Deník malého poseroutky 3

Denník slabocha 3

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2012, 90 min

Společně s jedničkou se mi tento díl líbí nejvíc.Dvojka taky nebyla špatná,ale nebavila mě jako tyto dva díly.3 možná byla i lepší,než jednička.Film měl říz,bavil mě a docela jsem se u filmu nasmála.,,dětští" herci předvedly obdivuhodné výkony.Je úsměvné pozorovat neobyčejný život,obyčejného chlapce,kterému komplikuje život jeho rodinka.Upřímně mu takový vzrušující život závidím.(27.11.2012)

Klasická americká komedie pro mladé, tentokrát na téma trávení času o prázdninách. Sice po celý film je nám prezentován dost levný humor, ale z tohoto díla vyplývá i řada ponaučení do života či krásu vztahu - syn s rodiči. Všechno má svoji posloupnost. Deníku malého poseroutky 3 dávám tři hvězdy - 55%.(29.11.2012)

Když už člověk si dá tu námahu a shlédne první dva díly, tak už i na tohle se dá obětovat pár chvil času. Jednička byla bych řekla taková spíš samostatná, ale bylo vidět, že druhý díl (ačkoliv měl normální konec, žádné to be continued) počítal s tím, že na něj naváže třetí díl. A je to pořád dokola to stejný. Ale líbí se mi ten nápad, že to má pokračování. Některé momenty byly fajn, ale většina byla jen klišé.(22.2.2013)

Před rokem a půl po zkouknutí dvojky, jsem řekl že se těším na další a jsem rád že mě i tenhle díl potěšil i když to není ve školním roce, ale o prázdninách, tak to byla sranda jako ve dvojce. Myslím že tahle série spěje skvěle a ne jenom dobře napsaný knížky, ale i výborně vybraným hercům, kteří tam patří a je jasný že tam zůstanou. Podle mě se stává Zachary Gordon, dobrým hercem,který to dotáhne daleko a doufám že i Greg to s Holly dotáhne v dalším poseroutkovi až do vítězného konce, protože na konci to vypadalo nadějně. :) Čus při dalším poseroutkovi! :D 70%(25.12.2012)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $49,008,662Tržby Celosvetovo $77,112,176Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,572,369Tržby za predaj DVD v USA $16,474,500║ Jednoznačne tomu chýba lepšia razancia, spád, v niektorých úsekoch dobré nápady, aj keď nie také čo by dostali do kolien ako celok to zas až tak moc nepobaví zatiaľ najslabší diel zo série. /40%/(17.10.2017)

• - Jedná se o třetí film filmové série, předlohou však byla již čtvrtá kniha série literární. (NormanBates)

• - Natáčení probíhalo v Coquitlamu a ve Vancouveru v Kanadě. (Terva)

• - Postavu Mannyho stvárnili dva herci, dvojčata. (NormanBates)