poster

Piráti!

 • Velká Británie

  Pirates! In an Adventure with Scientists!, The

 • USA

  The Pirates! Band of Misfits

 • Slovensko

  Piráti!

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Velká Británie / USA, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  *****

  ,, A Charlesi, nechte si narůst vous ať nevypadáte tak odule! " :-))) !!!!!! ---------------- U sta vilejšů, to byla jízda. Na Piráty se dá dívat různě. Někdo je bude hodnotit z hlediska provedení plastelínových postav a animací, někdo z hlediska příběhu. Jinak jej ocení děti a jinak dospělí. Já jsem si opravdu pošmák. Film je opravdu pro všechny. Děti ocení pirátskou tématiku a snahu zachránit Poly, dospělí pak nejeden povedený vtip. A kdo o polovině devatenáctého století něco ví, bude se bavit královsky. Osobně už jen za Poly a zápletku se Sirem Charlesem Darwinem (který asi buší na hrobku v Cambridge a o Jejím Veličenstvu královně Viktorii ani nemluvě :-) ! ) dávám velký palec nahoru. Ten film je doslova přecpán neuvěřitelnými vtipy a velmi inteligentním humorem a to v takovém množství, že ani dospělák je při jednom shlédnutí nepobere. Já se u této vpravdě komedie bavil tak, jak už dlouho u žádné jiné a to ani hrané filmové. Anglický humor z Pirátů přímo vyvěrá a britové opět perfektně prokazují schopnost dělat si sami ze sebe a svých tradic úplně v klidu jednu velkou prdel :-). Snad proto jejich humor mám tak rád, je dost podobnýmu tomu českému černému. V neposlední řadě vyzdvihuji svělý dabing v čele s Ivanem Trojanem. Nemohu jinak, tohle je za plnou salvu. //// Dávám 5 šimpanzích ledvin.(16.12.2012)

 • VenDulin85
  ****

  Chcete-li dosáhnout úspěchu v animovaném filmu o pirátech, musí obsahovat následující klíčová slova: knihovnice, vilejši, Jane Austen a blboun nejapný. Je dobré přečíst si i předlohu, byť si z ní tvůrci moc nevzali. Dokonale ale vystihli celou posádku i Černého Bellamyho. Co dodat? Jsem ráda, že Piráta s šálou namluvil Martin Freeman.(24.4.2016)

 • Anderton
  **

  Ardmanovci tentokrát cielia na menšie publikum, ale skôr iba vekovo a nie na deti ľubovoľného veku. Nezaujala ani zápletka, ani Londýn, ani kráľovná. Ako exemplárny príklad môjho sklamania zo štýlu humoru Pirátov uvediem pokusy hlavného hrdinu o prepad niekoľkých lodí, pričom štyrikrát po sebe narazí na posádky bez pokladu. Sledujeme tak v podstate viac krát opakovaný jeden vtip, čo určite poteší menších divákov, mňa to skôr otrávilo.(4.1.2018)

 • Jigy
  ****

  Teda nevim jak ostatní, ale já se celkem bavil. Některé gagy byly sice již ohrané a jiné lehce prokouknutelné, ale hlavně cestování po mapě a vyhazování červených balónků pro zvýrazněný mapy mě potěšilo. Stejně tak irské stepující krysy. Prostě správná porce uvolnění a legrace, které jsem od autora slepičího útelu očekával.(11.9.2012)

 • Tirion
  ****

  Vlastně ani nevím, čemu film slouží? Sám sobě? Sony animations? Ziskům Aardmanu? Jako bych v téhle pirátské taškařici cítil, že o sobě potřebovalo jedno či druhé studio dát vědět. A docela se přikláním k názoru, že "ostrovní" Aardman to narozdíl od Sony animations nemá zapotřebí. Každopádně se jedná o originální příběh i zpracování. Ne že by to byl příhěh hodný Oscara, ale zkrátka ten gejzír nápadů a ostrovního ostrovtipu je třeba hodnotit velmi vysoko. Nemám totiž pocit, že by originalita byla dostatkovým zbožím. Alespoň ne v Hollywoodu. Vezmu-li tedy v potaz, že se na režii a scénáři podíleli dva zelenáči, kteří dohromady s hvězdným obsazením, dosáhli neškodné, ale o to zábavnější, originálně vyprávěné a přesto v podstatě masové podívané, tak musím smeknout klobouk. Tohle je totiž v současném filmovém průmyslu doslova výjimka. A na poli animovaného filmu obzvlášť! Pixar by mohl vyprávět...(9.8.2012)

 • - Film je vytvořen výhradně pomocí ruční animace, jsou v něm však použity i digitální efekty, a to především v případě ztvárnění oblohy a moře. (HellFire)

 • - Během produkce filmu se pracovalo i na 40 scénách současně. (Brousitch)

 • - Pirátská loď, která byla pro potřeby natáčení postavena, vážila 700 kg a její délka činila přibližně 4,2 metru. (Thomas05)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace