Torrance Shipmanová je v posledním ročníku střední školy. Její přítel Aaron odešel na vysokou školu, a tak se může více věnovat škole. Torrance je také v týmu roztleskávaček školního fotbalového družstva Býků, které není moc úspěšné, zato roztleskávačky několikrát po sobě vyhrály národní titul. V týmu nejsou jen dívky, ale také chlapci a jejich výkonnost je opravdu dobrá. Když se volí nová kapitánka týmu, stará a odcházející kapitánka Zrzka doporučí, aby novou kapitánkou byla právě Torrance. Při prvním tréninku se však zraní jedna členka sestavy, a tak musí družstvo doplnit v konkurzu. Do školy nastoupili noví žáci – pohledný Cliff a jeho sestra Missy. Torrance se Cliffovi líbí a není divu, že se oba brzy spřátelí. Missy se dostaví na konkurz, ale je členkami poroty neustále zesměšňována, avšak Torrance se líbí a i když zprvu odmítne svou účast v týmu, Torrance jí přemluví a přijme. Když Missy vidí poprvé soutěžní sestavu roztleskávaček, okamžitě pozná, že je sestava oprásknutá – ukradená. Sdělí to i Torrance a vezme jí na trénink skupiny Compton Clovers. Tam Torrance vidí, že měla pravdu Missy. Zjistí, že Zrzka sem chodila nahrávat cvičení na video a pak sestavu prezentovala jako svojí. Kapitánka Clovers napadne Missy a Torrance, že zase přišly krást, ale není to pravda, což dívky Isis nedokáží vysvětlit. Torrance o všem informuje tým, ale ten nechce měnit již nacvičenou sestavu. Torrance ví, že musí nacvičit jinou sestavu a v zoufalství volá Aarona, aby jí poradil. Ten jí doporučí choreografa Sparkyho, který přichází snad s novou výtěznou sestavou... (TV Nova)

Guzo

Když se řekne o nějakém filmu, že je "jednoduchý", představím si něco podobného jako Bring It On. Ale proč se jednou za čas na podobný nepodívat a na chvíli nevypnout mozkové závity.. Hlavní hrdinka je vcelku sympatická, a i když to jede jen podle zaběhlého scénáře, koukat hodinu a půl na cheerleaders není jen záležitost pro holky ;-) ()

Molir

Tenhle film me mile prekvapil, cekal jsem nejakou slataninu, ale ono se na to dost dobre da divat a hlavne jsem se u toho skvele bavil, a dost gagu bylo opravdu povedenych. Sice predvidatelne, dej jedno klise za druhym, ale proste tenhle film ma neco do sebe, staci jen nechat se bavit a nerikat si kazdou chvilku, ze se divam na pitomy film o roztleskavackach (a roztleskavacich :-)) ). Ke konci to slo sice mirne dolu, a kdyby se tu dalo hodnotit i ve zlomcich hvezdicek, tak tomu dam 3 a 2/3, po zaokrouhleni to jsou ctyri a IMO opravdu zaslouzene :-) ()

widla

no tak dalo se to čekat... typická teenagerská komedie o střední škole v americe a hrozně moc důležitých roztleskávačkách....jediné 2 plusy byly krátka doba filmu a docela sympatický hlavní "pan vysněný"... ()

misstake odpad!

Nevidím jediný důvod, proč by měl člověk shlédnout tento film (pokud není teenager a nechodí na střední školu v USA). Neuvěřitelně nudná, nezábavná podívaná, kdy je člověk nucen skledovat, jak nějaké střelené borky trénují nějaké nenormální sestavy. Ani chvíli to není vtipné, jenom minimálně romantické. Na druhou stranu je tam Kirsten Dunst, ta je dobrá, dokonce to i přesvědčivě zahrála, takže jí tu blbost její postavy 100 % uvěříte. Ale abych dal víc než odpad, na to bych se musel trochu míň nudit. ()

