Nevím jak přesně vyjádřit rozporuplné pocity, které mě hážou od mantinelu Trapná puritánka k mantinelu Čert vem Larryho Flynta a jeho podnikání, tolik k obsahu. Formanova forma mě opět nezklamala a výběr Woodyho nemohl být lepší volbou, mám toho chlapa ráda a v roli sedí jak osina v prdeli. Ale ta Courtney+příšerný dabing, raději no coment, chci věřit, že volba se řídila skutečnou předlohou (asi ne, když hraje i v Měsíci). Co oceňuji, byl jejich krásný oddaný čistý vztah, který Flynta poslal tam, kde je dnes (i díky právníkovi s lidskou tváří). Jinak se shoduji víceméně ve všem s uživateli SexyAjinka, Miro CZ, Genero, Ospalek, godspeed a závěr ve zkratce za mě napsal Oogi.☺(20.2.2012)

90% - Já miluji Formanovy filmy za to, že jsou neuvěřitelně nadčasové, a vždy aktuální. Režisér si i v tomto případě vybral zcela svérázný námět, a naprosto přirozeným a přesvědčivým zpracováním z něj udělal dílo s mnoha otázkami, které člověku vrtají hlavou. Na poprvé bych mu tak vysoké hodnocení nedal, protože se mi zdálo, že se film zbytečně snaží šokovat. Brzy jsem si ale opravil názor. Šok zde není prvoplánový účel, ale následek divákova hlubšího bádání a uvažování. A to mě na "Lid vs. Larry Flynt" opravdu vzrušuje.(19.12.2005)

Další obdivuhodné dílo Miloše Formana. Tentokráte se zase zaměřil na skutečný život reálné osoby. Velice se mi líbila Courtney Love, která patří mezi ty představitelky, které mají obličej na ztvárnění feťaček či jiných zubožených existencí. Proč asi, že?:) Opět mě nezklamal Edward Norton a mile zaujal Jan Tříska. Ke zbytku není co dodat.(24.2.2008)

Zvláštní film. Zvláště s ohledem na to, co oni považovali za nechutnou pornografii. Jen se podívejte dnes! Stokrát horší, ale doba a především lidi si na to zvykli(?), tak možná i proto nejsou podobné žaloby. Snad jen ze strany církve. Spoiler! Jinak scéna, která se mě nějak výrazně dotkla (a kvůli které dávám 5 *), byla smrt Althey. Překrásně natočeno až mě zamrazilo, jak to bylo působivě skutečné.(27.2.2008)

• troufalka

Nemám ráda ani americký způsob života (konkrétně to, co považují za svobodu), nemusím ani Formana a už vůbec ne takové týpky jako je Larry Flynt. Přesto se Formanovi nevyhýbám, asi dva jeho filmy se mi opravdu líbily (poznámka pro méně chápavé uživatele - tenhle to nebyl). Dívala jsem se hodně pozorně a dodívala se až do konce. Nemůžu říct, že by mě někateré aspetky filmu neujaly (chápavější uživatelé to možná správně odhadují na kameru nebo hudbu). Skutečnost je ale jiná. Film má vcelku jednu prostou myšlenku. A sice tu, že svoboda je i pro prase. Hurá, ať žije Amerika!(5.9.2014)

• - Altheu si mohla zahrát také Kimberly Williams-Paisley, ale odmítla kvůli velké míře nahoty postavy. Do role byly dále zvažovány Cameron Diaz, Patricia Arquette a Mira Sorvino. (Dr Lizal)

• - Courtney Love, která ztvárnila striptérku Altheu Flynt, se sama dříve jako striptérka živila. (Kubrickon)

• - Miloš Forman tvrdí, že Courtney Love přišla na jejich první schůzku pod vlivem drog. Ve chvíli, kdy se ji chystal odmítnout, mu však došlo, že je pro roli Althey dokonalá. Roli jí nabídl pouze pod podmínkou, že se po celou dobu natáčení nedotkne drog a denně se podrobí testům na jejich přítomnost v krvi. Courtney Love dodnes tvrdí, že ji právě Forman dostal z drogové závislosti, což jí umožnilo obnovit kariéru. (Kubrickon)