Pavouci

Spiders

Horor / Sci-Fi

USA, 2000, 94 min

• Asia_Power

Víte jak spolehlivě natočit film, který se dočká pokračování? Stačí natočit totální sračku...Podívejte na Pavouky...ty to dokázali a já už teď jsem zvědavá na pokračování, které má být ještě otřesnější. Jednu hvězdu za to, že jsem si u filmu stihla vyžehlit a dokonce mi to přišlo jako super zábava. Hádám, že u pokračování si uháčkuju čepici na zimu nebo vymaluju obývák. A teď něco málo k filmu - je tam velkej pavouk.(26.11.2015)

• Havelinka

Další z filmů, který si spletl žánr a místo hororu se díváte na komedii, využívající otřepanou otřesnou rekvizitu - zmutovaného pavouka.Pavouk na závěr podobný pouťovému velký jako panelák a scéna jeho likvidace raketometem hlavní protagonistkou zavěšenou z vrtulníku mě dostala téměř do kolen.Šílená splátanina, co neměla nikdy přijít na svět.Jeden z mála hororů, který jsem ze strachu raději nedokoukal.(15.5.2009)

• AlistairMir

Nejluxusnější na tomto filmu je název vědeckého projektu. Gigantický pavouk Tchyně no tak to je jasné. Rejža Gary Jonesů asi s tou svou tchyní moc dobře nevychází a rozhodl se tak pro tuto strašlivou pomstu, aby měl lepší náladu. No snad má lepší náladu alespoň on. Na jedno shlédnutí okej ale prosím Tchyni 2 už ne zkusil bych spíš volné pokračování s názvem Tchán, kde bude ještě větší pavouk s pomstou v srdci a zkusí zničit celej vesmír to by mohlo zabrat.(5.8.2014)

• Holina

Dlouho jsem se u béčka tak nenasmál, ale tady to byla opravdu fraška. Většinou mám pro tvůrce pochopení a snažím se jim nekřivdit, ale tohle je špatné od hlavy po paty. Báječné triky, zbraně z molitanu a nakoupené zřejmě v hračkářství, nepřekonatelně špatné herecké výkony, absence scénáře a režiséra na place - klobouk dolů to je bomba. A kdo viděl trailer už se nemusí obtěžovat ztrácet čas s celým snímkem - vše je totiž v upoutávce od počátku až po závěr.(14.1.2009)

• glitter

Někdy se vám holt poštěstí a v areálu školy najdete helikoptéru s volně přístupnými uranovými střelami a zachráníte svět... Zbytečná hodina a půl, kdy jsem se střídavě zoufale smála a mlátila hlavou o zeď s jedinou otázkou v mysli: "PROČ, PROBOHA?!" Ať už je Boaz Davidson kdokoliv (krom toho, že tenhle "film" vychází z jeho pera), je to s prominutím tragéd, který se těžce minul povoláním.(21.11.2009)

• - Film se natáčel v Camarillu, v Aqua Dulce a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)