Reklama

Reklama

Když Gregův otec (Steve Zahn) synkovi pohrozí, že ho pošle do vojenské školy, pokud nepřestane tropit hlouposti, vypadá to na prázdniny pod psa! Neslavný je pro Grega hned úvod, když předstírá, že pracuje v nóbl společenském klubu, jehož členy jsou i Rowleyovi. Kempování s otcem mu na náladě také nepřidá, a aby toho nebylo málo, na scéně se objevuje nový čtyřnohý člen rodiny Heffleyových, který Gregovi v tomto zábavném filmu pro celou rodinu přichystá nejednu potíž! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (15)

Trailer 1

Recenze (56)

juta 

všechny recenze uživatele

Možná třetí díl není tak vtipný a dětský, jako předešlé dva díly, ale je spíše takový ucelenější, dává větší smysl a i tady jsou situace, kterým se dá zasmát naplno. Vedlejší postavy tu byly také, ale nijak výrazně do děje nezasáhly, což byla škoda, která se dala překousnout díky hlavním aktérům, kteří za ně tu práci odvedli výborně. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Od minulého dílu taková trochu větší slátanina, ale stále dobré, snad i o velký chlup vtipnější. Co je zajímavé, že se odminula jako jediný změnil pouze Greg a to skoro až k nepoznání (očividně trochu přibral). Zbytek bandy vypadá stále stejně a film se nese v té samé pohodě a ke konci i šílenosti, jako i předešlé díly. No, neřekl bych, že si najdu v této sérii kdy zalíbení. Opět spokojenost. Jen se bojím pokračování, které má vyjít příští rok s jiným obsazením. 75% ()

Reklama

Krt.Ek 

všechny recenze uživatele

To jsem vám jedno srpnové nedělní odpoledne trávil před televizí. Bůhvíproč (to já tak už mívám, že některým svým motivacím čas od času nerozumím) jsem měl zapnutou Primu Max. Co vysílali? Asi od jedné, nebo od dvou (ne že by to bylo důležité; to však víte, když jste placeni od každého slova...) běžel Hon na myš, a hned po pak právě právě (to není chyba; to víte, když jste placeni od každého slova...) komentovaný Deník malého poseroutky 3. Obvykle bych film podobného názvu obešel, ale zrovna tehdy (samozřejmě však že nejen tehdy...) jsem měl chuť kouknout na něco, na co bych se za normálních okolností nekoukl. Jak že to dopadlo? Jak se můžete přesvědčit, stále dýchám! K samotnému filmu asi dvě poznámky o jeho nepřekvapivosti: nepřekvapivě, přestože jsem neviděl Deník malého poseroutky 1 ni Deník malého poseroutky 2, mě nečinilo problém ihned se zorientovat v postavách a ve vztazích, jež vůči sobě zaujímají. Jak by taky ne, že? Nezačetl jsem se taky do Hledání ztraceného času od Prousta od třetí knihy, nýbrž sledoval jsem prachobyčejný dětský film. Jaký to konkrétně dětský film? Konkrétně dětský film, jehož hlavní hrdinou je lapač na trapasy. Či jinak, film, jehož hlavním hrdinou je chlapec, který si chce jen užít letní prázdniny, který chce, aby si ho všimla ta nejpěknější holka, již zná, který potřebuje, aby mu otec dal konečně svátek, ale z různých důvodů se mu to ne zrovna dvakrát daří. Vskutku nic složitého! To složitější je složit Rubikovou kostku, nebo - a to je "předmětnější" - zasmát se u scény, jež v Deníku malého poseroutky 3 nepřekvapivě nechybí a jež je postavena na tom, že si rodinka pochutnává na kusu flákoty, kteroužto ve chvilce nepozornosti oslintal nejlepší přítel člověka, totiž ten čtyřnohý ve vaši rodině. Dovolte mně už jen závěrem jedno toužebné, mé hodnocení zpola vysvětlující zvolání: "Království za rodinný film, jež je prost zvratků, hoven, chcánek a slin!" 55% ()

Nach 

všechny recenze uživatele

Jelikož jsem Deník malého poseroutky 2 viděl někdy před sedmi lety, moc si z něj, ani pilotního filmu již nepamatuji. Z recenzí vím, že šlo o průměrná díla a tomu odpovídá i můj stav paměti k ději daných snímků. Trojka bude patřit do stejných vod. Jelikož jsem předtím viděl i Mikulášovy patálie (francouzská produkce), musím výsledné hodnocení ještě více snížit, protože humor zde je o třídu infantilní, záchodový a ne tak propracovaný a k charakterům a ději vhodný, jako v Mikulášově patáliích (2009). Nicméně jednohubka - letní komedie na sychravé odpoledne to funguje na výbornou. Odpad si to tedy rozhodně nezaslouží, byť některé herecké výkony do těchto vod směřovaly. Tři hvězdy a hurá na to vše opět brzy zapomenout. 60% ()

Icefist 

všechny recenze uživatele

Jednoduché a přímočaré, vhodné už spíš pro mladší diváky než šestadvacetileté kořeny jako jsem já. Ničím jsem nebyl uchvácen, ale ani mě nic neurazilo, párkrát jsem se zasmál a po shlédnutí ukládám s klidným srdcem do přihrádky označené průměr. Ani parádní Zahn nepomůže k lepšímu hodnocení. 50 % Oblíbená část- osvícení Grega sluncem po roztažení závěsu při hraní videoher ()

Galerie (43)

Zajímavosti (3)

  • Postavu Mannyho stvárnili dva herci, dvojčata. (ČSFD)
  • Jedná se o třetí film filmové série, předlohou však byla již čtvrtá kniha série literární. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo v Coquitlamu a ve Vancouveru v Kanadě. (Terva)

Reklama

Reklama