Film o svérázném bojovníkovi za svobodu slova výborně zapadá do Formanovy filmografie. Režisér dal velkou příležitost Woodymu Harrelsonovi a ten se ji skvěle chopil. Courtney Love je další Formanem výborně obsazená neherečka, která je tu víceméně sama za sebe. Při opakovaných sledováních mě čím dál víc ruší Jan Tříska. Nějak mi připadá jako parodie na profesionálního zabijáka. A tohle asi mělo být myšleno vážně.(20.2.2012)

Dozvědět se něco zajímavého ze života věčného provokatéra, rebela a buřiče Larryho Flynta prostřednictvím vyzrálého filmu Miloše Formana, není vůbec špatná volba. Forman sice přistoupil k tématu pornografie až příliš cudnou formou, ale na ostatním si dal velmi záležet. Výběr Woodyho Harrelsona do hlavní role byl na místě, protože nějaká vnějšková podoba s porno králem tady skutečně je a Courtney Love sice ve filmu nedopadne dobře, ale roli zvládla se ctí. Zajímavému filmu chyběla větší otevřenost kolem Flyntova prosazování pornografie, protože cudnost tento film opravdu nepotřeboval. 80%(17.12.2010)

Tak trochu nasilu téma o slobode slova a pornografickom priemysle. Formanovi sa podarilo podať Flinta so všetkými jeho slabosťami a negatívnymi vlastnosťami, čomu dopomohol životný výkon Woodyho Harrelsona. Forman sa príliš hrá so slovíčkami, snaží sa obhajovať osočovanie verejne známych osobností právom na slobodu tlače tým, že z kňaza urobí nesympatického blba, ktorý si to vlastne zaslúži. Výborná réžia a kontroverznosť témy urobila z filmu zaslúžene veľkú udalosť. Na druhý krát dávam onomu slovíčkareniu viac za pravdu, pretože to objektívna pravda proste je. A Formanove korčuľovanie na tenkom ľade medzi umením a zábavnosťou je jednoducho neodolateľné a málokto mu môže konkurovať.(15.2.2007)

Miloš Forman zase po letech objevil scénář, který ho nadchl. A to i přesto, jak sám tvrdí, že nikdy si u stánku nekoupil časopis Hustler. Pornografický magnát, pohrdajíc soudem a bojujíc za svobodu projevu má dvě poloviny. Flyntovo stoupání kariérním žebříčkem a jeho mimořádně intenzivní vztah se striptérkou na straně jedné, a výjevy ze soudní síně na té druhé, které jsou však mnohdy zdlouhavou moralitou. Přesto Forman nabízí velmi zajímavý a velmi angažovaný kousek, který předkládá výtečné herecké výkony a jistou režii. A ze židle zvedne nejednoho ateistu a puritána.(11.9.2013)

Film, ve kterém je všechno na svém místě. Woody jako Flynt náležitě vtipný a vyšinutý, ohyzdná feťačka Courtney Love adekvátní jako ohyzdná feťačka Althea Flynt, mravokárci obracející oči v sloup a dštící síru na Santu roštujícího přičinlivého Elfa a křesťané plakající nad rozlitým semenem. Když jsem jako jinoch rozlepoval stránky ohmataného Hustlera, nikdy mě nenapadlo, jakým martyriem si musel projít pornografický vizionář a průkopník v boji s katolickými obránci veřejné morálky, když se rozhodl bez skrupulí ve svém periodiku ukazovat kundu a vyslovit hypotézu, že kněz šuká. Podle mě je Larry Flynt jedním z hrdinů své doby, ale jak praví jeho vlastní životní pravda, názor je jako díra v prdeli - každý má nějaký .(19.2.2012)

• - Celosvětová premiéra proběhla 13. října 1996 na New Yorském FF. (Varan)

• - Edward Norton byl již na vrcholu své kariéry, přesto přijal vedlejší roli Larryho (Woody Harrelson) právníka, protože toužil spolupracovat právě s Milošem Formanem. (Kubrickon)

• - V roli dr. Boba vystupuje reálný Flyntův lékař Blaine Nashold M. D. (Kubrickon)