• gejby89
  ****

  Ďalší zaujímavý seriál, aj keď som sa s hviezdičkami o jednu pomýlila, dávam 3. Je to oddychovka, na ktorú sa dá pozerať, ale zase pre mňa nie tak výborné ako OTH a PLL, či VD... A herci? No comment radšej. :D Asi aj to je jedno z negatív. Ale niektoré časti dokážu prekvapiť, uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej, a či sa tam vôbec ukáže aj nejaký herec, ktorý bude za niečo stáť :).(28.7.2011)

 • zodiak217
  ****

  I ked by človek mohol byť po prvých častiach skepticky prečo sa zbytočne unahlut. Nečakajte od tohto seriálu revolučné spracované akčné scény, príliš veľké napätie či srdcervuce scény, no príjemná hlavná hrdinka a jej mama to všetko vynahradia. Klasický zamilovaný trojuholník napadne pripomína Twilight, avšak v serislivom spracovaní to má niečo do seba. Len škoda, že americky diváci nedali tomuto projektu väčšiu šancu a tvorcovia to zabali už po prvej sérii.(5.2.2013)

 • Phorbo
  *

  Hodnotím po prvním a pro mě posledním díle. Chloe zjistí, že je potomkém májského klanu lido/bohů... má drápky jak kočka a koho drápne umře. Objeví se jí podobní, kteří na ni dohlíží, a potom je tady další strana, která je chce zničit. Hlavní herečka mě vůbec nepřesvědčuje o tom, že by její tvářička neměla co do činění s výběrem na castingu. Díky jejímu herectví to určitě nebylo. Teen herci mě taky moc neberou... 1* za ... za první díl...(16.6.2011)

 • Lama.Lama
  **

  Původně jsem uvažovala nad jednou hvězdou. Je to naprosto neoriginální série, se stupidní hlavní představitelkou, která pokaždé (ale opravdu pokaždé) pronese nějakou stupidní hlášku. Ve finále je to prostě nuda, nesmyslná nuda. Jediné plus vidím v klučičím obsazení - no mám slabost pro Greye Damona :-) Taky Benjamina jsem si nakonec oblíbila. Tak za tohle bych dala jednu hvězdu. Ale stalo se takové štěstí v neštěstí. Opravdu jsem se nudila, takže jsem to dokoukala až do úplného konce (ano, vyčerpávající). A docela se to i vyplatilo. Poslední 4 minuty posledního dílu - no řekněme, že to bude tak jediné, co si z tohoto seriálu budu pamatovat. Luxusní. Konec je kulervoucí. Bohužel ty 4 minuty to všechno nezachrání..(12.3.2012)

 • Sherman.X
  ***

  Příběh o dívce Chloe, která je veskrze obyčejná... až do svých šestnácti let. Při naplňování jejího šestnáctého roku života se u ní začnou ráz na ráz projevovat nelidské schopnosti. Užívá si svých nových schopností, ovšem záhy zjistí, že tahle výjimečnost nepřináší pouze pozitiva... Zjistí od svých soukmenovců, že patří k pradávnému lidu Mai, který ochraňoval egyptské faraony, ale poté zrušili svou přísahu a byla na ně uvrhnuta kletba - nikdy nebude láska mezi lidmi a Mai. Jakmile člen společnosti Mai bude mít intimní vztah s člověkem, člověk ochrne nebo zemře. Navíc po nich jde organizace Řád, jež Mai po staletí loví. Legenda Mai praví, že se objeví Sjednotitel, jenž má devět životů a který je opět pozvedne ve společnosti... a tím Sjednotitelem se ukáže býti právě Chloe King. Přišlo mi to zajímavé, jako pilot uvádějící do děje dostatečné, a myslím, že jde o slabší verzi Heroes. Jsem zvědav, co na nás seriál chystá dál... Za první díl 3.(20.6.2011)

 • - Předlouhou k seriálu je kniha "The Nine Lives of Chloe King" od Celie Thomson. (Zdroj: ČSFD.cz)