Reklama

Reklama

Mladá tínedžerka zistí, že má nadprirodzené schopnosti. Ako sa s tým vyrovná? A ako ich využije? Chloe Kingová je mladé dievča s hmlistou minulosťou. Hoci žije v USA, jej nevlastní rodičia ju adoptovali z Ukrajiny. Chloe si privyrába v obchode s odevmi. Tesne pred dovŕšením šestnástych narodenín zistí, že má nadprirodzené schopnosti. Je mimoriadne obratná a rýchla. Zrazu sa jej fantasticky zlepší sluch a v neposlednom rade sa dokáže šplhať aj po hladkých stenách vďaka svojim nechtom, ktoré dokáže zmeniť na pazúriky. Čoskoro odhalí, že je príslušníčkou prastarej rasy. Navyše sa dozvie, že by mohla byť tou, ktorá ochráni svoj druh pred ľudskými zabijakmi prenasledujúcimi jej rasu po stáročia... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Původně jsem uvažovala nad jednou hvězdou. Je to naprosto neoriginální série, se stupidní hlavní představitelkou, která pokaždé (ale opravdu pokaždé) pronese nějakou stupidní hlášku. Ve finále je to prostě nuda, nesmyslná nuda. Jediné plus vidím v klučičím obsazení - no mám slabost pro Greye Damona :-) Taky Benjamina jsem si nakonec oblíbila. Tak za tohle bych dala jednu hvězdu. Ale stalo se takové štěstí v neštěstí. Opravdu jsem se nudila, takže jsem to dokoukala až do úplného konce (ano, vyčerpávající). A docela se to i vyplatilo. Poslední 4 minuty posledního dílu - no řekněme, že to bude tak jediné, co si z tohoto seriálu budu pamatovat. Luxusní. Konec je kulervoucí. Bohužel ty 4 minuty to všechno nezachrání.. ()

Sherman.X 

všechny recenze uživatele

Příběh o dívce Chloe, která je veskrze obyčejná... až do svých šestnácti let. Při naplňování jejího šestnáctého roku života se u ní začnou ráz na ráz projevovat nelidské schopnosti. Užívá si svých nových schopností, ovšem záhy zjistí, že tahle výjimečnost nepřináší pouze pozitiva... Zjistí od svých soukmenovců, že patří k pradávnému lidu Mai, který ochraňoval egyptské faraony, ale poté zrušili svou přísahu a byla na ně uvrhnuta kletba - nikdy nebude láska mezi lidmi a Mai. Jakmile člen společnosti Mai bude mít intimní vztah s člověkem, člověk ochrne nebo zemře. Navíc po nich jde organizace Řád, jež Mai po staletí loví. Legenda Mai praví, že se objeví Sjednotitel, jenž má devět životů a který je opět pozvedne ve společnosti... a tím Sjednotitelem se ukáže býti právě Chloe King. Přišlo mi to zajímavé, jako pilot uvádějící do děje dostatečné, a myslím, že jde o slabší verzi Heroes. Jsem zvědav, co na nás seriál chystá dál... Za první díl 3. ()

Reklama

G-Athame 

všechny recenze uživatele

hodnoceni po pilotu - herecky amaterske, hlavni hrdinka 16 let, konecne da pusu klukovi a jeje on umre, vystrkujici drapky opravdu k smichu, prvni polovinu breci nevi co s ni deje a razen za minutu bojuje s tim co uz ji zabil a ma velmi vtipne hlasky a umi snad od kazdyho bojovyho umeni neco, no kouknu na druhej dil, ale zatim jedna hvezda za kamaradku hlavni hrdinky :) ()

Phorbo 

všechny recenze uživatele

Hodnotím po prvním a pro mě posledním díle. Chloe zjistí, že je potomkém májského klanu lido/bohů... má drápky jak kočka a koho drápne umře. Objeví se jí podobní, kteří na ni dohlíží, a potom je tady další strana, která je chce zničit. Hlavní herečka mě vůbec nepřesvědčuje o tom, že by její tvářička neměla co do činění s výběrem na castingu. Díky jejímu herectví to určitě nebylo. Teen herci mě taky moc neberou... 1* za ... za první díl... ()

chicab8 

všechny recenze uživatele

LAME... hlavní hrdinka nějak moc rychle akceptovala fakt, že je poslední spásou jakéhosi staletí starého a vzácného rodu čehosi, jednoduše řečeno koček, samozřejmě nemluvím o jejím domněle dobře zahraném rozhořčení nad tím, že už chudinka čičinka nebude normálně žijícím teenagerem. Klasický model Kapuletových a Montekových zaručen - "kočky" totiž nemohou mít nic s člověkem a ejhle muž snů naší ubohé šestnáctileté spasitelky je, věřtě nevěřte, člověk a ještě k tomu největší roztomilák se štěněčíma očima (ok, psí oči jsou v tuhle chvíli podivná metafora), fakt, že je synem pána, který "čičí" spasitelce usiluje o život, je doufám naprosto jasný. Další "muž" v Chloině zorném poli je chrabrý příslušník "čičí" rodu. Nejlepší kamarádi "čičí" spasitelky pochopitelně nemají problém s tím, že jejich kamarádka má devět životů a jiné kočičí vymoženosti, zkrátka očekávané, okoukané, neoriginálně vykrádající ostatní teenagerovské seriály - proč se nemůžeme dočkat nedehonestujícího zpracování catwoman? ()

Galerie (102)

Zajímavosti (1)

  • Předlouhou k seriálu je kniha "The Nine Lives of Chloe King" od Celie Thomson. (ČSFD)

Reklama

Reklama