• Mirischka
  ***

  Nápad je víc než dobrý, jen by to do postavy Chloe chtělo trochu lepší herečku...nic proti Skyler, ale na hlavní role jaksi nemá. A teď přímo k seriálu...první díl slušné a potom to šlo několik dílů pěkně z kopce. Od šestého dílu si ale nejspíše autoři uvědomili, co fanoušci chtějí a že se jim jejich trojúhelník Chloe-Alek-Brian nevydaří, protože postava Briana je prostě nijaká a bohužel nejsme u the Vampire diaries. Navíc postava Aleka je asi o milion procent zajímavější, jako jediný je vtipný a vždy pomůže zachránit kůži slečny Kingové....přidejte k tomu ještě obličej Benjamina Stonea a všem teenagerkám zaplesá srdce...prostě další americký seriál. Uvidíme jak daleko se dostane.(10.8.2011)

 • zodiak217
  ****

  I ked by človek mohol byť po prvých častiach skepticky prečo sa zbytočne unahlut. Nečakajte od tohto seriálu revolučné spracované akčné scény, príliš veľké napätie či srdcervuce scény, no príjemná hlavná hrdinka a jej mama to všetko vynahradia. Klasický zamilovaný trojuholník napadne pripomína Twilight, avšak v serislivom spracovaní to má niečo do seba. Len škoda, že americky diváci nedali tomuto projektu väčšiu šancu a tvorcovia to zabali už po prvej sérii.(5.2.2013)

 • Phorbo
  *

  Hodnotím po prvním a pro mě posledním díle. Chloe zjistí, že je potomkém májského klanu lido/bohů... má drápky jak kočka a koho drápne umře. Objeví se jí podobní, kteří na ni dohlíží, a potom je tady další strana, která je chce zničit. Hlavní herečka mě vůbec nepřesvědčuje o tom, že by její tvářička neměla co do činění s výběrem na castingu. Díky jejímu herectví to určitě nebylo. Teen herci mě taky moc neberou... 1* za ... za první díl...(16.6.2011)

 • LadyAjva
  ***

  Stahuju a sleduju, protože TVD a GG mají letní pauzu. První díl vypadal zajímavě, neotřelý námět, proč ne...S postupem času se však nic neděje, Chloe buď před někým/za někým utíká a snaží se stále zachraňovat, co se dá. Je až tak moc pozitivní, až je mi z toho zle. Její vztah s matkou je opravdu hezký, ale pokud slyšíte dvacetkrát za díl "Miluju tě,mami." "Já tebe taky, ve dvanáct ať jsi doma," začne se vám to zajídat. Párkrát jsem si i přála, aby ji zbýval jen poslední život...Pokud ale nevíte, co s časem, jako oddechovku si to pusťte.(14.8.2011)

 • Sherman.X
  ***

  Příběh o dívce Chloe, která je veskrze obyčejná... až do svých šestnácti let. Při naplňování jejího šestnáctého roku života se u ní začnou ráz na ráz projevovat nelidské schopnosti. Užívá si svých nových schopností, ovšem záhy zjistí, že tahle výjimečnost nepřináší pouze pozitiva... Zjistí od svých soukmenovců, že patří k pradávnému lidu Mai, který ochraňoval egyptské faraony, ale poté zrušili svou přísahu a byla na ně uvrhnuta kletba - nikdy nebude láska mezi lidmi a Mai. Jakmile člen společnosti Mai bude mít intimní vztah s člověkem, člověk ochrne nebo zemře. Navíc po nich jde organizace Řád, jež Mai po staletí loví. Legenda Mai praví, že se objeví Sjednotitel, jenž má devět životů a který je opět pozvedne ve společnosti... a tím Sjednotitelem se ukáže býti právě Chloe King. Přišlo mi to zajímavé, jako pilot uvádějící do děje dostatečné, a myslím, že jde o slabší verzi Heroes. Jsem zvědav, co na nás seriál chystá dál... Za první díl 3.(20.6.2011)

 • - Předlouhou k seriálu je kniha "The Nine Lives of Chloe King" od Celie Thomson.