Reklama

Reklama

Mladá tínedžerka zistí, že má nadprirodzené schopnosti. Ako sa s tým vyrovná? A ako ich využije? Chloe Kingová je mladé dievča s hmlistou minulosťou. Hoci žije v USA, jej nevlastní rodičia ju adoptovali z Ukrajiny. Chloe si privyrába v obchode s odevmi. Tesne pred dovŕšením šestnástych narodenín zistí, že má nadprirodzené schopnosti. Je mimoriadne obratná a rýchla. Zrazu sa jej fantasticky zlepší sluch a v neposlednom rade sa dokáže šplhať aj po hladkých stenách vďaka svojim nechtom, ktoré dokáže zmeniť na pazúriky. Čoskoro odhalí, že je príslušníčkou prastarej rasy. Navyše sa dozvie, že by mohla byť tou, ktorá ochráni svoj druh pred ľudskými zabijakmi prenasledujúcimi jej rasu po stáročia... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

gejby89 

všechny recenze uživatele

Ďalší zaujímavý seriál, aj keď som sa s hviezdičkami o jednu pomýlila, dávam 3. Je to oddychovka, na ktorú sa dá pozerať, ale zase pre mňa nie tak výborné ako OTH a PLL, či VD... A herci? No comment radšej. :D Asi aj to je jedno z negatív. Ale niektoré časti dokážu prekvapiť, uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej, a či sa tam vôbec ukáže aj nejaký herec, ktorý bude za niečo stáť :). ()

zodiak217 

všechny recenze uživatele

I ked by človek mohol byť po prvých častiach skepticky prečo sa zbytočne unahlut. Nečakajte od tohto seriálu revolučné spracované akčné scény, príliš veľké napätie či srdcervuce scény, no príjemná hlavná hrdinka a jej mama to všetko vynahradia. Klasický zamilovaný trojuholník napadne pripomína Twilight, avšak v serislivom spracovaní to má niečo do seba. Len škoda, že americky diváci nedali tomuto projektu väčšiu šancu a tvorcovia to zabali už po prvej sérii. ()

Reklama

G-Athame 

všechny recenze uživatele

hodnoceni po pilotu - herecky amaterske, hlavni hrdinka 16 let, konecne da pusu klukovi a jeje on umre, vystrkujici drapky opravdu k smichu, prvni polovinu breci nevi co s ni deje a razen za minutu bojuje s tim co uz ji zabil a ma velmi vtipne hlasky a umi snad od kazdyho bojovyho umeni neco, no kouknu na druhej dil, ale zatim jedna hvezda za kamaradku hlavni hrdinky :) ()

Sherman.X 

všechny recenze uživatele

Příběh o dívce Chloe, která je veskrze obyčejná... až do svých šestnácti let. Při naplňování jejího šestnáctého roku života se u ní začnou ráz na ráz projevovat nelidské schopnosti. Užívá si svých nových schopností, ovšem záhy zjistí, že tahle výjimečnost nepřináší pouze pozitiva... Zjistí od svých soukmenovců, že patří k pradávnému lidu Mai, který ochraňoval egyptské faraony, ale poté zrušili svou přísahu a byla na ně uvrhnuta kletba - nikdy nebude láska mezi lidmi a Mai. Jakmile člen společnosti Mai bude mít intimní vztah s člověkem, člověk ochrne nebo zemře. Navíc po nich jde organizace Řád, jež Mai po staletí loví. Legenda Mai praví, že se objeví Sjednotitel, jenž má devět životů a který je opět pozvedne ve společnosti... a tím Sjednotitelem se ukáže býti právě Chloe King. Přišlo mi to zajímavé, jako pilot uvádějící do děje dostatečné, a myslím, že jde o slabší verzi Heroes. Jsem zvědav, co na nás seriál chystá dál... Za první díl 3. ()

Mirischka 

všechny recenze uživatele

Nápad je víc než dobrý, jen by to do postavy Chloe chtělo trochu lepší herečku...nic proti Skyler, ale na hlavní role jaksi nemá. A teď přímo k seriálu...první díl slušné a potom to šlo několik dílů pěkně z kopce. Od šestého dílu si ale nejspíše autoři uvědomili, co fanoušci chtějí a že se jim jejich trojúhelník Chloe-Alek-Brian nevydaří, protože postava Briana je prostě nijaká a bohužel nejsme u the Vampire diaries. Navíc postava Aleka je asi o milion procent zajímavější, jako jediný je vtipný a vždy pomůže zachránit kůži slečny Kingové....přidejte k tomu ještě obličej Benjamina Stonea a všem teenagerkám zaplesá srdce...prostě další americký seriál. Uvidíme jak daleko se dostane. ()

Galerie (102)

Zajímavosti (1)

  • Předlouhou k seriálu je kniha "The Nine Lives of Chloe King" od Celie Thomson. (ČSFD)

Reklama

Reklama