Reklama

Reklama

Když Gregův otec (Steve Zahn) synkovi pohrozí, že ho pošle do vojenské školy, pokud nepřestane tropit hlouposti, vypadá to na prázdniny pod psa! Neslavný je pro Grega hned úvod, když předstírá, že pracuje v nóbl společenském klubu, jehož členy jsou i Rowleyovi. Kempování s otcem mu na náladě také nepřidá, a aby toho nebylo málo, na scéně se objevuje nový čtyřnohý člen rodiny Heffleyových, který Gregovi v tomto zábavném filmu pro celou rodinu přichystá nejednu potíž! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (15)

Trailer 1

Recenze (56)

Krt.Ek 

všechny recenze uživatele

To jsem vám jedno srpnové nedělní odpoledne trávil před televizí. Bůhvíproč (to já tak už mívám, že některým svým motivacím čas od času nerozumím) jsem měl zapnutou Primu Max. Co vysílali? Asi od jedné, nebo od dvou (ne že by to bylo důležité; to však víte, když jste placeni od každého slova...) běžel Hon na myš, a hned po pak právě právě (to není chyba; to víte, když jste placeni od každého slova...) komentovaný Deník malého poseroutky 3. Obvykle bych film podobného názvu obešel, ale zrovna tehdy (samozřejmě však že nejen tehdy...) jsem měl chuť kouknout na něco, na co bych se za normálních okolností nekoukl. Jak že to dopadlo? Jak se můžete přesvědčit, stále dýchám! K samotnému filmu asi dvě poznámky o jeho nepřekvapivosti: nepřekvapivě, přestože jsem neviděl Deník malého poseroutky 1 ni Deník malého poseroutky 2, mě nečinilo problém ihned se zorientovat v postavách a ve vztazích, jež vůči sobě zaujímají. Jak by taky ne, že? Nezačetl jsem se taky do Hledání ztraceného času od Prousta od třetí knihy, nýbrž sledoval jsem prachobyčejný dětský film. Jaký to konkrétně dětský film? Konkrétně dětský film, jehož hlavní hrdinou je lapač na trapasy. Či jinak, film, jehož hlavním hrdinou je chlapec, který si chce jen užít letní prázdniny, který chce, aby si ho všimla ta nejpěknější holka, již zná, který potřebuje, aby mu otec dal konečně svátek, ale z různých důvodů se mu to ne zrovna dvakrát daří. Vskutku nic složitého! To složitější je složit Rubikovou kostku, nebo - a to je "předmětnější" - zasmát se u scény, jež v Deníku malého poseroutky 3 nepřekvapivě nechybí a jež je postavena na tom, že si rodinka pochutnává na kusu flákoty, kteroužto ve chvilce nepozornosti oslintal nejlepší přítel člověka, totiž ten čtyřnohý ve vaši rodině. Dovolte mně už jen závěrem jedno toužebné, mé hodnocení zpola vysvětlující zvolání: "Království za rodinný film, jež je prost zvratků, hoven, chcánek a slin!" 55% ()

juta 

všechny recenze uživatele

Možná třetí díl není tak vtipný a dětský, jako předešlé dva díly, ale je spíše takový ucelenější, dává větší smysl a i tady jsou situace, kterým se dá zasmát naplno. Vedlejší postavy tu byly také, ale nijak výrazně do děje nezasáhly, což byla škoda, která se dala překousnout díky hlavním aktérům, kteří za ně tu práci odvedli výborně. ()

Reklama

dejvik007 

všechny recenze uživatele

budu asi jeden z mála ale za mě tenhle díl byl ze série ten nejlepší,když to tak zhodnotíme 1,2,3 díl tak vlastně ano všechny jsou na podobný úrovni není nějaký extra lepší či horší ale mně se tenhle díl líbil začátkem jsem si říkal to bude nic moc ale po chvilce se to rozjelo neříkám že jsem se nějak zasmál ale spíš se mi celkově líbí ta atmosféra a všechno v tomhle filmě proto 5 hvězdiček ()

Icefist 

všechny recenze uživatele

Jednoduché a přímočaré, vhodné už spíš pro mladší diváky než šestadvacetileté kořeny jako jsem já. Ničím jsem nebyl uchvácen, ale ani mě nic neurazilo, párkrát jsem se zasmál a po shlédnutí ukládám s klidným srdcem do přihrádky označené průměr. Ani parádní Zahn nepomůže k lepšímu hodnocení. 50 % Oblíbená část- osvícení Grega sluncem po roztažení závěsu při hraní videoher ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $22miliónovTržby USA $49,008,662Tržby Celosvetovo $77,112,176Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,572,369Tržby za predaj DVD v USA $16,474,500║ Jednoznačne tomu chýba lepšia razancia, spád, v niektorých úsekoch dobré nápady, aj keď nie také čo by dostali do kolien ako celok to zas až tak moc nepobaví zatiaľ najslabší diel zo série. /40%/ ()

Galerie (43)

Zajímavosti (3)

  • Jedná se o třetí film filmové série, předlohou však byla již čtvrtá kniha série literární. (ČSFD)
  • Postavu Mannyho stvárnili dva herci, dvojčata. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo v Coquitlamu a ve Vancouveru v Kanadě. (Terva)

Reklama

Reklama