhle části mě rušil debílek,a to Frazer,tenhle chlapec je na pěst.Ale tahle část docela ušla,hlavně Wood dobrý.Tady to byla část filmu,která alespoň v něčem dávala smysl,i když jen zdánlivě.Pak přišla třetí část filmu,ta byla celá debilní,nekoukatelná,navíc se to tak vratce celý smontuje dohromady,a vyleze z toho podprůměrnej zvratek.Vo co se kramer snažil ale asi nikdy nevypátrám.30%. ()

Abes

Pokud bych měl někdy ve svém životě ambice natočit film, vypadal by přesně takhle. Pulp fiction, Spun, Evil Dead, Tenkrát na západě, Fear and Loathing in Las Vegas... tohle všechno by tam jistě bylo. ()

C0r0ner

První půlku filmu to absolutně nedává smysl a člověk si říká, co je to za sračku. Pak se divák pomalu naladí na ducha snímku a začne to dávat smysl, aby to nakonec bylo vlastně logické a parádně pospojované. Napsat něco takového nepochybně vyžaduje obrovskou dávku invence, ale nemůžu se zbavit dojmu, že fórů tam mohlo být víc. 80% ()

A.Fish

SPOILER: Richard v autě říká že Johnnyho zabil, konkrétně teda že mu probodl hrudník a viděl jak naposledy vydechl. Takže konec je tim pádem trošku fail ne? Nebo že by kecal? ()

campix

Pawn Shop Chronicles se skládají ze tří různě se prolínajících menších povídek a spojuje je jediné. Redneck power. Odehrávají se někde na americkém zapadákově a jsou hodně přímočaré s nejedním wtf momentem. Už první naspeedovaná historka předznamenává, co se bude dít a kvalitní herecké obsazení se tu předvádí v nejabsurdnějších historkách, jaké si dokážete představit, a jejich společním jmenovatelem je zastavárna, kterou vede Vincent D'Onofrio. Na mě místy až hodně divoké a šílené. Udrží pozornost, ale je to hrozná kravina. ()

Radiq

Obsazení je našlapany známejma jménama, což je fajn, kdyby to všechno bylo trochu víc domyšlený. Mělo to sice docela zajímavou atmošku, docela bych z toho cítil i nějakou tu inspiraci Pulp Fiction ("Historky" k tomu taky trochu naváděj), ale mělo to dost drobnejch chybek a nedomyšleností (jaktože Elijah Wood žil, průvod nahejch a jejich oddanost, propojenost příběhů). Taky nemůžu říct, že bych byl nějak nadšenej těma nadpozemskejma věcma (dárce brokovnice, město kde spolu válčí 2 znepřátelené strany, ďábel nebo pokušitel nebo kdo to byl). Jediny, čemu to můžu přisuzovat, tak že to bylo kvůli tomu, že to možná bylo podle komiksu (podle té stylizace a prostřihů). A nakonec ten příběh s Elvisem - ten se myslim moc nepoved... i když Elvise Brendan Fraser ztrárnil místama dost slušně (zpěv k tomu nepatřil - ten playback byl vidět i z dálky). Když jsme u těch hereckejch, tak Paul Walker, stejně jako jeho nacistickej kámoš, to zahráli skvěle. Pochválit tomu musím spoustu černýho humoru a někdy i docela solidních nápadů (pyramida ženskejch, kladívkování zubů, háky v tvářích). Velké mínus jsou ty neustálé náhody a jak je to všechno spolu propojený (že se to všechno stalo skoro na jednom místě ve stejnej čas). ()

chelseaman22

Znáte uživatele MartinezZ? Že ne? Tak to se s vámi musím podělit o jeho pseudointelektuální chuchvalec nasycený pseudochytrostí: "Nedokoukáno. Zrůdná debilita s postupujícím časem vyvolávající znuděné zvracení. Zdůrazňuji: Znuděné." Za A inteligente: Chybí ti tam interpunkční znaménko, za B) U zvracení se většina populace dáví, kňučí či chrchlá - ale definitivně se nenudí! a konečně za C: Co tys za debila z Václaváku? Tos očekával pathetický epos plný klusajících jednorožců? Kýčovité dilema Kláry, jestli má chodit s Vencou z autodílny nebo s Pepíkem z prasečáku? Nebo snad berušky poletující nad čerstvě posekanou otavou?! Jojo, tenhle ten náš Martínek evidentně nebyl připraven na roztažení dutiny ústí Froda (+ vymlácení jeho mlíčňáků), klece plné nahých a zasraných žen (doslova) či liliputa, jež se snaží každého poctivého prodejce napálit do kulí baseballovou pálkou s potiskem Red Sox! Že by se zjevil někdo, jež stejně jako Quentin rád povídky a tupláky teplého rudého moku?! 84% ()

