• numan
  ****

  Nový americký teenagerský fantasy seriál bez roztleskávaček a americkýho fotbalu! HELL YES!!! Teda nebo aspoň BINGO! :o) Co se týče počtu všelijakých zlomů, zvratů, akcí, určitě patří mezi špičku. Děj mastí jako blázen, zdržovaček je minimum a jen tak mimochodem si taky možná uvědomíte, jak dnešní civilizace pekelně visí na mobilních telefonech - bez nich by to prostě nešlo. A taky bez nepřehlédnutelného pruduct-placementu - v tomhle případě na nákupní tašku Kia Soul. Kolikpak asi zatopili....... Zavzpomínal jsem i na legendární Buffy, liqidátorku upírů - s Chloe má leccos společného, i když je jenom člověk. Celá první série velmi slušně zadělává na pokračování, ať už nenápadným rozrůstáním mytologie seriálu (rasy ne-lidí se v ní objevují zatím jen dvě, takže jsme se podle Alekovy narážky mohli v pokračování dočkat dalších zábavných variací na egyptská božstva - chtěl bych doufat v krokodýlí potažmo hroší lidi :o)) nebo totálně otevřeným kickboxovým finále s celou řadou skoromrtvol, u kterých ovšem tak nějak tušíte, že na začátku druhé série opět povstanou. A pak na internetu zjistíte, že nepovstanou, protože seriál zrušili. Že by to bylo tou absencí roztleskávaček a americkejch fotbalistů? Byla snad Chloe King příliš málo pubertální? Ač jsem neteenager, na druhou sérii jsem se v tomhle případě docela těšil. Holt nic.(29.10.2011)

 • chicab8
  *

  LAME... hlavní hrdinka nějak moc rychle akceptovala fakt, že je poslední spásou jakéhosi staletí starého a vzácného rodu čehosi, jednoduše řečeno koček, samozřejmě nemluvím o jejím domněle dobře zahraném rozhořčení nad tím, že už chudinka čičinka nebude normálně žijícím teenagerem. Klasický model Kapuletových a Montekových zaručen - "kočky" totiž nemohou mít nic s člověkem a ejhle muž snů naší ubohé šestnáctileté spasitelky je, věřtě nevěřte, člověk a ještě k tomu největší roztomilák se štěněčíma očima (ok, psí oči jsou v tuhle chvíli podivná metafora), fakt, že je synem pána, který "čičí" spasitelce usiluje o život, je doufám naprosto jasný. Další "muž" v Chloině zorném poli je chrabrý příslušník "čičí" rodu. Nejlepší kamarádi "čičí" spasitelky pochopitelně nemají problém s tím, že jejich kamarádka má devět životů a jiné kočičí vymoženosti, zkrátka očekávané, okoukané, neoriginálně vykrádající ostatní teenagerovské seriály - proč se nemůžeme dočkat nedehonestujícího zpracování catwoman?(26.6.2011)

 • gejby89
  ****

  Ďalší zaujímavý seriál, aj keď som sa s hviezdičkami o jednu pomýlila, dávam 3. Je to oddychovka, na ktorú sa dá pozerať, ale zase pre mňa nie tak výborné ako OTH a PLL, či VD... A herci? No comment radšej. :D Asi aj to je jedno z negatív. Ale niektoré časti dokážu prekvapiť, uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej, a či sa tam vôbec ukáže aj nejaký herec, ktorý bude za niečo stáť :).(28.7.2011)

 • Phorbo
  *

  Hodnotím po prvním a pro mě posledním díle. Chloe zjistí, že je potomkém májského klanu lido/bohů... má drápky jak kočka a koho drápne umře. Objeví se jí podobní, kteří na ni dohlíží, a potom je tady další strana, která je chce zničit. Hlavní herečka mě vůbec nepřesvědčuje o tom, že by její tvářička neměla co do činění s výběrem na castingu. Díky jejímu herectví to určitě nebylo. Teen herci mě taky moc neberou... 1* za ... za první díl...(16.6.2011)

 • Lama.Lama
  **

  Původně jsem uvažovala nad jednou hvězdou. Je to naprosto neoriginální série, se stupidní hlavní představitelkou, která pokaždé (ale opravdu pokaždé) pronese nějakou stupidní hlášku. Ve finále je to prostě nuda, nesmyslná nuda. Jediné plus vidím v klučičím obsazení - no mám slabost pro Greye Damona :-) Taky Benjamina jsem si nakonec oblíbila. Tak za tohle bych dala jednu hvězdu. Ale stalo se takové štěstí v neštěstí. Opravdu jsem se nudila, takže jsem to dokoukala až do úplného konce (ano, vyčerpávající). A docela se to i vyplatilo. Poslední 4 minuty posledního dílu - no řekněme, že to bude tak jediné, co si z tohoto seriálu budu pamatovat. Luxusní. Konec je kulervoucí. Bohužel ty 4 minuty to všechno nezachrání..(12.3.2012)

 • - Předlouhou k seriálu je kniha "The Nine Lives of Chloe King" od Celie Thomson.