Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

DavidAAAA

Český klon slovenské Súdne siene. Dost se liší, bohužel v horším, ale Súdna sieň taky nebyla zpočátku tak dobrá jako nyní. Česká verze trpí dětskými nemocemi, herci jsou velice slabí a jejich role jim nevěřím, každopádně to se časem nejspíš zlepší. Tento formát mi v některé z českých televizí chyběl a díky proto za tento počin. ()

Indominus

To se nedá brát vážně! To je prostě nejlepší sitcom roku! O protagonistech se ani nedá říci, že jsou špatní ochotníci, tak jsou špatní! Spravedlivým Barbarám dát místo taláru latex a místo kladívka bičík - to by byla teprve hlína. Jediný komu bych věřil, že o právu něco z dáli zaslechl a může hrát advokátku je ta bachratá slovena, jinak taky sranda. Co mě děsí je, že to řada lidí bere vážně (a bohužel i oni mají volební právo...). Jinak to je fakt sranda! ()

Persival odpad!

Tak tohle je naprosto gule rvoucí hovadina, která mě utvrdila vtom, že na TV Barrandov vysílají více-méně jen samé pí**viny. 5% jen za to, že mám rád dominantní ženy. ()

forLeni odpad!

Stačilo vidět a slyšet kousek a je mi jasné že nic horšího, kromě Comebacku a Partičky a tohoto "díla" už snad nejde vytvořit.Něco tak příšerného se snad může líbit jen lidem s nedokončenou základkou nebo totálně retardovaným jedincům. Je smutné jak české pořady upadají. Tento pokus o vlastní tvorbu je toho zářným příkladem. ()

akiro

Dětem zkontrolovat úkoly, dát si něco k večeři, plánovat další den a k tomu sledovat soudní proces. Když se tam objeví Vacvalová tak je to i pro chlapské oko zajímavé. Každopádně nemám tendenci přepínat. ()

710.cz odpad!

Pořad, nazývejme ho pro svůj zřejmý záměr Polystyrén nebo Molitan, má zřejmě vyplnit čas mezi koukatelnými pořady. Pro tyto účely se dříve využíval koš plný hrajících si koťat. Je tristní, že angažmá několika "herců" a komparsu je zřejmě méně nákladnou záležitostí, než košík koťátek. ()

+sfinx+ odpad!

Další nutnost, kterou měli v zahraničí a která nám tu velmi chyběla. Hned po Výměně manželek. Má vůbec cenu tohle více hodnotit? ()

Maza2222 odpad!

Návody dnešním děti budu cenzurovat. Nemá to spád, děj a je to......., kterou vymyslel..... je to....vina. s .....nimi vtipy. ()