Parker (Jason Statham) je zloděj, který chce vyloupit budovu, kde jsou uložené peníze v zábavním parku. Jeho tchán Hurley (Nick Nolte) mu tuto práci domluvil a doporučil mu další čtyři zloděje. Parker loupež vede a je převlečený za kněze. Když dostane znamení, jde do budovy, kde naráz s dalšími dvěma kumpány přepadne hlídanou místnost s penězi. Další jeho pomocník August Hardwicke zapálí stoh se slámou, aby odvedl pozornost. Kvůli ochrance, která ho zastavila, se ale nedostal k tomu správnému stohu a tak musel zapálit jiný, který se dostal až k nebezpečnému materiálu, který vybuchl a jeden člověk zemřel. Parker vybere peníze a utíká pryč. Po cestě je nabere do hasičského vozu poslední, pátý komplic Carlson. Parker chce rozdělit peníze, ale lupič Melander mu nabízí, aby dal svůj podíl na nový kšeft, který všem vynese dva miliony na hlavu. Parker odmítá a ostatní se rozhodnou ho zabít. Parker je postřelen a za jízdy vyskočí z auta. Melander říká, aby ho Hardwicke dodělal. Tomu se moc nechce, ale pak jde a vystřelí. Poté Parkera kopne dolů ze stráně. Parker ale žije a v příkopu ho najdou kolemjedoucí lidé. Ti ho odvezou do nemocnice, kde se Parker probere a dřív než přijede policie, zmizí převlečený za zdravotníka. Poté se jede převléct, sežene si zbraň a jede vykrást směnárnu, kde proplácejí šeky. Při tom postřelí jednoho člověka z ochranky do nohy, ale pak mu zavolá sanitku. Parker pak volá Hurleymu a říká, že má problém, vše mu vysvětlí a chce po něm klienta Melandra. Ten se jmenuje Dancinger a je to velký boss v Chicagu... (TV Prima)

chytri

Takova slušná kopie Gibsonovi odplaty. Standham se tak trošku zaškatulkovává do úrovně Van Damma, Segala a podobných veteránů, kteří točej jeden akčňák za druhým, ale kvalita těch filmů jde dolu. Celkově zklamání. ()

Khronos

Po skutočne fantastickom "Safe" a veľmi dobrých Elitných zabijákoch a Mechanikovi mi táto "Stathamovka" prišla ako sračkovitá prehliadka luxusu a lá Geissenovci. Filmu chýba potrebná dravosť a spád, J Lo radšej nech sa venuje spevu. Hviezda za to parádne Bentley. ()

migl

Statham ak nechce spadnúť na úroveň S.Seagala tak by si mal dať pauzu(opatrnejšie vyberať scenáre), a netočiť béčkové/céčkové nezmysly jeden za druhým ako z pásovej výroby. Lopézka tam bola akože na čo,zámer ešte viac strápniť tento film?? ()

fabregas1

Parker je dobrý film, ale pořád jde o slabší kousek ve kterém opět, zase řádí Statham. Na něj až moc málo akce. Film potřebuje zkrátit a Lopézku využít hned od startu. Jinak bitka v hotelovém apartmá byla hodně povedená :) ()

mieshock

Celkom podarená klasika, nenudil som sa a film slušne ubiehal. Ale scéna s vyzliekaním Jenn, ty kks... to čo bolo ? akože pekne trápne, len aby ukázala že je stále ešte ošukatelná... (otom potom) Tak za toto hviezda dole. ()

dudel3333

velmi ale velmi podarene,Od hereckeho obsadenia,zapletky až po vyvrcholenie.A hlavne Statham nie je nepremožitelní a ide mu aj krv ()

Pickardino

..a mne tam ta linka s pipkozni pani Lopezovou pomohla jako ta trocha koreni, co dela z podezrele vypadajiciho jidla neco, co snite. Jinak by to bylo asi podstatne hur zkousnutelne. ()

