Je to pekne spravený seriál, alebo ,,pořad" (slovensky relácia), alebo čo to vlastne je a veľmi sa mi tam páči tá trochu komediálna podsada. A tie zástupy slávnych osobností čo tam boli, no nestačím sa čudovať. Je mi ale hrozne ľúto toho obojživelného Volkswagena od Richarda Hammonda, ktorý skončil na dne Lamanšského prielivu a toho Reliant Robina, ktorý mal slúžiť ako raketoplán, ale zrútil sa k zemi. No, bola to vlastne hlavne sranda a takéto blbosti mám veľmi rád (samozrejme po roku 2002).(27.1.2016)

Nejlepší televizní pořad všech dob? Nepochybně. Top Gear (zde nepochopitelně označený číslem 2010) se stal fenoménem díky povedenému mixu nekorektního humoru, zajímavých informací o automobilech a osobitosti všech tří moderátorů, jenž jsou důkazem, že muž nedospěje, pokud se jedná o auta. Clarkson, May a Hammond se pro tento pořad narodili a mě jejich Top Gear okouzlil...(17.7.2014)

Auta mě nic moc neříkají a kromě mého milovaného Pontiac Blackbird mi přijdou tak nějak všechna stejná, ale tohle je prostě parádní pořad v první řadě o legraci. Skvělé nápady pro různé autotesty a fajn rozhovory se známými osobnostmi. Největší hvězdou však nejsou ani tak auta jako trio moderátorů s Richardem Hammondem v čele.(21.1.2013)

Pořad, který jsem poznala jen díky bratrovi a jeho obrovskému zájmu o auta. Mě auta vždycky tak trochu zajímaly, ale nikdy jsem se na žádný magazín o autech nedívala, teda kromě Autosalonu, který nám pravidelně hrával při snídani. Pak se ale můj bratr začal dívat na Top Gear a já poznala úplně jiný svět! Nejdřív jsem se dívala jen kvůli trojici moderátorů, hlavně teda Hammondovi, a jejich naprosto úchvatným vtipům, ale nakonec jsem přece jen začala poslouchat i ty technické údaje a došlo mi, že zajímat se o auta jen kvůli tomu, jak vypadají, je čisté pózerství. Top Gear miluju, kluky miluju, auta miluju, prostě všechno, co obsahuje pojem Top Gear miluju! Je to absolutně nejlepší a nejvtipnější pořad, který jsem kdy sledovala a velmi pochybuju, že ho někdy nějaký dokáže vůbec překonat ...(3.3.2014)

Nevím jestli to má pořad o autech dělat, ale tento pořad ve mě vzbuzuje chuť žít. Taky je to asi, že koukám na HD na HD telce, ale ano! Samozřejmě většina aut co tam mají by mi v životě paní říkat nemohlo, ale vem to čert ne? Ukázat nám je mohou a on je to vlastně pořad pro oči. 3 pánové jsou vtipní a já jejich vtipy miluju, i když o Jeremyho bych si v opravdovém životě ani kolo neopřela, přece jen něco dokázal.Jejich výpravy jsou úžasné a i když si vydělávají strašné prachy co na tom? Dělají úžasnou show, která všechny baví. Mají tu nejlepší práci na světě a já jim to přeju! Protože když hlavně ve speciálech na ně koukám, říkám si, jak je na tom světě krásně :)(5.2.2015)

• - Autá desaťročia podľa Top Gearu:
    1990-1999 - Ford Escort RS Cosworth
    2000-2009 - Bugatti Veyron
    (m.a.t.o.)

• - V roku 2002 bol jedným z troch moderátorov aj Jason Dawe. O rok neskôr ho nahradil James May. (m.a.t.o.)

• - Od roku 2002, kedy bol program obnovený sa ako "auto za rozumnú cenu" používalo Suzuki Liana. V ôsmej sérii ho nahradil Chevrolet Lacetti. Od začiatku pätnástej série jazdia pozvaní hostia na vozidle Kia Cee'd. (m.a.t.o.)