Reklama

Reklama

Když Gregův otec (Steve Zahn) synkovi pohrozí, že ho pošle do vojenské školy, pokud nepřestane tropit hlouposti, vypadá to na prázdniny pod psa! Neslavný je pro Grega hned úvod, když předstírá, že pracuje v nóbl společenském klubu, jehož členy jsou i Rowleyovi. Kempování s otcem mu na náladě také nepřidá, a aby toho nebylo málo, na scéně se objevuje nový čtyřnohý člen rodiny Heffleyových, který Gregovi v tomto zábavném filmu pro celou rodinu přichystá nejednu potíž! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (15)

Trailer 1

Recenze (56)

freddy 

všechny recenze uživatele

Malý Greg se k nám vrátil s dalšími více či méně důležitými střípky z jeho života, jejichž středobodem je strach z toho, že ho otec pošle do vojenské přípravky. A stejně jako v předchozích dílech, i zde je Greg tak nějak rošťácky roztomilý, a když se k němu přidá jeho nepostradatelný parťák z předchozích dílů, tak je o solidní zábavu postaráno. Já prostě mám tenhle druh rodinných filmů rád a miluju, když děti svojí naivní optikou vidí některé věci složitější a vážnější než opravdu jsou. Navíc tahle série má tu výhodu, že v hlavní roli zde účinkuje velký sympaťák Zachary Gordon, kterého prostě musí člověk milovat, i když jeho postava dělá jednu botu za druhou. Stejně tak jsem si oblíbil i bratra hlavního hrdiny, který je takovým přerostlým puberťákem a celému příběhu dodává šťávu. A upřímně jsem i Gregovi trochu záviděl ta jeho prázdninová dopoledne v klubu s bazénem, kde se dá dělat tolik věcí, ale na druhou stranu já jako dítě jsem míval taky pohodově prázdniny, takže každý má něco. Ve výsledku jsem spokojený s tím, že si série udržela tu svou pohodovou kvalitní rodinnou atmosféru, a stejně jako u předchozího dílu, i nyní uděluji čtyři hvězdy. ()

Nach 

všechny recenze uživatele

Jelikož jsem Deník malého poseroutky 2 viděl někdy před sedmi lety, moc si z něj, ani pilotního filmu již nepamatuji. Z recenzí vím, že šlo o průměrná díla a tomu odpovídá i můj stav paměti k ději daných snímků. Trojka bude patřit do stejných vod. Jelikož jsem předtím viděl i Mikulášovy patálie (francouzská produkce), musím výsledné hodnocení ještě více snížit, protože humor zde je o třídu infantilní, záchodový a ne tak propracovaný a k charakterům a ději vhodný, jako v Mikulášově patáliích (2009). Nicméně jednohubka - letní komedie na sychravé odpoledne to funguje na výbornou. Odpad si to tedy rozhodně nezaslouží, byť některé herecké výkony do těchto vod směřovaly. Tři hvězdy a hurá na to vše opět brzy zapomenout. 60% ()

Reklama

waits 

všechny recenze uživatele

Stejně jak u prvních dvou filmů je třeba poznamenat, že kniha je mnohem zábavnější a že postavy jsou už jen svou kresbou legračnější. Snad jen tatínek přidává něco nového, osobitého, zbytek jen kazí dojem předlohy. Pronblémem je, že Greg je v podstatě fracoun, rpzmazlený a nesympatický, což je skvělé v kkreslené knize, ale horší ve filmu, kde je určitá identifikace nutná, obzvlášt, když jde o Gregův deník. Tvůrci to řeší jemnou úpravou knihy, snaží se z Grega onoho sympatáka vytvořit, ale prostě to není ono. U knihy se směju i já, starší divák, u filmu jen sedmiletý syn, starší, v pubertě už ne. A to je prostě málo. ()

dejvik007 

všechny recenze uživatele

budu asi jeden z mála ale za mě tenhle díl byl ze série ten nejlepší,když to tak zhodnotíme 1,2,3 díl tak vlastně ano všechny jsou na podobný úrovni není nějaký extra lepší či horší ale mně se tenhle díl líbil začátkem jsem si říkal to bude nic moc ale po chvilce se to rozjelo neříkám že jsem se nějak zasmál ale spíš se mi celkově líbí ta atmosféra a všechno v tomhle filmě proto 5 hvězdiček ()

Blazis34 

všechny recenze uživatele

Klasická americká komedie pro mladé, tentokrát na téma trávení času o prázdninách. Sice po celý film je nám prezentován dost levný humor, ale z tohoto díla vyplývá i řada ponaučení do života či krásu vztahu - syn s rodiči. Všechno má svoji posloupnost. Deníku malého poseroutky 3 dávám tři hvězdy - 55%. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (3)

  • Jedná se o třetí film filmové série, předlohou však byla již čtvrtá kniha série literární. (ČSFD)
  • Postavu Mannyho stvárnili dva herci, dvojčata. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo v Coquitlamu a ve Vancouveru v Kanadě. (Terva)

Reklama

Reklama