Sedmilhář

Celou dobu jsem si říkal, že to přece nemůže být tak schématické, linární a nereálné...komu se líbilo Komando, ten ocení i nereálného a nesmrtelného Parkera...pro mě to bylo veiké zklamání :( ()

Allein4

Nenáročný a svižný akční film s mnohokrát ohraným motivem. Tvůrci zde vsadili na oblíbeného drsného Turka (který tentokrát dostával pořádné nakládačky) a na sexy latino Jennifer Lopez (která konečně dokázala, že možná hrát umí). Pokud o trochu jinou režii se nepovedl - mnohokrát přehrávané a připomínané scény byly velkou přítěží a doslova otravovaly a zbytečně kouskovaly samotný příběh. Parker samotný, i přes to, že dostával jednu nakládačku za druhou, několikrát byl postřelen a zastřelen a několikrát byl bodnut a probodnut, byl nezmar, který dokázal pořád rozdávat pravé háky a nezastavilo ho nic....jednoduše - trochu více věrohodnosti by vůbec nevadilo! ()

Gyl

Opět super film s Jasonem Stathamem. Tenhle chlap mě v rolích krutodrsnejch gangsterů a převozníků prostě baví! Vždycky se dokáže ovládat, vždycky je precizní a vždycky udělá hroznou paseku. Jennifer jsem ani nepoznal. Hehe. Doporučuji tenhle film všem, co si myslí, že práce realitního makléře je snadná a dobře placená :-) ()

zeromen

Jason Statham, je mašina na výborné akční filmy, jeden z malá co si vybírá kvalitní filmy. Doufám že tak rozjetý vydrží dlouho. Parker až na jednu hvězdičku nemá chybu. Tou chybou je Lopezka. ()

komando20

Stále je to ten priemerný a lahko stravitelný Jason Statham, žiaden velky trhák ale určite to patri do tej lešpej polovice od Stathama ()

vlk++

Fandům Stathama ani nebude vadit, že to má skoro ke dvou hodinám, 2x ho zastřelí, 3x probodnou, 4x umlátí... počkat, to už máme 9 životů? No ale Jasoň je tvrďák a když někdo nedodrží dohodu jako že zapálí jiný balík slámy nebo mu nechce dát jeho podíl, tak je jedno, jestli proti stojí nájemný zabiják nebo šéf mafie, tady jde o princip, že, a Jasoň nemá rád chaos. A Missis Lopezová? Tam dělá ... křoví, teď jsem zaváhal, jestli napsat pěkné ;) Ale bývaly časy, kdy měla docela slušné role, viz Dost/Enough (2002). Už jsem říkal, že jsem fanda Stathama? Za mě 3*;) ()

flouny8

Od dob Kurýry to jde s Jasonem celkem z kopce. Tohle je jeden z jeho lepších počinů a ani tak to neni žádná sláva. Zbytečná stopáž skoro dvě hodiny je zbytečné a natahovaná prdelatou rádoby herečkou Lopez. Průměrné béčko. ()

medveed

Klasická drsná škola a povedená kriminálka, která nepůsobí křečovitě. Jako celek pak zanechává svěží dojem. 70% ()

Da_reba

Dobré akčné B-čko. Prakticky non-stop akcia tak si to predstavujem! Nie tie sračky čo točia poslednú dobu. Dal by som aj štyri * ale to jednoducho nejde, Jason je skrátka nesmrtelný, či už po nom strielajú, vyskakuje z okna alebo donho bodajú nožom, miestami mi to až vadilo. Ktomu tá p**** čo neustále len stresuje a hysteričí. Čo už, nakoniec dostala prachy a ani si to nemusela odšukať! To sa málokomu podarí... ()

sajez

Vcelku dobrá Stathamovka kterou zkazil nástup Jennifer na scénu a tím i odlehčení filmu a tak to nakonec nebyla pomsta tak šťavnatá jak mohla být.Příště míň kecat a víc mlátit. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

Shane Black a Robert Downey chystají film