Pět nejlepších přátel, z nichž všichni jsou ženatí, se rozhodne společně obývat podkrovní byt. Sem si každý z nich za určitých podmínek může přivést milenku a nerušeně s ní trávit čas. Všechno se zdá být perfektní, až do jednoho rána, když se v podkroví najde tělo zavražděné neznámé mladé ženy. Skupina přátel se začíná navzájem podezřívat a brzy je jasné, že navzdory jejich dlouholetému přátelství vědí o sobě mnohem méně, než si původně mysleli. (oficiální text distributora)

klukluka

Belgickému originálu jsem dal kdysi o hvězdičku míň, přitom jsem tenhle holandský remake sledoval na rychloposuv - je to identická kopie, jenom Holanďané dostali šanci onanovat nad svými herečkami, jiný důvod mě nenapadá... Ty se mi asi líbily víc než ty belgický a možná, že mi tohle přišlo celkově esteticky zdařilejší, byť na estetice stál už originál. Vyvoněné filmy o smrdutých věcech. Proto to oslovilo tolik lidí, proto to neoslovilo mě. Toho zápachu je tady moc a přichází z jediné strany, všichni tady hřeší hlavně přes postel. A to tak, že hodně. Ve skutečnosti se pašíkům nechce dělat vůbec nic, půlka Evropy si vystačí se sledováním péčka na netu nebo ve filmech typu Loft. Kdo by se s tím ještě dělal, když je toho všude kolem tolik... Deziluze? Vůbec! Celej koncept Loftu je založenej na naivní iluzi, s realitou to nemá co dělat. Ale micky celkem slušný. Jak jsem psal. Tady pro mě na 3 pecky - prostě průměr - dobrý. ()

kolemjdouc

hodnotím tak nízko proto,že tenhle film a ten z roku 2014 jsou okopírované a tudíž nikdo neměl práci s nápadem a zpracováním,to samé platí o hercích.Takže pokud někdo napsal že rok 2010 je kopií filmu z roku 2008.Takže ten je pro mě originál.Tečka. ()

kubyno

Film je to moc dobrej a moc dobře udělanej. Ale když je na chlup stejnej, jako originál - ale úplně, dokonce se stejným vizuálem, stejně vypadajícími herci atp., tak to prostě ztratí na hodnotě, žádnou přidanou hodnotu to nemá. Je to prostě zbytečná kopie. ()

zdenur

Původní film jsem neviděl. Jen jsem ho letmo očichal a jsem rád, že jsem zvolil právě holandskou verzi. Příběh výborně vypointovaný s několika zásadními zvraty. Remake u mě vyhrává hlavně kvůli obsazení a zasazení. Modernější kulisy a sympatičtější čuničky. ()

Vesecký

Nevím, co si o téhle detektivce mám myslet. Rozeběhlo se to dobře, určitě na čtyřech hvězdičkách, pak se to ale stále více zamotávalo, místo aby se postupně odhalovali možní vrazi, tak jich naopak přibývalo a až do konce nebylo jasné, kdo tu hezkou milou holčinu bestiálně zavraždil. Byl to ten, co skončil za mřížemi? Nebo ten, co skočil z balkónu? Nebo ten feťák? Nebo ta Ann, která mohla žárlit? Nebo některá z manželek? Vlastně film skončil velkým otazníkem. Nebo někdo z diváků ví, kdo byl vrah? Navíc nevím, co znamená slovo loft. A navíc se teď dozvídám, že to byl remake, na které zásadně nekoukám. Takže uberu ještě jednu hvězdičku. ()

Camac

Taková žánrová jednohubka, ale velice chutná a výživná. Nejdřív jsem dal trojku, ale tak dlouho mi to strašilo v hlavě, že jsem musel přidat. ()

BOURQUE

Celkom dobre vydarený remake. Dej sa postupne vyvíja, ale v druhej polovici už človek tuší, že kto to celé má na svedomí. Každopádne film z hereckého hľadiska je až prekvapivo dobré. Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