Wally

Někdy mám pocit, že když nejste v Americe součástí cheerleader týmu, tak tam nemá holka už pro co žít. Přenesu-li se přes naivní holčičí kecy a hašteření, pak musím říct, že se na to koukat dá a docela si u toho zarelaxujete. ()

Mazlik4

Pokut jste roztleskávačka (či snad dokonce roztleskávač) musíte se u filmu zatraceně dobře pobavit. V opačném případě radím - berte ho s velkým nadhledem. Já jsem shodou okolností měl možnost do tohoto sportu nakouknout - potvzuji, že film skutečně (velice) reálně zachycuje nejen atmosféru tréningů, či závodů. Ale i mentalitu a chování holek. ()

Paity

Naprostá blbost, která byla samozřejmě natočena primárně pro americký trh a tamní "ttenagerovské" kanály. ()

Marťas

Kirsten Dunst je tady moc hezká, prostředí cheerleadingu je zajímavé, ale jinak velmi chudý děj, jde spíše o efekt ()

Klay

Navzdory tomu s jakym despektem jsem k tomuhle dilku pristupoval musim uznat ze jsem se ani chvilku nenudil. A to je u takove limonady urcene spis pro ctrnactilete holky nezvratny dukaz ze ten film nejake kvality ma. Znovu uz to videt nemusim, ale zazivaci potize jsem pri sledovani take nemel, tak proc ne? Lepsi tohle nez teenagerovske komedie kde se zvraci, prdi a ejakuluje a rika se tomu humor. ()

Strike

Jeden z mnoha. Nemůžu si pomoct, ale Kirsten Dunst fakt hezká není!!! I když tady je to lepší než ve Spidermanech (hlavně 2), kde byla hrůzná. ()

Lilloos

Na film o roztleskávačkách opravdu slušný výkon. Občas sice naivní, ale rozhodně vtipné a překvapivě i sympatické - středoškoláci a sourozenci se k sobě chovají všude stejně. Na závěr jedna hláška, která mě, ačkoliv to pravděpodobně nebylo smýšleno, naprosto dostala: "Ty nejsi prokletá, jsi jen blbá!" ()

Rehooo

Vychází mi z tohohle celkem slušný film. Když zapomenu na pokračování, které jsem viděl dřív než tenhle první kousek tak musím chválit. Film sice nestaví na kdoví jak silném ději, ale pořád je to ještě lepší než některé další díly. Navíc k tomu přihazuji ještě něco navíc za úžasnou Kirsten Dunst pro kterou mám prostě slabost. ()

Mallyyy

2* dávám kvůli obsazení (Kirsten Dust a Eliza Dushku) a nějaké ty písničky. Jinak je to hloupočký žanr, který bohužel se pořád opakuje dokola... ()

Erinien

Někdy si člověk potřebuje pořádně vymejt hlavu a vypnout. Tohle je jeden z těch filmů k tomu vhodných. Tlustý bečky lítaj níž! ()

Bozvav

Děsná americká blbinka pro puberťačky. Na stranu druhou, ty ve filmu mají alespoň nějaký cíl, to se dnes už moc nenosí. Stejně jako sportovní chování. Holkám se to líbilo, já už jsem na to stará, takže hodnocení jsem nechala na nich. Za ně 65%. ()

Anduril

Dosť plytký, predvídateľný. Ale tiež aj veselý, dynamický, optimistický teenage film. Nečakajte nejakú hĺbku postáv a charakterov, proste iba kúsok pobavenia. je to asi naozaj najmä pre teenage diváčky. ()

Nová komedie pro Jennifer

Nová komedie pro Jennifer

21.03.2005

Jennifer Aniston si zahraje vedle Vince Vaughna v THE BREAK UP pro Universal Pictures. Mezi tímto rozhodnutím se ukázalo, že režie se chopí Peyton Reed, který už má zkušenosti s režií oblíbeného… (více)