Komentáře uživatelů k filmu (1 165)

 • cheyene
  ****

  Velmi originální romantické sci-fi drama, jež dokáže patřičně zaujmout, pokud jste ochotni přistoupit na vizi, kterou si pro nás tvůrci připravili. Když se na děj podíváme z hlediska psychologie a lidských vztahů, tak se jedná doslova o studii s řadou hlubších myšlenek. Chválit herecký výkon Joaquina Phoenixe není třeba, protože je skvělý jako vždy. Pěkné 4*.(23.1.2014)

 • JerryPilsen
  ***

  První polovina sice dobrá,ale druhá půle už nudná.Pěkné nastínění kam až může zajít posedlost počítači.Vše se ale zadrhne a celkověi bez pointy náhle skončí.Trochu zklamání.(18.8.2014)

 • yrik
  ****

  Velmi zajímavé, neotřelé, nutící přemýšlet....(1.9.2014)

 • mirasul
  ****

  Začátek filmu mě fakt dostal, ten námět je originální a aktuální (svým způsobem už je ta doba vlastně tady!). Neschopnost reálných vztahů, kolemjdoucí jsou jen pohybující se překážky, kterým se musíme vyhýbat, absence přímého kontaktu, každý uzavřen do svého soukromého světa, to je realita. Jen postupně ztrácí dech, žádná katastrofa se vlastně nekoná, jenom je mi toho chlapíka čim dál tím víc líto. Představoval jsem si, že to dopadne nějak jinak (něco na způsob Nejvyšší nabídky), nějak nechápu, že by prostě takovejhle produkt člověku jenom sloužil a dělal ho šťastným. V reálném světě (a myslím že v budoucnosti ve stále větší míře) z lidí všechny ty produkty jenom tahají další a další prachy, nebo je jinak využívají, a to je jejich hlavní smysl. A navíc, mně osobně byla ta ženská (Scarlett-Nescarlett) jednoduše protivná.(3.9.2014)

 • zmirix
  ***

  Nejen Skynet by mohl být zkázou lidstva.Ona i taková virtuální přítelkyně v podobě o.s.s váma pěkně zacvičí.No téma zajímavé ale poněkud nudně zpracované.Joaquin Phoenix hrál sice dobře ale nestačilo to.(9.9.2014)

 • maxs
  ***

  Zjednodušeně a trochu opovržlivě by stačilo říct, že se hlavní hrdina zamiloval do windowsů. Při hlubším pohledu se nabízí poněkud neodkladná otázka, co je s virtuální realitou a umělou inteligencí ještě únosné a co už je "za čárou". Film je vhodně zasazen do mírné budoucnosti, avšak snaží se nastínit ne až tolik vzdálené otázky. Přesto je film v některých pasážích poměrně nudný a dlouhé elektronicko-humanické dialogy jsou jen tu a tam střiženy nějakou trochu akce..(22.9.2014)

 • 93theH

  Parkrát jsem u toho usnul, tak tomu možná dám šanci třeba za pár let..(22.9.2014)

 • vincenzzo7
  *****

  Přesně takto jsem si to představoval, výborný herec = ještě lepší herecký výkon, musím vyzdvihnout i velmi dobře zvolený dabovaný hlas Scarlett Johansson, která namluvila OS ženský hlas a v českém znění se mi to opravdu líbilo. Od začátku, až do konce jsem se bavil i když romantiku moc nemusím. V této Sci-fi formě mě to opravdu bavilo a dokážu si představit, že by ve skutečnosti to mohlo podobně fungovat. Za mě plný počet hvězd, protože mě to opravdu překvapilo a když jsem si film pustil večer na usnutí a se zájmem vydržel až do konce, tak klobouk dolu zvlášť u tohoto žánru. Měl jsem to na sluchátkách :-D tak jsem se v některých případech vcítil do role Theodora :-D vřele doporučuji se sluchátky ;)(23.10.2014)

 • Ether
  ***

  Aj keď má Joaquin moje veľké sympatie a svoje herecké kvality potvrdil spolu s mojou miláčkou Scarlettou aj v tomto filme, ani krásne farebný vizuál ma "nezachránil" od priduseného pochechtávania sa. Na intenzite potom nečakane pridal pri "tom" čísle. Značka: Kto videl, tak vie. Áno, aj mňa ako veľkú fanynku najrôznejších "terminátoroviek" ku koncu filmu napadlo, že možno som práve dopozerala príbeh o vzniku Skynetu.(27.10.2014)

