Škoda, že Miloš je tak trošku lenoušek a tak v době kdy měl formu jak hrom , což bylo prakticky celý jeho tvůrčí období zase tolik filmů nenasekal. Lid versus Larry Flint se může opřít o vynikající herecké výkony všech tři hlavní hrdinů, zejména Woody a Edward tady předvádí vyšší hereckou. U Courtney nevím, zda tu fetku tak skvěle hrála a nebo byla opravdu sjetá. Po hereckých výkonech působí ve filmu nejsilněji dialogy, ale bohužel ne po celou dobu. Ty nejlepší slovní perličky nafasoval Edward Norton a hlavně ve svý první řeči před porotou předvádí balzámek pro moje ouška. Bohužel film má i slabiny, některé pasáže působí nesdělně, zdlouhavě a nudně. Postavě Jana Třísky měla být určtě věnována větší pozornost, protože dva záběry na hlavu a pak bum bum, to působí poněkud odbytě. Tematicky se Miloš tradičně trefil do mého naturelu naprosto přesně, takže hlavní myšlenka filmu působí po letech pořád nejen atraktivně, ale mnohem mnohem aktutálněji než kdy dříve.(30.1.2015)

Miloš Forman se nebál sáhnout po kontroverzním tématu a natočil film o dlouhém boji pornomagnáta za svobodu slova a tisku, zaručenou ústavou. Woody Harrelson tady předvádí asi svůj životní výkon, Edward Norton se definitivně zařadil mezi americkou hereckou elitu a vdova po ex-zpěvákovi Nirvany Cobainovi, Courtney Love dokazuje, že kromě vloh pro zpěv (skupina Hole), má talent i na herectví. Pozoruhodná je i minirolička Jana Třísky v roli atentátníka.(15.12.2002)

"Udělal jsem ze světa jeden velikej bulvár!" Formanův zlatý hřeb kontroverzních komedií. Příběh popisuje zrod Larryho Flynta (Woody harrelson), který od vedení malého nočního klubu se stal majitelem jedním, z nejčtenějších porno časopisů v USA. Ovšem než se majitel Hustleru stal slavný, musel se nejdříve stát obětním beránkem právního systému. Film je natočen skvěle. Komediální drama, které je svým způsobem nečekané. Díky výborným hercům jako Harrelson nebo Norton je film skvěle obsazenou komedií. Je pravda, že místy je hořký, ale soudní procesy jsou jedna velká psina. Rychlý sestřih mi nikterak nevadil, na druhou stranu je délka dvou hodin trošku příliš a tak místy je film mdlý. (82 %)(23.8.2014)

Další strhující příběh složitého člověka, který do společnosti jednoduše nezapadal. Forman dokáže s jistotou pobavit, dojmout, ale především udržet pozornost i u méně zajímavých částí života, i když je pravda, že Larry Flynt je obzvláště štědrou postavu k zfilmování. Woody Harrelson v roli napůl sympatického boháče přesně pracuje s postavou, ovšem i ostatní herci jsou dokonale přirozeně realističtí. Drobnosti na vytknutí by se samozřejmě našly, jenže kdo by se tím zabýval, když lze tak lehce podlehnout síle vyprávění.(30.9.2015)

No není to taková pecka jako téměř všechny předchozí Formanovy filmy. Líbí se mi ale, že scénář ukazuje zároveň s bojem o svobodu slova také "prázdnotu", "nesmyslnost" a jistou demagogičnost hlavní postavy, Larryho Flynta - jeho argumenty ve scéně před obrovským plátnem jsou lehce vyvratitelné, film se k jeho osobě vyjadřuje dostatečně reflexivně právě skrz ukázání jeho soukromého života. Ale filmařsky je to bohužel nuda. Nade vše je tu příběh.(19.2.2012)

• - Hollywoodské sídlo, kde se filmový příběh natáčel, je skutečná vila Larryho Flynta, kde počátkem osmdesátých let pobýval. (Kubrickon)

• - Rezidence, která ve filmu představuje Flyntovo (Woody Harrelson) sídlo v Ohiu, sloužila jako dočasný domov Tomu Cruisovi a jeho rodině, když v Memphisu natáčel snímek Firma (1993). V domě je dodnes za sklem uchováván zbytek zubní pasty, který tam populární herec zanechal. (Kubrickon)

• - Miloš Forman Courtney Love dovolil přizpůsobit postavu Athey přizpůsobit více své osobnosti. (Nancy...)