Franc1s

To je vás 5 přátel a máte jeden schovanej byt na bokovky, když jste ženatej. No ale jednou tam dojdete, a mtvola leží na posteli, co teď? Byl to někdo s kámošů?nasraná manželka či milenec? sebevražda? Vrah je do poslední chvíle kdokoli a tak začíná příběh toho. jak se to všechno stalo, včetně výslechů, flashbeků, atd. Super zamotanost zaručena!! I když je tohle už remake a bude klasicky ZASE ještě americkej, tak jsem spokojen! A mohu doporučit na nějaké to odpoledne. 8/10 ()

iz67

Neskutečně pitomá záležitost. A je úplně jedno, jestli je to original nebo remake. Základní motivace postav ve většině situací jsou záhadou. Nabubrela zapletka je k smichu. A kdo tu psal o erotice!? U nej to doma musi teda vypadat. Hanba všem, kdo dal 3* a vic. ()

a0001

Pri remaku mám jednoducho pocit deja vu a cítim sa tak trochu ako veštec. Vedieť o jednotlivých scénach vopred môže byť niekedy naškodu a toto je presne ten typ filmu kde nevedomosť je veľmi potrebná. Ťažko sa hodnotí v tomto prípade niečo "rovnaké" čo prišlo neskôr. Môžem len porovnať atmosféru a výkony hercov a prvý Loft z toho vychádza pomerne lepšie. Prvý dojem neurobíš 2x. ()

blondboss

Kvalitná kriminálka, ktorej by som dal aj lepšie hodnotenie, avšak vzhľadom na to, že ide o čisto-čistú kópiu belgickej verzie Loftu, nedám viac. Jediné, čo bolo pridanou hodnotou tohto remaku, bolo očarujúcejšie ženské obsadenie. Inak ale nerozumiem, aký má zmysel natočiť v priebehu dvoch rokov ten istý film, len v inom štáte. Preto len 50 %. ()

solisoli

Pôsobivo premyslený námet s dobrou dramaturgiou a hereckými výkonmi. Dej rozpráva o piatych priateľoch, ktorí si prenajímajú byt na mimomanželské radovánky. Všetko sa skomplikuje, keď v byte objavia mŕtvolu jednej obšťastňovatelky. Tento moment spustí lavínu udalostí, ktorá rozhýbe päticu mužov k rozhodnutiu, ako problém vyriešiť. Vcelku zaujímavá podívaná. ()

DonBraso

Nepolíben obsahem filmu,který vyzradí pomalu vždy vše,jsem byl v očekávání,protože tenhle styl mám rád a baví.Neviděl předešlé "originály" a tak jsem lechce tohle erotický dusno smlsnul a bavil se.Postupná gradace či pointa si hraje s klasickým schématem,ale to vůbec nevadí.Nečekal jsem,že na první dobrou vždy je někdo vrah a vždy se to musí někdy až nesmyslně zamotat.Sice jsem uhádnul kdo to bude,protože žárlivost je pěkná svině:)Jako thriller to prostě fungovalo a pro mě neokoukaný ksichty taky.Ta napjatost mezi manželkama,humorem a nevěrníkama je prostě už skvělá z principu.Co bylo doopravdy zbytečný a jak tu už někdo psal je fakt,že poslední dekáda,kdy jdeme o rok později je prostě navíc a ještě je blbá.Někdy je prostě lepší ukončit film dřív.Což je paradox,když sleduju artový filmy,kde je tomu přesně naopak.Kriminální linka a prolíná dějem je taky skvělě natočená.Jediná výtka lehce odhadnutelný "vrah" a posledních pět minut.85% ()

Idoviren

Nebýt toho konce mohl to být lepší film a taky vyšší hodnocení, ale co. Nesympatičtí herci, kteří se v průběhu filmu potácí vzpomínkama kde, koho a jak. Začátek je slušný a atmosféra by se tam našla, jenže s každým dalším zachrchláním těchhle nizozemců se pomalu, ale jistě vytrácí. Až nakonec nezbyde vážně nic, takže sečteno a podtřženo, slabý průměr. ()

slooowly

O hvězdičku méně než belgické verzi. Smůla je v tom, že belgickou verzi jsem viděl první a možná tím mě připadá lepší. ()

Gagin

Velmi zamotané a překombinované (myšleno pozitivně), ale navodí to fantastickou atmosféru a nepustí vás to od televize. Za mě příjemné Nizozemské překvapení. ()

Rajca

Kedže som túto verziu videla ako prvú, zhrniem asi takto: výborný strih, skvelá kamera, dobrý vyber hercov. Svieži námet, napínavé spracovanie. Skrátka ideálny thriller na piatkový večer. ()

drkaldj

Není to natočeno tak dobře a poutavě jako původní film. Stále je to ovšem koukatelné a zpracování neurazí. ()