Khumbac

Velmi potěšující pozitivní film. Herci a herečky si počínali báječně. A FRODO ten herec co ho nemám rád, mě milé překvapil, vybili mu zuby..., když zapíral prsten :-) Nedávám 5 torxíků jen za něho, ale i za první feťáckou scénu s přejetým kumpánem, Frodovy zombie nudistky, skvělého Kinga Elvise, skvělého Matta Dillona. Povídky jenž mohou zkultovnět. ()

octopuska

Výborná věcička, skvěle propojené tři příběhy, scénář dokonalej a herci paráda. Fraser jako Král Elvis a Wood jako ujetej sexualní deviant v naprosto nečekaných rolích, mě úplně dostali. O Walkerově klauní masce, ani nemluvím. Novodobé Historky z podsvětí. Chvílema je to, až morbidní a chvílema jsem málem umřela smíchy. " Víš kolik jsem jich musela pochcat, abych se dostala na vrchol pyramidy? Jsem jednička!" ()

kinghome

Stupidní příběhy křováků, je to o ničem, ale je to tak dokonale ujetý, že se to musí líbit! Jen je škoda, že to nepokračovalo ve stylu první půl hodinky, kdy byly hlavní postavy Paul Walker a Kevin Rankin, jejich úvahy o nacizmu byli dokonalý. Celá jejich část byla úžasně vyfetovaná, Paul to zahrál skvěle, tohle je důstojný završení jeho kariéry, sice to nevypadá, ale určitě se u natáčení pobavil a ještě mu ta role sedla. Dokonalý byli i části v zastavárně, kde se debatovalo například o Černým Santovi, tohle bylo 5* jenže pak tu jsou věci jako Elvis, kterej tam byl nejdýl a byl nejnudnější, to byla škoda. Vlastně tohle jediný mě vážně sralo, ten debilní Elvis, zbytek byl dokonalej, Elijah si zahrál zase úžasnýho úchyláka, tyhle role mu seděj ohodně líp než nějakej Frodo, úchylové, to jsou role pro Wooda! Já jsem spokojenej, úžasnej film na jakejkoliv večer. 85% ()

Johnny.ARN

Niečo na štýl Pulp Fiction, len priehľadnejšie, bez zmotaných dejových línií ( tento pocit vám vydrží skoro do konca, tam sa to zmotá ), s dobrým obsadením ( Paula nie je nikdy dosť ), zaujímavými príbehmi a kamerou. Všetky postavy fungujú, dialógy poväčšinou bavia, Ja som sa bavil, bolo to niečo zaujímavé, iné a dalo sa to vydržať. 3 z 5 ()

Phietros

Neřekl bych že by Paul Walker měl hlavní roli, navíc tahle role mu tu ani nějak nesedla, za to Matt Dillon to celkem rozjel. Konec konců každej tu dostal kus prostoru! Elijah Wood co by úchylný tyran ženskejch, Brendan Fraser opět jako komik nedařícímu se napodobovat Elvise Presleyeho, Celý příběh je propleten mezi postavy a rozdělen na malé příběhy, kde si najde své každý! Neříkám že by film sršel humorem, nebo bůhví jakou akcí, ale rozhodně je to lepší průměr a nemůžu hodnotit jinak než 70% ()

geklon

hu hů.....hodně slušná odkazovačka a po velmi dlouhé době, opravdu výborná propojovačka, se všemi nutnými atributy. První dílek této skládačky je docela prdel, ale až ten druhý mě tak nějak přesvědčil, že tohle je něco víc, než na co to v prvních minutách vypadalo. Dillon řádí, tak jak ještě nikdy. Akorát toho Eláju bych dýl trápil. No a poté přijede Elvis Fraser ve svém bělosktvostném cadilaku, nebo v čem to tam jezdí a je hotovo. Suma sumírum, dobře vykonstruovaná šaškárna. Která pobaví a místy vám vyroluje levé obočí do půlky čela. ()

lennyd

Příběh první, feťáci Randy a Raw Dog, se rozhodnou sehnat prachy na drogy - ať to stojí co to stojí. Okrást dealera se zdá být jednoduché, ale jak když jejich brokovnici nechal jejich parťák v zastavárně? Třeba pomůže nalezený luk a šípy. Příběh druhý, Richard, čerstvý novomanžel, náhodou spatří v zastavárně snubní prsten patřící jeho první manželce, která před lety beze stopy zmizela. Rozhodne se jít po jeho stopě, a zjistit, co se jeho ženě stalo. Příběh třetí, Ricky, imitátor Elvise Presleyho se chystá na svoje tradiční vystoupení - byť bez svého talismanu, který musel nechat v zastavárně.. Pro všechny bude tento den speciální .. a nezřídka i poslední... Tento film je jedno z nejmilejších překvapení tohoto roku. Šel jsem do něj absolutně nečekajíc, co mne čeká, a od první do poslední minuty jsem se bavil královsky. Černý humor já můžu, a tady ho bylo požehnaně, a byl dávkován přesně tak, jak se mi líbí. Všechny tři příběhy byly skvělé, a přitom každý úplně jiný. První spoléhal na úžasný výkon Paula Walkera (R.I.P.) a Kevina Rankina, a s opravdu nečekaným vyústěním. Druhý byl tak trochu šokující, a tak trochu i smutný, a proto možná nejsilnější z celé trojice (a výborný Matt Dillon). A ten třetí to už byla jen taková odpočinkovka na závěr, byť při Amazing Grace a pochodujících dívkách zahalených pouze ve vlajkách mne trochu mrazilo v zádech (a neméně dobrý Brendan Fraser)... ()

venison

Trošku slabší pokus o povídkový film ve stylu "Pulp Fiction" - první a poslední povídka nic moc, ale ta prostřední mě totálně rozsekala.. Je to šokující, tvrdé, syrové a samozřejmě vtipné :-) Asi nejlepší role dnes již zesnulého Paula Walkera.. Elijah Wood se mermo mocí snaží vymanit z dětských a hobitích rolí, tak si šlehá jednoho většího úchyla za druhým :-D ()