Sviňák

• Velká Británie Filth (více)

Minas

V Hlavě jsem po pár minutách chytl mindfuck a divně jsem se domýšlel o čem to vlastně je. Vše je zamotaný, ale příjde mi to trochu jako film od kamarádů ilumínátů ()

stuj

Trošku psycho záležitost. Ze začátku jsem si říkal "Jo, to vypadá dobře!". Za čas se to ale nějak líbit přestalo. Hrdina byl nesympatický frája a jeho eskapády mi přišly až moc přehnané. No jo, ale jakmile začal jít sám hrdina ke dnu, tak to opět začalo být zajímavé:) Čím blíž ke konci, tím lepší. McAvoy hrál o sto šest a dařilo se mu. Během filmu jsem si říkal, že to jsou jasné tři, ale jak se to zlepšovalo, tak jsem začal uvažovat o čtyřech. Je to něco mezi. ()

Mr.Dude

Geniální komedie, s geniálně vaginálním Jamesem McAvoyem, Boží film o totálním hovadu, do posledních 20 minut jsem se vážně nasmál....pak už to začalo hrát na dramatickou linku, ale to na výsledku, že je to chláma, nic nemění. ()

dedavena

Oběť je japonski synek kolem dvacitki. Maš hubu jak šmrgelpapir. Pry ušukal kravu k smrti. Skoroinspektor Brus, kery to ma vyšetřiť je fakt dobry magor. Život je hra, bejby. Fšeci si musja vyfotiť sfoje nadobičko. Šef pravi Brusovi, že vyšetřovať teraz budě Amanda, be je ostuda policyje. Amanda pravi Brusovi, že je sliski maly ubožak a že ju otpuzuje. Život je hra. Tak se mi fakt při te špině zvednul adrenalin. ()

Ganka

"Čáru pro štěstí?"- "Jsme ve službě." To je asi jediná morální věc, která se kdy v tomto filmu stane. A také jediný komediální prvek. Ale jinak je to příjemná podívaná. McAvoyovi toho sviňáka budete věřit a ke konci už nevíte, jestli ho litovat nebo nenávidět. Nudit se rozhodně nebudete. ()

Oxytocin

Úžasná kadence černého humoru, ironie a sarkasmu. Trochu mi to připomíná "Pomáhat a chránit". Přesto to nazývám výtečně zpracovanou komedií, která přes drobné slabosti si zaslouží nejvyšší ocenění. Někomu nemusí sedět místy sprostější scény či dialogy. > např. ta scéna, jak kecá s účetním ... "ženský se musí šoustat pravidelně. Když to uděláš, udělají pro tebe naprosto cokoliv. Teda, hlavně dvě věci. Nakrměj tě a daj ti"... ale boží je ta scéna, jak ošálí kolegyni při vánoční hře velikostí penisu z kopírky a jak ona říká: "Strč do mě toho koňskýho ptáka...Cože?" - když následně pozná, že není tak velkej :))) ()

BR23

FANTASTICKY James McAvoy ktorého úplne žerem, (ten jeho vševedúci, prorocký pohlad, proste ja mu uverím všetko) okrem X-mena odkial som ho spoznal zahral aj toto geniálne. Joanne Froggatt (poznám ju zo seriálu Dowton Abbey kde bola úžasná a krásna) ja ju úplne milujem. :) :D Toto je film pri ktorom by som dal plné hodnotenie a vychvaloval do nebies za perfektný scenár, napínavý strhujúci dej a ten outside štýl (drogy, chlast, štetky...) ALE nemôžem kedže sa tam vyskytol jeden jediný (zväčša záverečný) zvrat ktorý som nechcel (obesenec). Ja nemám rád happy-endy ani romantiku ale tuná som to chcel. Je mi to ľúto. Inak je to SUPER nie-dostatočne-docenený film. ()

EvicaSovica

Z komedie se nakonec vyklubala slušná depka. Mě film bavil od samýho začátku až do úplnýho konce. Ano, přiznejme si, že chvílemi je to "psycho" do takové úrovně, že se v tom člověk začne vlastně na chvíli ztrácet.. Kde že je realita? Kdo má pravdu? Co je skutečnost?.. A to je přesně ono, myslím si, že přesně tenhle zmatenej pocit chtěli v divákovi vyvolat a že se jim to povedlo. Každopádně James McAvoy předvedl naprosto bravůrní číslo. Prostě mě bavil a myslím si, že vybrali pro tuhle roli jak nejlíp mohli. Nakonec mi ho bylo líto, SVIŇÁKA.. No takže dávám 5 hvězd. Sto lidí, sto chutí. Za mě dobrý!!! ()

lukas797

Nevím co, ale něco na tom filmu je. Celou dobu mi film přišel jako průměr možná i podprůměr, ale po závěrečné scéně jako by se něco stalo. Takový zvláštní pocit, který ve mě změnil dojem z celého filmu. Rád se podívám znovu. ()

GOTFAN

Tak tomu se říká originalita. Tomu říkám fantazie plná rozporuplných emocí. Ten film prozkouší vaše myšlení. Nemohu popřít to, že jsem nic takového ještě v životě neviděl. Tenhle film si asi najde v mém srdci nějakou tu židličku, protože si myslím, že se tam hezky zabydlí. ()

mistrpropr

Ten týpek v hlavní roli mi připomínal Bama Margeru :)) je poznat, že je to podle Welsche, ale určitě se to dalo udělat líp... ()

izmi

Na první pohled lehká ujetina, která se postupem času mění v ujetinu totální. Trochu jsem se v tom občas ztrácel, ale chaos je asi prvotním znakem rozloženého světa kolem nás. A ten je tam ukázaný víc, než dostatečně. Nemůžu tomu nic vytknout. ()

marky.04

Nejdřív si člověk říká, o čem to vůbec je, nemá to moc žádný děj... Ale potom fakt úžasný film! Líbí se mi, že to není zase nějaký americký film - je to něco nového a líbí se mi skotský přízvuk a herci. A jelikož mám ráda Trainspotting, tak jsem se musela podívat. ()

Zaks

Zo začiatku to vyzeralo na riadne bizarnú komédiu. Humor bol nekorektne drsný a vskutku primitívny. No potom sa to začalo brať až moc vážne a záver dopadol tragicky. Nechápem, prečo si film neudržal počiatočný švih a musel skončiť ako kopa sračiek. ()