Deník malého poseroutky 3

Denník slabocha 3

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2012, 90 min

Od minulého dílu taková trochu větší slátanina, ale stále dobré, snad i o velký chlup vtipnější. Co je zajímavé, že se odminula jako jediný změnil pouze Greg a to skoro až k nepoznání (očividně trochu přibral). Zbytek bandy vypadá stále stejně a film se nese v té samé pohodě a ke konci i šílenosti, jako i předešlé díly. No, neřekl bych, že si najdu v této sérii kdy zalíbení. Opět spokojenost. Jen se bojím pokračování, které má vyjít příští rok s jiným obsazením. 75%(30.12.2016)

• waits

Stejně jak u prvních dvou filmů je třeba poznamenat, že kniha je mnohem zábavnější a že postavy jsou už jen svou kresbou legračnější. Snad jen tatínek přidává něco nového, osobitého, zbytek jen kazí dojem předlohy. Pronblémem je, že Greg je v podstatě fracoun, rpzmazlený a nesympatický, což je skvělé v kkreslené knize, ale horší ve filmu, kde je určitá identifikace nutná, obzvlášt, když jde o Gregův deník. Tvůrci to řeší jemnou úpravou knihy, snaží se z Grega onoho sympatáka vytvořit, ale prostě to není ono. U knihy se směju i já, starší divák, u filmu jen sedmiletý syn, starší, v pubertě už ne. A to je prostě málo.(8.2.2015)

Před rokem a půl po zkouknutí dvojky, jsem řekl že se těším na další a jsem rád že mě i tenhle díl potěšil i když to není ve školním roce, ale o prázdninách, tak to byla sranda jako ve dvojce. Myslím že tahle série spěje skvěle a ne jenom dobře napsaný knížky, ale i výborně vybraným hercům, kteří tam patří a je jasný že tam zůstanou. Podle mě se stává Zachary Gordon, dobrým hercem,který to dotáhne daleko a doufám že i Greg to s Holly dotáhne v dalším poseroutkovi až do vítězného konce, protože na konci to vypadalo nadějně. :) Čus při dalším poseroutkovi! :D 70%(25.12.2012)

• FTP

Na tento film jsem narazil cistou nahodou a podivil jsem se, co dela mezi cervenymi (v dobe zhlednuti 76%). Rekl jsem si, ze za zkousku nic nedam a s ocekavanim obcasneho smichu jsem jej pustil. Za hodinu a pul mi prisla vtipna snad jen scena z lunaparku s kartackem na zuby. Bezduchy a zbytecny film. Vhodny pro publikum u-11.(25.11.2012)

Klasická americká komedie pro mladé, tentokrát na téma trávení času o prázdninách. Sice po celý film je nám prezentován dost levný humor, ale z tohoto díla vyplývá i řada ponaučení do života či krásu vztahu - syn s rodiči. Všechno má svoji posloupnost. Deníku malého poseroutky 3 dávám tři hvězdy - 55%.(29.11.2012)

• - Jedná se o třetí film filmové série, předlohou však byla již čtvrtá kniha série literární. (NormanBates)

• - Natáčení probíhalo v Coquitlamu a ve Vancouveru v Kanadě. (Terva)

• - Postavu Mannyho stvárnili dva herci, dvojčata. (NormanBates)