Díky Sidneymu Pollackovi jsem objevil kouzlo kontroverzních snímků a jelikož silně tíhnu i k Formanovi, byl jsem zvědav jak si s tímto tématem poradí on sám. Bez váhání prohlašuji-poradil si skvěle. Nadprůměrné drama o boji za svobodu a práva nepříliš dobráckého "pornomagnáta", kterému jsem i přes jeho záporné stránky musel fandit. Harrelson, Love, Norton-všichni hrají ukázkově a když je do tohoto filmového koktejlu přimíchán perfektní scénář a výborná hudba, nelze si nepochutnat. 80%(3.4.2011)

Lid vs. Larry Flynt je jeden z Formanových filmových klenotů. Ač to bude znít odvážně, není o nic horší než Amadeus, či Přelet nad kukaččím hnízdem. Na silném dramatickém příběhu se mi líbí to, že ukazuje amreický sen tak trochu jinak. Kontroverze, jež tento film vzbudil je jeho nejlepší vizitkou, protože tento film musí skutečně běžné američany mást. Jak je možné, aby byl bojovníkem za lidská práva, člověk s tolika špatnými vlastnostmi? Asi to není jedoduché strávit. Každopádně film je zvládnutý po všech stránkách naprosto parádně a Woody Harrleson zde září.(28.11.2004)

Woody Harrelson na nás každou chvíli po boku kolegy McConaugheyho vybafne v drsném seriálu True Detective, zatím se ale do beden pravidelně v reprízách vrací jako excentrický magnát Larry Flynt. Co všechno si lze představit pod pojmem sexuální průmysl? V režii Miloše Formana se divák snadno přesvědčí, že začínat v Americe s vydáváním prvního erotického (to je slabé slovo) magazínu tehdá nebyl žádný med. Respektovaný herec zde filmovému Larrymu propůjčil doslova omračující dávku charismatu, který pod jeho pokličkou tiše vře až do úplně posledního napínavého soudního sporu... Stejně to je borec. Oba dva.(8.1.2014)

Jeden z nejdůležitějších a zároveň jeden z nejvtipnějších filmů Miloše Formana. O pornografii tu v žádném případě nejde. Hlavním bodem je tu svoboda tisku a právo vyjádřit veřejně svůj názor bez ohledu na pohoršlivost pokrytecké společnosti. Herecké obsazení brilantní (kromě Woodyho Harrelsona a Edwarda Nortona tu zazáří také Jan Tříska). Nadčasová záležitost, kterou by měli vidět především ti, kteří si ani neuvědomují, že druhým omezují nezpochybnitelné právo vyjádřit svůj názor, ať je jakýkoli.(19.2.2012)

Nevím jak přesně vyjádřit rozporuplné pocity, které mě hážou od mantinelu Trapná puritánka k mantinelu Čert vem Larryho Flynta a jeho podnikání, tolik k obsahu. Formanova forma mě opět nezklamala a výběr Woodyho nemohl být lepší volbou, mám toho chlapa ráda a v roli sedí jak osina v prdeli. Ale ta Courtney+příšerný dabing, raději no coment, chci věřit, že volba se řídila skutečnou předlohou (asi ne, když hraje i v Měsíci). Co oceňuji, byl jejich krásný oddaný čistý vztah, který Flynta poslal tam, kde je dnes (i díky právníkovi s lidskou tváří). Jinak se shoduji víceméně ve všem s uživateli SexyAjinka, Miro CZ, Genero, Ospalek, godspeed a závěr ve zkratce za mě napsal Oogi.☺(20.2.2012)

• - Ve filmu nabídne Larry Flynt (Woody Harrelson) odměnu 1 milion amerických dolarů za dopadení vraha J.F. Kennedyho. Otec Woodyho Harrelsona a Bretta Harrelsona byl dlouho dobu podezříván z účasti na této vraždě. (Dr Lizal)

• - Rezidence, která ve filmu představuje Flyntovo (Woody Harrelson) sídlo v Ohiu, sloužila jako dočasný domov Tomu Cruisovi a jeho rodině, když v Memphisu natáčel snímek Firma (1993). V domě je dodnes za sklem uchováván zbytek zubní pasty, který tam populární herec zanechal. (Kubrickon)

• - Courtney Love byla v průběhu natáčení několikrát zatčena ve státech Mississippi a Tennessee za nošení pobuřujících a odhalujících šatů na veřejnosti. (Dr Lizal)