 • Honzyg
  **

  Kvalitně zahraná one man show, ale s hořkou pachutí, která zbude po dvouhodinovém čekání na výslednou pointu, aby pak divák tupě zíral do titulků s nezodpovězenou otázkou, co a proč že se to na konci vlastně stalo. Chybí tomu kouzlo Nolanova Počátku, kde konec filmu jen vyvolává diskusi, zda totem spadne nebo ne. Tady je konec mnohem záhadnější a výsledný dojem akorát kazí.(16.11.2014)

 • Prokop23
  ****

  Tenhle příběh je o hlasu. A ten hlas je pekelně sexy. Nejde se tak divit, že bolestínský a správně neo-romanticky ztracený hrdina s knírkem alá postavičky filmů pro dospělé století minulého (hurá listopad se blíží), naprosto tomuto kouzlu propadne. Pro někoho úsměvná, pro jiného vcelku reálná a děsivá, představa blízké „současnosti“ inteligentních operačních systému a jejich ne tolik inteligentních páníčků. Skvělá atmosféra, zajímavá představa, parádní one-man šou Joaquina Phoenixe a ten hlas...(26.11.2014)

 • sobol1
  **

  je to asi naše smutná budoucnost prožívat orgasmy s operačním systémem a iphonem. blbost.(7.12.2014)

 • Jardavorel
  **

  Nemaje profil v knize ksichtů, oproti tomu maje reálné přátele, nechtělo se mi věřit, že jednou bude doba tak dekadentní, aby všichni koketovali s kompjutrem a dobře si s ním užívali piknik. A vůbec, gatě vytažený do podpaží a permanentní Movember - takhle má vypadat budoucnost? Prostě slabota no.(17.12.2014)

 • cist
  ****

  Zajímavá myšlenka, jen kdyby to nebylo tak multikulti bio hipsterský....(25.12.2014)

 • redsox69
  **

  Originálny nápad, tak prečo ma to nudilo?(25.12.2014)

 • machopoltar
  *****

  fuuu,,, o tomto sa bud da pisat do nekonecna a este dalej co film dáva , moda, prostredie, myslienka, scenar, hudba, hlavny predstavitel v podani phoenixa, ktory to dal paradne, alebo radsej malo, ako ,,,,vynimocne,,,,taky matrix A.I. pre citovych filozofov,,,,(2.1.2015)

 • Digi_cz
  ***

  Celkové působivý film s prvky co mě bavili. Zvláštní prostředí ve, kterém si lidé pozměnili "kabát" dané budoucnosti a zapadali, tak do prostředí. Jakoby by Hipsteři ovládli zemi. Film má dobrý scénář, který se ovšem odvíjí od předchozích filmu. Jako typu Simone s blondýnkou, zde v podobě Isabely (Samantha - Scarlett Johansson), kterou nikdo nikdy neviděl pouze slyšel a nebo moc dobrého filmu Zvláštní dny, zde v podobě přeneseného sexu prostřednictvím OS. Nicméně film se ubírá svou vlastní cestou a přináší nám, tak nový pohled na UI.(7.1.2015)

 • L_Into
  ****

  Hrozně milé, neprvoplánové, výtečně zahrané a celkově vizuálně moc pěkné.(11.1.2015)

 • Martazoe
  ****

  Měla jsem tu smůlu, že jsem film viděla s dabingem, který mě trochu vyděsil a tím hodnocení o jednu hvězdu snížil. Téma filmu mě nejdřív přišlo dost legrační, ale ten pocit se změnil v průběhu sledování příběhu. Ano, možná je to i o osamělosti a o hipster community, ale stále cítím, že to není to hlavní, co chtěl básník = režisér říci. Pro mě je to příběh o lásce, která je, jako živý princip, neomezená, není vázaná na lidské tělo, ale existuje všude kolem nás. Kdo ji pozná už nikdy nebude jako dřív a dojde osvícení.(21.1.2015)

 • BrunoCZ
  ****

  neotřelé a docela zajímavé ♣(14.2.2015)

 • eexDon
  *****

  Für mich - 80%, - /místy takové docela melancholické až lehce smutné, celé takové divné, je to takový divný film/, + /Joaquin hrál slušně, takový poklidný filmeček - proč ne/, hodnocení - divnej zamilovanej film neboli budoucnost singles leží ve virtuální realitě, bohužel, jak to tak už dnes vypadá, za nějaký čas to možná už nebude jen taková eroticko - romantická utopie ve filmu, poznámky - vlastně sci - fi ne o něčem, co se buď nestane nikdy, nebo za dlouho /útok mimozemšťanů na Zemi/počítač ovládaný myšlenkami/, ale film o něčem, co možná bude za pár desítek let docela aktuální, jen co to bude technicky na této filmové úrovni(14.2.2015)