Reklama

Reklama

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů (TV Prima)

(více)

Videa (9)

Trailer

Recenze (199)

Zodd 

všechny recenze uživatele

Jedinečný pořad! Předtím jsem akorát poznal spoustu modelů aut podle karosérie, popř. uspořádání světel a chladiče, pořád však nejsem odborník. Ale to nevadí, trojice moderátorů tomuto pořadu dala svou tvář. Užívají si to, čerpají z vlastních zkušeností a dělají to čistě ze svého zájmu o motorismus, k tomu ještě se skvělým humorem a divákovi doslova otevírají nenuceně nové světy. Jednu dobu jsem se na to díval pravidelně na Prima Cool (tehdy, když to byl ještě výborný kanál a ne druhá Nova Cinema) a těšil se, že se s Jeremym Clarksonem, Jamesem Mayem a Richardem Hammondem zasměju a dozvím se něco nového. Taky jsem zbožňoval ty závody i soutěže. Děkuji, pánové. A pokud jde o novější díly s novými moderátory, nevím, do jaké kategorie spadají, ale neviděl jsem ani jeden díl a v současnosti nemám zájem. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Škoda jen, že takhle zábavná show je zrovna o něčem, co mě zajímá asi jako starou Tatru emise. Clarksona, Hammonda a Maye tajně podezřívám z toho, že jsou to Transformeři; jejich zapálení do aut já kdybych měl třeba do cyklistiky, vyhrál bych Tour de France na tříkolce. Zábava na sedm by klidně mohl být Top Gear. ()

Reklama

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Auta mě naprosto nezajímají. Ale Top Gear miluju celým svým srdcem ! :-) Film o autech pro motoritstické (ne)nadšence. Je to v podstatě i taková cestománie, obsahuje naprosto brilantní humor a potrefené nápady (předělat auto pro důchodce, vyrobit vlastní vůz, apod.) a především to moderují naprostí sympaťáci, kteří umí být i pořádní volové. (:D) Sledovat, jaké naschvály si na cestách dělají je asi nejlepší. I hvězdy "v autě za rozumnou cenu" mě neskutečně baví, obzvlášť rozhovory s oblíbenci. A The Stig, to je samozřejmě kapitola sama pro sebe. No, jednoduše nechápu, jak to někoho může nebavit. Asi jen lidi bez smyslu pro humor...Co zamrzelo, je způsob, jakým Top Gear (ne)musel skončit. BBC má u mě obrovský vroubek. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Nie som ten typ chlapa, ktorý dokáže pred garážou celé hodiny leštiť svoje fáro a potom ešte o tom kecať v pube s kamarátmi. Svoje auto beriem čiste vecne a prakticky. Je to proste dopravný prostriedok, ktorý mi uľahčuje každodenný život. Preto ma relácia "Top Gear 2010" nijak zvlášť nezaujala. A navyše nemám rád suchý anglický humor. Takže ma britské trio podivných moderátorov (Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond) dokázalo skôr podráždiť ako pobaviť. *** ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Nejsem zas takový fanda automobilů a dlouho jsem si vystačil s favoritem, ale co jsem přesedlal do "nadupaného mazlíčka" nemohl mému zraku ujít pořad Top Gear. Brzy jsem se pídil po všech dílech. Pořad je tvořen velice poutavou formou a proto je možná tolik populární, ano, jde i o ta auta. Účast zajímavých hostů je jen další plusový bod do kapsy tvůrců. Trojice ostřílených moderátorů předvádí dokonalou závodnickou show a tak nezbývá, než doporučit alespoň jeden jediný díl. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (20)

  • Ačkoliv ve 4. epizodě 13. série s názvem Porsche Panamera Vs. The Royal Mail Service Race - Playing British Bulldogs With Live Fire Against The British Army In A Mitsubishi Lancer Evolution VII řekne Jeremy Clarkson, že po něm budou střílet ostrými, je to lež. Při palbě z kulometu lze zahlédnout, že se jedná o slepé náboje, které v sobě nemají žádné projektily. (Nathaniell)
  • Úspech britského Top Gearu podmienil vznik spin-off programov Top Gear USA (od r. 2010), Top Gear Australia, Top Gear Russia, Top Gear South Korea a Top Gear China. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama