Vůbec se nedivím, že tenhle film v roce 1996 spustil v Americe poprask. Otevřel totiž sérii témat, o kterých se v Americe ani dnes příliš nemluví. A ne jen tak ledabyle...ale rovnou to odpálil pěkně v kopě a po hromadě v jednom uceleném filmu. Život Larryho Flynta prostě nebyl pro pruďase. Ne nadarmo totiž už od dětství vím, že Hustler byl vždycky nejdrsnější časák na trhu. Je teda pravda, že v dnešní době už to zřejmě nikoho nepřekvapí, protože dnes už pomalu i desetiletý dítě na základce ví, co je to fisting, ale tenkrát to byl masakr. A já jsem moc rád, že u té hysterie stál právě Miloš Forman. Je totiž hrozně fajn vidět, že zvolenou šanci neváhal využít a pěkně Hollywood tenkrát pozlobit. Dneska už si to nikdo nedovolí.(12.3.2018)

Dozvědět se něco zajímavého ze života věčného provokatéra, rebela a buřiče Larryho Flynta prostřednictvím vyzrálého filmu Miloše Formana, není vůbec špatná volba. Forman sice přistoupil k tématu pornografie až příliš cudnou formou, ale na ostatním si dal velmi záležet. Výběr Woodyho Harrelsona do hlavní role byl na místě, protože nějaká vnějšková podoba s porno králem tady skutečně je a Courtney Love sice ve filmu nedopadne dobře, ale roli zvládla se ctí. Zajímavému filmu chyběla větší otevřenost kolem Flyntova prosazování pornografie, protože cudnost tento film opravdu nepotřeboval. 80%(17.12.2010)

Díky Sidneymu Pollackovi jsem objevil kouzlo kontroverzních snímků a jelikož silně tíhnu i k Formanovi, byl jsem zvědav jak si s tímto tématem poradí on sám. Bez váhání prohlašuji-poradil si skvěle. Nadprůměrné drama o boji za svobodu a práva nepříliš dobráckého "pornomagnáta", kterému jsem i přes jeho záporné stránky musel fandit. Harrelson, Love, Norton-všichni hrají ukázkově a když je do tohoto filmového koktejlu přimíchán perfektní scénář a výborná hudba, nelze si nepochutnat. 80%(3.4.2011)

Film českého režiséra Miloše Formana, který byl v roce 1997 nominovaný na dva Oscary.Snímek vypráví o mladíkovi ,který se velmi orientuje v sexualním průmyslu.Tržby v americe se přiblížili 20,300,385 dolarů.Vživotopisném filmu se objeví i český herec Jan Tříska který má za sebou řadu vynikajících amerických ,ale i českých rolí.Famozní děj filmu Lid versus Larry Flynt vemě vyvolal zvláštní zážitek, který si budu připomínat při každém shlédnutí tohoto díla.Mé hodnocení ,nic jiného než pět hvězdiček ****.Není nic co bych vytknul a prot oporučuji všem :-)(23.2.2008)

Proč mi tam ke konci filmu vadí až moc excentrická Courtney Love? Beru to tak, že předávala vlastní zkušenosti na plátno a měla tak dejme tomu velkou "výhodu" jak se sjednotit s rolí, ale proč mi to tam tak nesedělo? A z jakého důvodu Larry Flynt po ochrnutí začal mluvit jak typicky jižanskej redneck?! Když odmyslím tyto dvě věci, které mi k celé parádě neseděly, nutno říct, že Forman opět dokázal, že je jeden z nejlepších filmových vypravěčů za kamerou. Opět našel balanci pravdivé story a za doprovodu demokraticky přijatelných detailů ze všeho udělal opravdu povedený film.(13.8.2014)

• - Právník Alan Isaacman (Edward Norton) nebyl jediným Flyntovým advokátem. Například ve scéně, kdy jsou Issacman a Flynt postřeleni, byl ve skutečnosti zasažen kulkou advokát Gene Reeves Jr., který se stal v dubnu 2012 soudcem v Gwinnett County v Georgii, a to ve stejné budově soudu, ze které Flynt a Issacman vycházeli v době před atentátem. (Dr Lizal)

• - Edward Norton byl již na vrcholu své kariéry, přesto přijal vedlejší roli Larryho (Woody Harrelson) právníka, protože toužil spolupracovat právě s Milošem Formanem. (Kubrickon)

• - Woody Harrelson používá ve filmu zlaté kolečkové křeslo patřící skutečnému Larrymu Flyntovi. (Kubrickon)