Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sancoo
  ****

  I přesto, že nejsem šílenec do aut, tak tohle můžu. Britský humor mi sedí (viva la Red Dwarf) a tohle trio dokázalo z nudného dokumentu udělat slušný a záživný pořad. Rád mám Vietnamský speciál, ale vyzdvihnout bych mohl ještě dalších x dílů, co díl to skvost. Jiný pořad o autech nesleduji, protože mě ničím nedokázali zaujmout o to víc Top Gear cením, protože jim se to povedlo.(24.12.2014)

 • Rawar
  *****

  Co povědět :-) Miluji auta, rychlé, silné, malé, velké, hranaté, oblé, vysoké, nízké, japonské, anglické, německé, americké prostě všechny možné značky, druhy a odrůdy :-) Miluji anglický humor. A naprosto žeru ústřední trojku, Jeremy, Richard a James :-) Seriál evokuje nejen vůni benzínu a spálených gum, ale taky je plný neuvěřitelně praštěných nápadů, skvělých výmyslů a legračních momentů a takřka u každého konstatování jednoho z moderátorů se musíte smát. Navíc se dozvíte spoustu zajímavých faktů ze světa motorů ať jste jezdec rallye, nadšenec, řidič, neřidič nebo laik. Prostě se budete bavit(16.2.2014)

 • Laerry
  *****

  Jsem Top Gear závislák... a to přitom auta ze srdce nesnáším, protože jsem v dětství byla nucena jezdit po republice na všechny závody Rally... Ale šílená trojka Jezza-Hamster-Slow jsou prostě neuvěřitelně návykoví... takže čumím i na ta auta a vůbec mi to nevadí. P.S. - nesmím zapomenout na Stiga! To je ta největší legenda! Něco na způsob britského Chucka Norrise za volantem........Dodatek: A sice je fajn, že Prima Cool TG vysílá - ale to jejich zkracování dílů je příšerné - vždycky vystřihnou geniální THE NEWS, které se téměř vždy zvrhnou ve zvrhlou šílenost:D tolik sexistických vtipů a narážek během pěti minut si nedovolí prostě nikdo (kromě nekorektní trojice přerostlých děcek:D) na žádné jiné TV.(28.3.2012)

 • Pepinec
  ****

  Škoda jen, že takhle zábavná show je zrovna o něčem, co mě zajímá asi jako starou Tatru emise. Clarksona, Hammonda a Maye tajně podezřívám z toho, že jsou to Transformeři; jejich zapálení do aut já kdybych měl třeba do cyklistiky, vyhrál bych Tour de France na tříkolce. Zábava na sedm by klidně mohl být Top Gear.(6.8.2017)

 • Ceberus
  ****

  Autům příliš neholduji, byť mi řidičský průkaz nechybí. I když mě tedy nechávají novinky ze světa automobilismu chladnější než ostatní příslušníky stejného pohlaví, nutno uznat, že autoři Top Gearu odvádějí svou práci velmi kvalitně a ukazují, že i recenze na auta mohou být podávána velmi zajímavě a netradičně.(30.9.2012)

 • - Autá desaťročia podľa Top Gearu:
  1990-1999 - Ford Escort RS Cosworth
  2000-2009 - Bugatti Veyron
  (m.a.t.o.)

 • - Obrovský úspěch tohoto pořadu měl dokonce za následek ovlivnění prodejnosti jednotlivých automobilů. (Cheeker)

 • - V programe často zaznieva hudba od Johna Barryho. (m.a.t.o.)