Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

Terva

Bez vtipu a možná i bez dramatu. Jen takový ošuntělí pohled do světa striptérů, který vám toho moc neřekne a stále musíte poslouchat. ()

MoiJe

By ma zaujimalo, ako pre film ukecali Bomera, Manganiella a Rodrigueza, pre potreby postav by stacili neherci z nedalekej posilky. Napriek vymakanym telam a Tatumovym taneckom jaksi.... nuda alebo co. Osud Adama ma nezaujimal a aj sympatak Mike vzbudzoval nake vacsie emocie hadam len v okuliaroch. Ak si mam dej odmyslat, tak by mi to sakra mali vynahradzat tanecne cisla, a to sa tiez nedeje. Toz ak to niekedy budem pozerat znova, chcelo by to nejake holcici drinky a chichotajuce sa kamosky. :) ()

Lyli

Vlastně jsem moc nečekala, a o to víc jsem překvapená. Hoši jsou hot, a jak hezky tancujou. Střih a hudba to celé nesou výš. Bavilo mě to hodně, asi jako všechny ženy a gaye v kině. A děj nějak nebyl podstatný...tady prostě ne. ()

tomeš

Dobře se na to kouká, s natáčením "tanečních" čísel si pánové vyhráli. A dokud se - tedy tak v první půlce - film nebere sám moc vážnĕ, je to docela zábava. Když se to ale pak začne tvářit jako vlastnĕ drama, jde to do kytek, ze kterých to nevyhrabe ani Soderbergh, ani Tatum. ()

Ajinka126

Kdo by to byl řekl, že pánský striptýz je tak umělecký zážitek :)? Navíc jsem nevěřila, že mě může tanec ve filmu tak omámit, já jsem z toho Ch. Tatuma ztrácela dech, zcela mě hypnotizoval. Navíc tohle je přesně ten tip filmu, který nemá tak silný příběh, vejde se to do dvou vět převyprávění, ale ta kvalitní režie tomu nasazuje punc kvality. Všem své role svědčili, jen mě neseděl Alex Pettyfer, protože mi nepřipadala přitažlivá ani jeho tvář ani tělo.. ten by ode mě moc bankovek nedostal. Je to skvělý film, Soderbergher je mistr. PS českému distributorovi: Magic Mike je mnohem lepší název než poměrně zavádějící označení Bez kalhot. ()

salisbury

V hledištních hodně prázdnotou skomírajících prostorách jsem tušil, že asi něco není úplně v pořádku neb z 90procent tam bylo dámské diváctvo nepočítaje jeden homosexuální pár složen z pánů tvorstva. Naštěstí vše v pořádku bylo. Filmové dílko bylo vtipné, pohodové, plné obnažených mužských posilovnou obdařených těl i mužské oko bylo na pár chvil potěšeno odhaleným ženským půvabem. Steven Soderbergh předvedl jak se z minimálního děje bez nijakých výrazných scénáristických kudrdlinek dá udělat film, který nenudí ba i diváka baví. Matthew McConaughey jako vždy zahrál to co zahrát má a jeho sebevědomí zůstalo neotřeseno ani když se zbavil toho mála co na sobě měl a zůstal tak jak název filmu napovídá, zůstal bez kalhot. ()

DEXTER099

Film o striptérech ,který byl možná napsán na tělo Chaninngu Tatumovi,který pokud vím tak začínal jako striptér.Co mě zaujalo byl opětovně výkon Matthew MaCobaugheyho ,který se opřel do role pro něj jiné a to striptéra Dallase (nezapřel svůj vztah k Texasu) kde hlavně jeho závěrečné vystoupení stálo pro dámy asi za to a pro něj zase docela odvahu.Za mě celkově 60 % a tři hvězdy. ()

EastWicka

Překvapivá exkurze! Z jiného vesmíru, než mí oblíbení striptéři z britské pecky "Do naha", ale poutavé a civilní. A vedle pohledu do zákulisí navíc dostanete zdarma vstupenku na miamské "Chippendales". ()

Kryton

Pohled do prostředí mužského striptýzu se snaží poočku se tvářit jako 80tková záležitost. Vtípky na place, za oponou, hlasitá muzika a neustálé "yeeeeeeeeeeeeeeeah". Což o to, ale vše mimo striptýz je stejně šedý a nudný jako příběhy Tatuma, který odkoukal herectví od Nicolase Cage. Mj. McConaughey si evidetně svojí roli užívá. ()

FFilipCZ

Pravda, že jakožto zástupce mužského pokolení bych preferoval tento film spíše v ženském podání, i přesto mě však zaujal. Dávám jednu hvězdu navíc za to, že to je po dlouhé době film, u kterého jsem neusnul a bavil jsem se u něj. ()

nirvana91

Ako žena sa musím brániť tým, že ma všetok testosterón, ktorým to len tak sršalo, zhypnotizoval a preto zvyšujem hodnotenie na lepšie! Som slabá troska, keď som také niečo dopustila, ja viem, idem sa do kúta hanbiť.. aleboooo si očekujem po nete všetkých striptérov z Tampy ešte raz (?) :D Inak ako sorry ale Alex Pettyfer tam ťažko na 19 vyzeral. Ale v tých tangách mu to slušalo ;) Joe bol naj, Matthewov (Dallasov) originálny spev rozhýbal isto nejednu bránicu! :D A chudáci chlapi, čo sa v kine nejakou náhodou vyskytli. Isto sa dlho nespamätajú z toho napichaného výrazu na tvári ich priateľok. ()

