Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiální text distributora)

Sobis87 odpad!

To byla taková sra*ka, že se mi ani nechce k ní vymýšlet nějaký komentář. Pamela Anderson by ráda svou Laru Croft (první hra ze série vznikla téhož roku), oproti Angelině Jolie je ale hnusná jak wartburg a herecky je na úrovni přejeté kočky. Fuck off Barbie! ()

klerik

Predchodkyna AEON FLUX a CATWOMAN, ktorá pri spätnom pohľade na "ženský akčný film" nie je až taká zlá. Nezabudnuteľný úvod, béčkovosť (?) ako hrom. Mať tak opäť 12... ()

Chrustyn

Velice špatný film na kterém je určitě nejhorší samotná hlavní hrdinka. Už ani nevím v jakém film jsem naposledy viděl takto špatně obsazenou herečku. Jestli se teda dá Pamela herečkou nazývat. ()

Flego odpad!

Pamela Anderson, vďačím ti, že si nezachraňovala mňa, lebo by som bol v ri... Prepáčte, ale idiotizmus hlbokého výstrihu ozaj nepozná hraníc... ()

honajz odpad!

Jen pro velmi náruživé fanoušky umělohmotné Pamely, kteří se mohou ukájet nad jejími vnadami a rádoby drsnými postoji (v akčních scénách řekl bych ale hrají kaskadérky s podobně hnusnou blond parukou). Děj je naprosto nijaký slepenec scén, celé se to snaží o noirovou atmosféru gangsterského Chicaga 30.let, a přitom se to jako má odehrávat v drsné budoucnosti drsného roku 2017 (ha ha), a ty akční scény za tu ztrátu času nestojí. ()

Bauer odpad!

Něco tak strašnýho jsem už dlouho neviděl!! Obsadit do hlavní role Pamelu Anderson byla dobrá volba ale i přesto nepředvádí nic moc výkon. Ostatní herecké výkony byli nulové. Akční scény byli příšerně natočené a na to, že to byl akční film, tak jich tam mohlo být více. A to radši nemluvím ani o nehorázně tupém scénáři .Film, který se nejspíš zařadí mezi TOP 10 nejhorších filmů co jsem kdy viděl a kdybych měl napsat tři slova která tento film vystihují, tak by to byla tato: hruzostrašný, debilní a katastrofa!!! Tohle už nikdy nechci vidět a snad by to neměli ani vysílat v TV!!! ()

BoPo odpad!

Videl som to ešte keď som chodil na základnú školu a bol to vážne odpad, tak ako to čo nosí Pamela v podprsenke. ()

joehot

Tenhle film je hrozná blbost, ale viděl jsem jich mnohem víc, než jen něco přes sto padesát, které byly ještě horší, tudíž nechápu tahle hodnocení..Když se to vezme kol a kol - může se film, v němž hraje hlavní roli Pamela Anderson brát vážně? Asi ne,že... Za úvodní scénu jasná hvězda, druhá se najde za... za něco dalšího.. ()

corpsy

Zabudnutá a rozhodne nedocenená žánrovka. Príklad filmu, ktorý v dobe svojej premiéry prepadne divácky aj kriticky, ale po rokoch dosiahne kultový status a zisťuje sa, že je to v podstate celkom solídna a svižná nenáročná zábava. ()

kaylin

Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Pamelu Anderson. Padla na mě jednoduše taková nostalgie z dětství, kdy jsem byl do Pamely zamilovaný. Ne úplně v boratovském stylu, ale holt puberta udělala svoje. A tak jsem si tenhle film užil, i proto, že je jeho průběh hodně béčkový. Ten striptýz na začátku je parádní. Škoda, že j už na začátku. ()

vegetol.mp

Výborně udělaný, drahý akční béčko, vyrobený tentokrát pro větší společnost a ne pro nějakou malou filmovou produkci. Pamela není žadná velká herečka, ale má docela charisma a Steve Railsback jako záporák potěšil. Hogan je zkušenej klipař, takže fim vypadá hezky a akční scény jsou natočený dobře. I když by jich mohlo být samozřejmě víc. Celkově zábavný, na nic si nehrající guilty pleasure, který je mnohem lepší, než plno současnejch komiksovek. ()

Petroff

Kdyby se tu alespoň Pamela nějak víc předváděla, ale to néé :(... přitom je jasný, proč na ten film většina z nás koukala, no ne? ()

balba odpad!

Děsná hovadina.Scénář tohoto filmu měli vyhodit do koše a né natáčet.Bloňďatá hrdinka bez mozku. ()

MarekT

Sice nefalšovaný nesmysl (v kterém jiném filmu se orientujete, aniž byste viděli prvních pětačtyřicet minut), ale jednu hvězdičku dám - když jsem si po nocích něco vypaloval, přišlo mi toto vhodné na přečkání času a ta stupidita toho mě dokázala opravdu upoutat - to se u podobných věcí často nestává. Doporučuji v českém znění, ve kterém Pamela nevypadá úplně jako "dumb blonde". ()