poster

A Walk in the Woods

 • Austrálie

  A Walk in the Woods

 • Velká Británie

  A Walk in the Woods

Dobrodružný / Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  ***

  Čekal jsem mnohem horší film. Když jsem viděl ukázky, tak se mi asi dvakrát udělalo šoufl a musel jsem si zvýšit dávku medikamentů, naštěstí mé obavy se ukázaly být ne zcela oprávněné. Stává se mi to vyjímečně, ale jednou do roka, tohle potrefí i nejvíc erudovaného kririka na světě, našeho svalovce Dwejna! Když pominu otylého a asi nejen věkem sešlého Nicka, dá se těch 98 minut přežít celkem v klidu. Je tam sice pár trapných a hluchých míst, ale člověk se tam i prákrát od srdce zasměje a když k tomu připočtu opravdu nádherné, přírodní scenérie, tak je ta moje trojka absolutně zasloužená.(14.1.2016)

 • bourec
  ****

  Zpočátku sem měl problém s mutujícím Noltem,navíc ten chlap asi dost chlastá,přišel mi takovej nafouklej,něco jako Rourke.Postupně sem si zvyknul,a hlavně v první hodině sem se několikrát vod srdce zasmál.fakt vtipný,možná pro ty,co i v tomhle vyprávění hledali hlubší pointu,třeba co by se mohlo stát s tim hovnem,co tam Boby zakopal,ale pro mě jako pro jedince hledajícím bohapustou zábavu pohybujících se obrázků to bylo fakt dobře natočeno i zahráno,a nebejt trochu nedomrlýho konce,a snad kdyby tu cestu dorazili až do cíle,dám pětku jak vyšitou.na svý možnosti pecka.80%.(2.7.2016)

 • Malarkey
  ****

  Nemám úplně pocit, že by se s filmy podobného ražení roztrhl pytel. Zažil jsem Pouť, pak Divočinu a teď je tu tahle nenápadná Procházka do lesa. Každý z filmů si sice bere jako bernou minci nějakou stezku na našem světě, ale každý se k tomu staví naprosto odlišně, což zrovna u tohoto filmu speciálně, opravdu hodně respektuji. Dva páprdové se rozhodnou na poslední výpravu svého života a kupodivu to není tak moc filozofické, jako spíš humorné. A to je dobře. Ta cesta mě s nimi hrozně bavila. Nick Nolte třeba vypadá, jak kdyby při každém dalším výšlapu měl umřít a Robert Redford pro změnu, jak kdyby měl o dvacet let míň. Každý má něco do sebe a dohromady tvoří skvělou dvojku, která se brodí přírodou, aby nezapomněli na to, na jaké planetě to vlastně žijí. Nemůžu si pomoct, ale už to mi přijde hrozně sympatický.(9.5.2016)

 • Pedross800
  *****

  Ti dva hláškující dědci mě totálně odrovnali!!! Hlavně Nick byl k popukání, u něj člověk šel do kolen jen ho viděl vystupovat z letadla a už věděl, že s ním zažije pořádnou prču nejen Redford. Tak moc jako u tohodle jsem se už dlouho od srdce nenasmál, vážně ne. A nechápu to celkem vlažné hodnocení tady. Že by snad stáří moc nevonělo mládeži?? Je to na míle daleko lepší než Divočina s Renéé i než Pouť do Santiaga. Nádherně humorná sonda dvou bardů co to ani na stará kolena nemíní jen tak zabalit a tak seberou batohy a vyrazí na tůru napříč úchvatnou krajinou, co víc si přát? Takže nenechte se odradit kdo váháte a na tenhle špacír vyrazte s nimi, stojí za to!!!(2.11.2016)

 • zdenny
  **

  Obvykle mám velice rád filmy, ve kterých hrají staré chlapské legendy filmového plátna. V těch chvílích říkám, že i kdyby tam seděli na záchodě a dvě hodiny jen kecali, dám tomu alespoň čtyři hvězdy. Jenže bohužel tady toto bylo fakt mimo. Tedy mimo mě. Od takovýchto jmen a navíc v jejich věku bych očekával lehkou sebeironickou komedii, která srší nadhledem a životními moudry. Dočkal jsem se fakt nechutně tlustého Nolteho a jediného "zlomového" počinu, kdy vylije celý obsah vábně vypadajícího bourbonu. Jako že už nebude nikdy pít. No, takových keců jsem fakt dalek. Co mě bavilo, tak to byla apalačská trasa, člověk má chuť se tam taky pár dnů projít. Nádherná přiroda, příjemní lidé a hlavně - žádní zasraní cyklisti. PS: SPOILER: Kluci plánovanou trať ani nedošli celou, ale i to stačilo na to, aby o tom jeden z nich napsal knihu. Fakt bych si rochnil v tom číst si o přiblblých historkách nějakého starého pána. KONEC SPOILERU. PPS: Musím ale uznat, že Robert Redford na svůj věk vypadá hodně dobře.(6.3.2016)

 • - Spoiler: V knize se uvádí, že jedné noci slyšeli Bryson a Katz venku před stany hluk, ale nikdy nepotvrdili, že to byli medvědi, jak ukazuje film. (Cheeker)

 • - Appalačská stezka vede ze státu Georgia do státu Maine a prochází celkem 14 státy. Měří zhruba 3 500 kilometrů a je nejoblíbenější dálkovou turistickou trasou v USA. (Cheeker)

 • - Robert Redford v roce 2007 v rozhovoru řekl, že chtěl, aby si s ním naposledy zahrál Paul Newman. Jenže Newmanovi byla diagnostikována rakovina a už nebyl schopen se role ujmout. (Cheeker)