RasputincZ

Zajímavý námět přetavený špičkovým řemeslníkem do solidně natočeného, ale průměrného snímku. Od Soderbergha bych čekal přeci jen víc. McConaughey se v roli našel. Předpokládám, že film bude v nadcházející době značně nadhodnocen a zpopularizován dámským publikem s rozcinkanými kabelkami plnými baterek do jejich "kamaráda". /no offense! ()

MartinezZ

Asi mi u filmu něco podstatného uniklo, jen nedokáži přijít na to, co. Striptéři mají vymakaná těla a umí se hýbat, tak chápu, že si leckterá uslintne. Mě to sice trochu uniká, ale asi tak stejně, jako kdyby se přede mnou nevlnil chlap, ale nějaká lepá lehčí děva. Když to má někdo zapotřebí... Nicméně, ono ve filmu nic jiného ale pořádně není. Poměrně plytký příběh striptéra, co si vydělává i na normální život, ale všechno zahodí kvůli mladému blbu, co ještě musí vyrůst? Jeho sestra je věčně doma a vypadá, že celé toto chlapské konání nijak zvlášť neschvaluje, přesto s nimi všude leze. Dost povrchní a ve skutečnosti nezajímavý příběh je občasně protkáván nosnou vlnou striptýzu, který je ve skutečnosti jediným důvodem pro zfilmování, ale to by bez zbytečné kaše kolem neprošlo do kin. Hloubka? Ne. Drama? Ne. Komedie, Rozhodně ne (to, že jde o komedii si čtu až tady a teď po filmu - kde nějaký humor byl?). Myšlenkou nezajímavé, snad tedy jen ti chlapáci na pódiu můžou někomu či některé dát pocit, že v tom filmu alespoň něco bylo. ()

Vxxx

Docela nůďo. Nic extra příběh, nic extra humor. V podstatě je na tom zajímavé jenom to, že je to založené na skutečných událostech. Herci super teda, to jo :) Ale nic mi ten film nedal a zařadí se mezi tuctové filmy, na které si za týden ani nevzpomenu. 2* ()

Tayen

Nábor na striptýzové tanečníky. Nejlepší na celém filmu byla téměř nahatá vystoupení a většinu času geniální dialogy. Channing Tatum sympatický, jeho ženský protějšek mdlý, ale o lásku tam vlastně vůbec nejde :-) ()

Lamiczka

Magický Mike je od pohledu velký sympaťák, který na první pohled vypadá na spořádaného pracovitého muže. Opak je ale pravdou, za prací pokrývače se skrývá velice slibná kariéra striptéra. Tahle práce ho očividně baví, užívá si ji plnými doušky a zároveň si tím tak šetří peníze na svůj velký sen - otevřít si svůj vlastní podnik, ve kterém bude sám vyrábět autentický nábytek. Pod křídla se mu náhodou dostane nezkušený a především lehce zoufalý mladík, který potřebuje rychle vydělat nějaké peníze. Když se mu naskytne příležitost taktéž si vyzkoušet striptérské povolání, dlouho neváhá a naskočí do rozjetého vlaku. Jen jestli se mu ale podaří tuhle divokou jízdu zvládnout... Dámy, pusťte své přítele a manžele na pivo, otevřete si lahvinku, pusťte si tento film a kochejte se. Krásní, mladí i starší (Matthew McConaughey je prostě boží!) pánové se vám totiž několikrát vysvléknout téměř do naha, a že je na co koukat. Vážně, vybere si každá, neb autoři mysleli na každou ženu (teda pokud se Vám nelíbí zarostlí a smradlaví chlapi, ty tu opravdu nemaj). Ústřední herecká dvojice Alexe Pettyfera a Channinga Tatuma je na pódiu k sežrání, ale jak z něj slezou, ztrácí polovinu svého kouzla a přestávají diváka po chvíli bavit. Bohužel ani jeden nedokáže pevnou rukou zvládnout hlavní roli. Taktéž vtipu je v celém, skoro dvouhodinovém, filmu jako šafránu. Určitě se s ním nemělo tolik šetřit. Naopak by se mohla vypustit tak půlhodina zbytečných dialogů, které nikam nevedou a jenom natahují minutovou délku snímku. Velice potěšujícím faktem je, že ačkoliv se jedná o film plný nahých mužských těl, explicitní erotiky a sexu se nedočkáte. Obojí je delikátně naznačeno, ale veškeré detaily si divák musí domyslet, což je rozhodně příjemná změna. U mě se klady i zápory vyvažují, protože se mi líbil nápad, líbili se mi pánové - do opozice se pak staví horší herecké výkony (především Pettyfera) a délka filmu - proto volím v hodnocení zlatý střed. ()

ivishka

Takový typický marketingový tah - natočíte podprůměrné cosi a pak z toho vyďobnete to úplně nejlepší a uděláte z toho trailer. V tomto případě to nebylo jinak. Tento film byla jen veliká spousta svalů a krásných zadků - samozřejmě chlapských jinak bych se asi nedívala...Příběh to vlastně ani nemá jde o to, co nejdelší stopáž filmu zaplnit právě těmi hezkými tvářičkami a za jejich pánská tanga nastrkat co nejvíce zelených papírků. Neberte to jako extra kritiku na herectví - naopak třeba Channing Tatum, Alex Pettyfer a Matt McConaughey patří k mým oblíbeným tvářím Hollywoodu. Bohužel pokud někdo chtěl udělat životopisný film (což asi ano) o striptérovi měli do toho vložit příběh a nesoustředit se především na co nejplastičtější a nejlépe vypadající xicht filmu, protože tenhle xicht stejně ve výsledku chytří lidé se vkusem pošlapají. Takže za mě je to naprosté zklamání a velmi špatný průměr. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)