Regan je kolem třiceti, má práci, kterou se chlubí a přítele, který na ni nemá moc času. Setkává se s kamarádkou ze střední, Becky, která jí oznamuje šťastnou novinu. Bude se vdávat. Regan jí to naoko moc přeje, ale ve skutečnosti to nechápe. Okamžitě volá dalším dvěma kamarádkám ze střední, Geně a Katie, aby to probraly. Jak to, že Becky, nejošklivější z nich a dost tlustá, se bude vdávat jako první a navíc za pohledného a bohatého mladého muže? Nechápe to ani Gena, závislá na kokainu, ani Katie, která nevynechá jedinou příležitost k pobavení, užívání party drog a náhodnému sexu. O půl roku později se koná svatba. Regan s kamarádkami připravují pro Becky rozlučkovou party. Na večeři se Gena potkává se svým bývalým přítelem Clydem a Katie s Joem, který jí na střední dodával drogy. Katie pro Becky objednala představení striptéra a Becky se baví až do okamžiku, kdy jí striptér osloví hanlivou přezdívkou a je po legraci. Becky je jasné, že mu to mohly říct jen kámošky ze střední. Večírek končí. Ne však pro Regan, Genu a Katie, které pokračují v pití a také ve šňupání kokainu. Jsou tak rozdivočelé, že si vyzkouší Beckyiny svatební šaty. A protože je Becky dost při těle, nacpou se do nich hned dvě najednou. To má za následek, že šaty prasknou. Navíc je Katie potřísní krví, která jí začne kvůli kokainu téct z nosu. Svatba je ráno a je potřeba, aby šaty okamžitě nějak uvedly do původního stavu. Majitelka obchodu, kde šaty Becky zakoupila, už stejné nemá, má jen takové, které si vysnila Regan a ta v žádném případě nepřipustí, aby se Becky vdávala v šatech jejích snů. Večer nabírá na obrátkách a dívky se dostávají do kuriózních situací a šaty stále nejsou spravené. Navíc vychází najevo různá tajemství z jejich dávné minulosti... (TV Prima)

Thomick

"You know what this is like? It's really just like high school but instead of french homework it's my dick." - "Well, that's not true because french was actually hard." --- Třeba mě zabijte, ale já budu Bachelorette vždycky řadit nad Hangover. A to hlavně kvůli castingu, jinak pozoruhodně kritizovanýmu (Scotta teda chápu, to jo). Jenniny sexuální teorie sou skvělý a celá její postava nemá žádnou chybu, hloupoučká Katie v podání mý první oblíbenkyně mě taky bavila, a Regan v podání mý druhý oblíbenkyně sice zůstávala dost vzadu, ale přesto samo sebou nezklamala. ()

eraserhead666

"Vysrat se na všechny!" Isla Fisher mě hrozně bavila v Nesvatbových a jsem rád, že si tu roztomilou ztřeštěnost z toho filmu dokázala udržet i pro další roli. Díky obsazení ústřední trojice (Caplan s Fisher zabíjí, Dunst překvapivě dává dospělou roli - a i na záchodcích jí to jde) vcelku slušná podívaná. Mužské role nevýrazné, ale to je v podobných filmech norma, tohle je holčičí jízda. ()

Tommassi3

"Pane ?? Pane !! Pane taxikář, jestli tam budeme do dvou minut, tak vám ho ukázkově vykouřím !!" - "Hele, Geno, můžeš mluvit chvíli vážně ??" - "Jo, tak jo !! Tak prej vám ho vykouří on !!" ;) ()

MoiJe

Mám pocit, že väčšina postáv boli náturou presne ako ich predstavitelia. Naviac všetko fešandy a fešáci, pritom každý inak. Len škoda, že nebolo trochu zábavnejšie ich sledovať. ()

Chermy odpad!

Přemýšlím co ošklivého se asi v životě dělo ženě, která je schopná napsat a natočit příběh o třech krávách, respektive nejlepších kámoškách jedné tlusté husy, ve světě plném dutých nadržených bambusů.... Copak nám asi tahle žena chtěla sdělit? Že krásné ženy jsou jen imbecilní feťačky, bulimičky s nekonečnou touhou strkat si něco do pusy, aby ukojily svůj chtíč, popřípadě se vyblily ke krásnému plochému bříšku? Nebo snad, že muž rovná se pneumatická sbíječka s mozkem vyklovaného drozda? Možná to měl být návod jak na zrzavého bobra.....opít, zkouřit, zfetovat a nechat zajíst Xanaxem...podávat pokud možno ještě teplé. A možná to byla jen upocená a ulepená komedie.... Větřím tu hodně smutné autorčino dětství.... ()

hous.enka

Plytká rádoby komedie z prostředí dívčí (a následně i klučičí) rozlučky se svobodou mě nijak nezaujala. Na můj vkus tu bylo příliš koksu, zvratek a uječených hádek. No takže kladem bylo snad jen herecké obsazení; zejména hlavní trojice družiček byla dobře vybrána a jejich role jsem jim věřila. Bejvalák od tmavovlásky mě dostal :) ()

Kryton

Hodně chudý příbuzný Bridesmaids, který je po většinou bez vtipu. Ženská verze Pařby ve Vegas? To jedině pokud to Vegas je univerzitní škola, kde největší přečin je někomu nablinkat na oblečení. Hvězdy jen za celkem sympatické trio hrdinek. Hodnocení OST: Jen za Proclaimers dávám 7/10 ()

Lokutus

Variace Pařby ve Vegas pro křivochcalky. Film bohužel nezachrání ani půvab dvojice hlavních představitelek, který je už dávno ten tam. Jedinou spolehlivou záchranou tak je alespoň na pár minut jako vždy kouzelná Lizzy Caplan se svýma teoriema na téma orálního sexu... ()

Adasin

Filmová (ne)komediální zrůdnost, kde je divákovi na zblití spolu s jednou z hlavních postav. Pokud máte mezi celkem slušným obsazením nějakého oblíbence, vyhněte se tomuhle obloukem. Vlastně se tomuhle vyhněte tak jako tak, za to utrpení to nestojí. 2/10 ()

kaylin

Nevím, jestli si z nás filmaři neudělali trochu srandu. "Holky na tahu" mají být údajně generační výpovědí o tom, jak se ženy jsou schopné ztratit ve svých malichernostech a nedovedou pořádně žít, nemají žádný smysl. Jenže tohle platilo v případě snímku "Ženy sobě", rozhodně to neplatí pro "Holky na tahu". To je totiž jen nablblá komedie, která se trapností za trapností, snaží ukázat, že i holky to umí pořádně rozjet a že to někdy dopadá vážně hrozně, až katastrofálně. Herečky celkem zajímavé, herci ucházející, ale konečný výsledek je stejně jen pitomost bez děje, která se točí kolem roztržených, poblitých a postříkaných šatů. Nejhorší na tom je, že se scénáristka/režisérka snažila postavám dát trochu hloubku, ale nějak to celé nefungovalo. Když je film trapný, nic to nezachrání. Blbé vtipy, blbé promluvy a ještě děsivější filosofování o ničem. A pointa? No, skoro se mi z toho chtělo brečet. A žili spolu šťastně až do smrti. Tenhle film je tak neskutečně povrchní, i když si chce hrát na trochu víc, že jsem měl skutečně co dělat, abych se dodíval. A to mají "Holky na tahu" necelých 80 minut čistého času bez titulků. Opravdu má smysl natáčet takové filmy? Film, které se snaží parazitovat na úspěšných kouscích poslední doby? Ne, tohle je špatně. I když se postavy chtějí tvářit jako skutečné, jsou to pořád jen karikatury. Ne, prostě ne. Tenhle film byl chyba. Velká. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/divosi-10-years-divoka-stvoreni-lets.html ()

ABLABLABLA

Taková sračka... jak v tomhle můžou hrát takové fajn herečky a herci? To nechápu... sice je fakt, že třeba Isle Fisher ta role sedla, ale stejně mi to nepřišlo o nic méně otřesné, akorát se mi možná trochu znechutila. Kristen Dunst to samé a o Jamesi Marsdenovi radši ani nemluvit. Jediný "příběh/drámo", které mě bavilo bylo mezi postavami, které hráli Adam Scott a Lizzy Caplan... to byla aspoň sranda a nepřišlo mi to tak pitomé jako ostatní "párové" trable... zbytek filmu bylo částečné mučení trapností a debilitou. ()

runner85

Komédiu od toho nečakajte ani omylom, je to skôr citové dráma troch krásnych kamarátok ktoré sú nešťastné tak dúfajú že si urobia radosť nezáväzným sexom, alebo drogami či uťahovania si a robenie prče s tlstej kamarátky ... ()

dom156

Nechápu proč byl tento film vůbec natočen. Děj k ničemu, herecké výkony velmi mdlé a těch pár vtipů to nezlepší. Jen díky tomu, že sem viděl horší filmy tak 2 hvězdy víc k tomu nemám co dodat. ()

berusche odpad!

Nic blbejšího jsem dlouho neviděla. Couroidní holky na fetu, co prozřou a už nechtěj bejt na dně. To jste mě teda překvapili. No, a takhle vypadá obraz mladých Američanek? ()

Chen

Parta nesympatických (byť dobře zahraných) postav v příběhu, který není ani dostatečně vtipný, ani dostatečně dramatický. ()

Aljak

Ale no, zase až také zlé aby to malo len 43% to určite nebolo. Náhodou prvá polovica bola fakt super, dokonca to bolo aj celkom zábavné. No potom keď si začnú všetky tri uvedomovať, že ich správanie nie je úplne vhodné, tak bohužiaľ celková úroveň tejto romantickej komédie išla dosť dole. Tá hlavná zápletka mohla byť aj o niečo lepšia ako oprava roztrhaných svadobných šiat, ale aspoň že sa na to potom nakopili aj ďalšie veci. Keď sa to tak globálne vezme, bolo to celkom schopné - a najviac zo všetkého Gena (Lizzy Caplan), ktorá bola úplne fantastická a bola tou najlepšou súčasťou tohto svadobného filmu. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér